Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iesakiet viesnīcu Lībekā.

ateni

ateni

Labs vakars forumā.

Varbūt kāda/s var ieteikt labu viesnīcu Lībekā ar brokastīm. Lai nav tālu no vecpilsētas.

P.s. Par bookingu zinu, jau izčekoju. Mazums šeit kāds/a var padalīties ar ko foršu.

Paldies.

Veiksme no sirds palīdz tiem, kam piemīt veselais saprāts. /Eiripīds/

ateni
Lībekā ir problemātiski atrast viesnīcas iepriekš, kas apmierinātu visas nepieciešamības. Bet... braucot, meklējot pēdējā brīdī, dienas vidū -parādās daudz labu priekslikumu, atteikumu. Iemitinājos 4 gadalaikos oar 75 eur divām personām ar brokastīm

ateni

ExCuca
Paldies par ieteikumu.

Ja godīgi, cenas ir kosmoss. Par divām naktīm tuvu 400 eiro ar brokastīm.

Tā, kā cenas mainās visu laiku, es pagaidām pierezervēju šo viesnīcu Park Inn by Radisson Lübeck 4* par 342 eur par 2 naktīm ar brokastīm. Ar atcelšanas iespējām. Man ir 100 eiro davanu karte un tūrisma firma to izmantos, kā dāļēju apmaksu par viesnīcu. Ja paliek šī cena, tad 242 eiro būs par 2 naktīm. Padārgi. Tā, kā pats brauciens ir septembrī, tad čekošu cenas ik dienu. ( Tikai žēl, ka tūrisma firmas platformai es netieku klāt, lai pati piesekotu cenām.).

Sakiet lūdzu, kur Jūs noķērāt tik foršu cenu? Viesnīcu majas lapā vai kaut kur citur. No sirds pateicos jau iepriekš par padomu.

ateni
Booking. Es vispār nekad iepriekš naktmītnes nerezervēju, izņēmums - ja ielidoju ļoti vēlu, pēc 19:00, lai nav jālauza galva kur palikt.

Parastais plāns - uzmet uz kartes aptuvenos apskates objektus, sarēkinu kilometrus, aptuveni cik varētu ilgt apskate. Tad pēcpusdienā, pēc 16:00 sāku skatīt booking platformu. Uz to brīdi man jau ir skaidrs vai objekts ir manis iedomātā laika vērts - vai viesnīcu vajag tuvumā vai es varu braukt prom un tuvāk nakamajam objektam savas 3-4-5h. Vai iespējams - vietējos info centros esmu ieraudzījusi visār ko daudz vairāk vērtu nekā esmu atradusi internetā mājās. Tad plāni mainās un man nav nekādu apgrūtinājumu -- iepriekšējo rezervāciju.

Par 242 eur es vispār nekad un nekur tik dārgi neesmu dzīvojusi. Pat nupat novembrī Gran Canaria. Kur nu 342. Man tāda cena ir kosmoss. Parasti tik daudz Eiropā man izmaksā aviobiļetes+ auto noma+ degviela auto...

Papildināts 09.07.2024 15:56:

Vari patrenēties šovakar. Sāc " spaidīt" aplikāciju pēc 16:00 ar naktsmājām Lībekā. Gan kāds būs atteicis rezervāciju vai kāds numurs būs neaizpildīts. Tad izpārdos par pašizmaksu

Papildināts 09.07.2024 15:58:

Patreiz, savus 4 gadalaikus, (Vier Jareszeiten), redzu par 312 eur. Bet vēl nav vakars

ateni

ExCuca
Labvakar.

Kuru aplikāciju man jāspaida? Bookingā?

Es to daru caur datoru- spaidu bookingu un ne tikai bookingu.

Vier Jareszeiten tagad redzu par 320 eur. Par 2 naktīm.

Savukart, es visu menedžēju savlaicīgi. Un vienmēr viss ir sanācis pa smuko.

Nupat Maltu izbraukājām. Un ne mirkli nenožēloju to, ka nobukoju viesnīcu ar AI konceptu ( Jā, diezgan liels retums) smilšu pludmales piekrastē.

Bet par Lībeku čekošu, ložņāšu visur, laiks vēl ir, bet Radissons nav sliktākais variants, jo izmantošu dāvanu karti arī.

Papildināts 11.07.2024 21:36:

Patreiz, savus 4 gadalaikus, (Vier Jareszeiten), redzu par 312 eur. Bet vēl nav vakars

Kas tas ir?

Man jau arī vēl nav vakars. Līdz septembrim vēl uijam laika. Tā, kā prāmis man ir dāvanā un vēl 100 eiro dāvanu karte daļējai viesnīcas apmaksai, tad var paņemt vienu labu viesnīcu iekš vecpilsētas tuvuma.

Es pieņemu, ka Cuca tev iesaka spaidīt, lai apskatītu, kas notiek ar cenām šopēcpusdien. Tad tu apmēram varēsi saprast situāciju.

ateni

Ceturtdien
ĀĀĀ, nu jā, spaidu ik pa laikam. Skatos cenas. Bet man bookings kā tāds nepatīk, cenas uzskrūvētas kosmosā. Bet skatīties var, jā.

Paldies.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18441173