Veģetāriešu pasaule

Hava

Slēdza Cāļa Virtuve.
[b]Taiga[/b] Ā, D. [b]svešiniece[/b] Bet vai tad es diskutēju? :spy: Es tikai padalījos pieredzē.


Man šķiet, ka sabiedrība metas virsū ikvienam, kas ēd savādāk. Pie viesību galda tikpat labi tiek norieti jebkuras diētas piekopēji. Es tur saredzu to pašu, ko tikko te teica- kas? Taiga? Draudus savam kūtrumam un negribēšanai kaut ko mainīt savā dzīvē. Tāpēc tas, kurš ir uzdrīkstējies kaut ko darīt citādi, ir ar steigu jānovelk atpakaļ blakus pārējiem. Ja veģetāriešiem parasti vinnē pārliecība, tad daudzas diētas tā arī beidzas- mīļā miera labad ļaujoties pierunāties un uzlikt to kūkas gabalu, un pēc tam slīgstot vainas apziņā pret sevi, kamēr pierunātāji ļauni priecājas- es tak teicu, ka tās viņai tikai iedomas. Man kā reizi likās, ka veģetāriešus mierīgāk uzņem.:)

[b]Allochka[/b] Ai, par tiem kūkas gabaliem man atsevišķs stāsts. Neveģetārs. ''Nu kā tu neēdīsi, tu taču tik tieva. Tad jau es neko nevaru ēst. Nu paņem, citādi kā es viena. Tas taču smieklīgi, ja tik tievs cilvēks vēl tā ākstās...'' Un cik ļoti jāsavaldās, lai nepateiktu, ka, ja es sākšu ēst katru piedāvāto kūkas gabaliņu, tad būšu tieši tik resna kā sarunu biedrene. Man nav nekas pret resnumu, pilnīgi vienalga, ko kurš ēd, bet nevaru ciest, ja mani ar varu un glaimiem piespiež resnēt. Es to pieprotu tāpat. Ar gaļu patiešām ir vieglāk.

mikiņš
[b]Taiga[/b] [i]Nu un ko ģimene par spinātu diētu?[/i] liku spinātus pie lapiņu salātu, gurķu, tomātu salātiem, visās zupās kur kaut cik iederējās, ja ēdu viena, tad tikai tīrus spinātus. [s][Papildināts: 07:11:2005 18:59:35][/s] [b]Allochka[/b] [i]Pie viesību galda tikpat labi tiek norieti jebkuras diētas piekopēji[/i] :laugh::laugh::laugh: Patreiz matu svaru ar Liepājas diētu - mazā puisīša radi izmisīgi mēģināja ,,ieēdināt '' vafeles un šokolādi un kad nevarēju ieskaidrot, ka esmu paēdusi un man starp ēdienreizēm ir pauzes - sāka uzbāzties ar ceptu zivi:D:gigi::D


Katrs ir tik jauns cik jūtas http://lilypie.com/baby2/040621/0/5/2/+1/.png

[b]svešiniece[/b] mati var izkrist arii tapec,ja ir probleemas ar mugurkaulu vai kakla skriemeljiem un nepietiekami apasinjojas galva..vajag pavingrot vai pastaaveet "sveciitee" vai vakaros ar dabisko suku pakjemmmet matus dazhaados virzienos, tikapt labi arii shampuuns var buut vainiigs..citi iemesli, kaa jau mineja, pazeminaats dzelzs vai B grupas vitamiinu truukums..

laba tēma! paldies! vienīgi žēl, ka es te tik vēlu ieklīdu, nevarēju iedomāties, ka veģetārieši būs pie 'ārstnieciskā uztura':confused: būs man jānāk jūsu pulciņā, atbalstu smelties :) pamazām sāku padoties 'gudrinieku' padomiem, ka [i]bērnam vajadzīga gaļa [/i]! un mana jauniete (11 mēn.) šad tad saņem pa kādai burciņai ar gaļas piedevu. pati gan neesmu viņai gatavojusi. vispār jau piebarošanu 7 mēnešu vecumā uzsāku ar milzīgu pārliecību, ka viņa tāpat kā es var tīri labi iztikt bez. tik nu nau manī tā stipruma, un šaubas jau piezogas :( un par Fe, o/vielu un Bgrupas vit trūkumu gan man šķiet vairs nav jādiskutē, to visu patiešām var aizstāt ar ne-dzīvnieku izcelsmes produktiem. par sāta sajūtu. tā rodas galvā, un, ja ir apmierinātas visas garšas sajūtas: salda, sāļa, skāba, sīva, rūgta [s]ko vēl piemirsu? [/s], tad cilvēks jūtas paēdis!

[b]Vina[/b] Jauneklim gads ar astīti un pagaidām vajadzības pēc gaļas nav. Ja nenāktos atmest pupošanos, vispār neiespringtu, bet tagad cītīgi piedomāju pie ēdienkartes. Kā jau rakstīju, vienīgās bažas bija par Fe, bet izrādījās, ka nav alerģijas ne no riekstiem, ne granātāboliem, ēd brokoļus un spinātus.


Vienu ķeru http://b2.lilypie.com/LemBp3/.png otru gaidu http://bd.lilypie.com/Mv22p3/.png
[b]Vina[/b] maneejam deelinjam arii ir 15 meeneshi un es galju nedodu, un arii nedomaaju saakt, tiesa gan vairaak jaapiedomaa ko dod eest lai buutu daudzveidiiba, bet nav tik traki un beerns ir vesels, dziivesprieciigs un aktiivs. Te gan jaaatziist, ka zivi gan es vinjam reizi nedeeljaa gatavoju. Visu laiku gatavojos ielikt pa kaadai no muusu iemiiljotajaam recepteem beernu vegjetaarajiem eedieniem, ceru driiz sanjemshos :)


http://bd.lilypie.com/Rs2jp1/.png http://b2.lilypie.com/rTjYp1/.png - Alex
[b]Hava[/b], [b]Sii[/b] - paldies! [b]Sii[/b], ,gribēju pajautāt, kādu zivi Tu gatavo bērnam? pērc saldētās? man kaut kā mazliet aizspriedumi, dies' zin kad tā zivs šīs zemes gaitas beigusi'? vai tur maz kas vērtīgs vēl atrodams? utt lai gan- nezinu, kā ir īstenībā.


[b]Vina[/b] Nee, es peerku svaigu zivi uz tirgus parasti, no saldeetas partikas kaut kaa censhos izvairiities. Vinjam garsho lasis vai arii kaada no baltajaam ziviim Viena tada iemiiljota recepte mums ir taada Nopeerku baltas zivs (buti, vai mencu) fileju, tad traukaa ko var likt cepeshkraasnii ieleju tomaatu meerci, taa lai nosedz dibenu, lieku pa virsu zivi, paarkaisu ar sariiveetu sieru un baziliku, un uz 10-15 minuuteem cepeshkraasnii iekshaa, kad gatavs ar dakshinju saspaidu zivi ar tomaatu meerci kopaa un eedam gardu muti :)


http://bd.lilypie.com/Rs2jp1/.png http://b2.lilypie.com/rTjYp1/.png - Alex
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
2388061