Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cik jāliek soda pie piena ar medu?

Mince Munce

Parasti tik pie karsta piena liku medu un sviestu, bet nu lasīju, ka vajag arī sodu likt. Cik daudz tā ir jāliek uz parastu piena krūzi?:confused:


http://metric.rodim.ru/p6_p7_4_7_2005_3_2p.gif[/img][/url]

Nelieku sodu. Tikai medu un ja pieaugushajam, tad veel sakultu olas dzeltenumu(ar medu sakulju) un melno balzaamu kaadu teejkaroti vai divas :) Iedarbiigs kokteilis.


Krizdole
[b]Mince Munce[/b] Es taisu tā: Ieleju katliņā pienu, pieberu ēdk bez kaudzes pelašķu tēju un eikalipta lapas, pienu uzvāru. Pavisams nedaudz atdzesēju, pielieku 1 tējk sodas, palielu piku sviesta un 2 tējk medus.


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_752.gif[/img] Smaidīga un laimīga Pūķīte-mamma.
Ir jābūt dzelzs kuņģim. lai atļautos sodu. Gastroenterologi kategoriski saviem pacientiem aizliedz dzert sodu jebkādā variācijā, kas vēl pirms dažiem 10 gadu bija populārs līdzeklis. Izberž vārgo kuņģa gļotādu kā katliņu:D, saasinot problēmas, ja tādas ir, protams.


Es vēl tagad atceros, kā mana mamma man taisīja pienu ar medu+sviests+soda pret klepu. Un neviens ārsts viņai neteica, ka tas neder. Bet cik lielā daudzumā :confused: Vai tik nebija naža gals (vai pat vēl mazāk) :confused:


http://bd.lilypie.com/cache/A/E/L/4/20051114.png
Kad pieliku tejkaroti sodu uz kruzi piena ar medu, jaunakais saka vemt, vecakais ar mokam paris malkus norija. Sodu tomer labak kadu skipsninu vajag likt.:rolleyes:

Trīne
Glāze piena, karote medus, pustējkarote sviests, naža gals sodas.

[i]naža gals sodas[/i] :yes:

Vakar man vīrs sataisīja pēc savas vecāsmātes receptes- piens, medus, sviests un ķiploks... Paldies par noskaidroto sodas daudzumu, es pirmajā reizē pustējkaroti piešāvu, pārskrēja piens krūzei pāri... :)


http://metric.rodim.ru/p6_p7_4_7_2005_3_2p.gif[/img][/url]

Cik vecam bērnam ko tādu var sākt dot dzert?


[img]http://fool.exler.ru/sm/sml.gif[/img]
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
2448402