Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Produkti pret aizcietējumiem

Vinnaly

Zaķa
Personīgi uz mani bietes iedarbojas pilnīgi pretēji :yes:

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_926.gif[/img]

Ar klijam ta pratigak, jo tad vajag ari daudz skidruma lietot, jo bez skidruma var panakt preteju efektu!

Kefīrs vai citi bio lakto dzērieni (svarīgi daudz dzert); Rupjmaizi tikai ēst; Un noteikti palīdzēs žāvētās plūmes.:ok:

arī mellenes nāk par labu!

[b]Tikuks[/b] cik dzirdeets, tad mellenes cietina, nevis shkjidrina veederu :confused:

Mēģini uz notiekošo paskatīties no cita skatpunkta :)
nelietojiet pārtikā cieti (kartupeļi, maize utt.), saldumus. slaidumu arī atgūsiet, ja tas ir aktuāli.

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1144.gif[/img]
turi vienmer majas kiwi, kad juti, ka berns pavairak sviestmaizes saeedies, 2-3 kiwi iedod un problemu nav. Praksee parbaudiits:ok:

realiste
Vai banānu biezenis mīkstina, vai cietina vēderu? un kā ir ar ābolu biezeni?

brokastiis noteikti auglji-kiwi,banaans,aabols,buimbieris.sagriezhu mazos gabalinjos,mazais pats izveelaas,ko grib. vai arii izdzer 1 glaazi biezas sulas,kuras pamataa ir sablendereeta svaigi spiesta apelsiinu sula + visi auglji,kas ir maajaas-melone,arbuuzs,banaans (tad maigaaka garsha),kiwi (dod stipraaku,asaaku garshu),tie pashi aabolji,bumbieri... mango,papaija...

abruks
rīcineļļa - bet nezinu , cik mazam bērnam būtu dodama. Vēl klijas pamēģināt - tukšā dūšā uz karotes , virsū uzdzerot ūdeni , bet ūdenim jābūt diezgan karstam. Manam brāļa dēlam ar ši problēma bija - es viņam vārīju no žāvētām plūmēm kompotiņu. Žāvētas plūmes , žāvētas aprikozes un rozīnes. Jāvāra uz lēnas uguns uguns apmēram pusstundu , tad kādu stundu ļauj atdzist . Un dod dzert visas dienas garumā , cik vien lien iekšā. Otrā dienā , vai pat tās pašas dienas vakarā rezultāts garantēts. Agrāk nebija pārdošanā , bet tagad varētu pielikt Iecavas linsēklas. Linsēklas vispār ir mīkstinošas , citi pat dzer linsēklu eļļu šīs problēmas novēršanai.

esmu kā konjaks - jo vecāks , jo labāks.
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
2451257