Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Produkti pret aizcietējumiem

Vinnaly

Ideāls aizcietējumu risinājums ir iedzert alveju . Ja ir mājās iedot mazu gabaliņu vai iegādāties suliņu alvejas spec bērniem, tiko inetā atradu http://www.alveja.lv/index.php?lang=lvl&menu_id=0&article_id=150


Mīlu šo pasauli...

Labdien! Arī mums ir uzradusies problēma- aizcietējums, un tagad bērns principā nesēž uz poda un ar varu notur kaku. Un ar uzturu nekas nenotiek, reizēm liekas, ka pat jau caureja sāksies no kivi, plūmēm un kefīriem, bet tik un tā bez zāļu pūšanas dupsī, nekas nenotiek.

[b]Vinnaly[/b] Linsēklu novārījums! :ok:


Katrs dara to labāko, uz ko viņš ir spējīgs.
[b]Roziniite[/b] Kad manai:girl: bija vēdera aizcietējumi, ļoti labi palīdzēja silts ūdens, nevienu reizi pa 3,5 gadiem nelietoju zāles, citreiz ja nelīdz tīrs silts ūdens tam var pielikt klāt nedaudz sāli vai piepilināt eļļu (to man ieteica ārst homeopāts).


Bērnam var dot padzerties žāvēto augļu kompotu , kur pārsvarā ir žāvētas plūmes . Tas ne tikai veicinās vēdera izeju , bet arī bērns saņems minervālvielas kaut cik dabiskā veidā. Un no rīta vislabāk dot tukšā dūšiņā vai nu šito kompotiņu vai tīru , siltu ūdeni .

Bumbieri

kivi,bietes,vārīti burkāni

Paldies par padomiņiem! Noteikti mēģināšu ūdeni ar eļļiņu un to , ka tukšā dūšā kompotiņu. Aptiekā dabūjām arī homeopātiskas svecītes, tagad cīnīsimies. "Cālis" :ok:

Roziniite Kadas homeopatiskas svecites izdevas nopirkt? Mums katram gadijumam majas stav vel dazas glicerina svecites, bet cik jautaju aptiekas, atbild, ka sen tadas vairs neieved :((.


Ideāli palīdz no rīta tukšā dūšā karotīte olīveļļas, pieaugušajiem - ēdamkarote, bērnam laikam ar tējkaroti pietiktu.


Lai diēta nenodarītu ļaunumu orga(ni)smam, tā jāietur starp ēdienreizēm :):)
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
2451257