Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Produkti pret aizcietējumiem

Vinnaly

[b]Pelke[/b] Aptiekā vienkārši prasīju vai ir alternatīva Mikrolax dupsī pūšamajām zālītēm (tās arī ļoti labi palīdz un radot "labo" pieradumu, ka ir jākakā), bet gribējās ko dabīgāku. Bet nosaukuma tur nekāda īpašā , kā jau vairumama homeopātisko zālīšu, nebija, tādas oranžas, mazas svecītes... Bet vislielākās problēmas ir ar to svecīšu dupsī iedabūšanu, bērns, šķiet jau tā uztrennējies, ka , ja ļautu, aizšautu ar dupsi to svecīti uz mēnesi!


Man nav līdzejušas līd zšim ne plūmes, ne eļļas, ne klijas ne vēl viss kaut kas cits, Pamēģināju Tereško tēju "Viegli un mīksti" vaiotrādi, tagad nepateikšu, lai gan paciņa māja uz galda. Ļoti labs efekts. Tēja nav negaršīga, līdz ar to domāju , ka bērns arī var to dzert.


visskaistākais gada laiks ir mīlestība...
skaties, vai pa dienu apēd pietiekoši daudz dārzeņu - vārītu vai svaigu, lai nav tikai akrtupeļi ar gaļu.... vai vēl albāk, labāk vispār nedod kartupeļus/makaronus u.c. milteviedīgos kopā ar gaļu, bet gaļu ar dārzeņiem, tas ļoti atvieglo vēderam darbību, līdz ar to līdz aizcietējumiem netiek!

Apelsīnus var lietot,tikai tāpat kā kivi tā pavairāk jāapēd!!!


shshsh

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
2451257