Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zelta stīga

Xristy

Vai ir kāda informācija par zelta stīgu? Ko tā arstē, kā jāsagatavo? Kur var nopirkt stādiņus? Man ir regulārie bronhīti un angīnas:(, bet gribam otru bēbīti, tāpēc interesējos par tautas līdzekļiem!


Lilija
Poļaris grāmatnicā, Rēriha gramatnicā vai arī citur, kur gramatas krievu valodā, var atrast visdažādākās grāmatas (brošūras). золотой ус saucas. vai arī pameklē i-netā.


es staigāju pa rožu dārzu :)
Paldies!:)


Zane
[b]Xristy[/b] Esmu manījusi avīzē "Zintnieks" sludinājumus, kur piedāvā iegādāties Zelta stīgas stādiņus,,,,,,,Vispār jau ir dzirdētas ļoti labas atsauksmes.


zelta stiiga der rozei...Taa kaa rozei esot, nedriixt dzert neko ruugstoshu, zelta stiigu vienu atzaru ar sakniiti ieliek spirta (vodkas) pudelee..ljauj nostaaveeties un esot rozei, to iedzer (sho shkjidrumu) kaadus 50 g.;)


Saīsini savu sakāmo līdz punktam!
Kas tas ir [i]zelta stiiga [/i] ? :confused:

latiniski callisia fragrans latv. smarzhiigaa kalliizija (nevis dihorizandra) http://www.callisia.org/ http://golden-yc.narod.ru/ http://www.narmed.ru/travnik/protivovosp/gold_us maneejo apskatiit var te http://fotki.lv/?x=OS5RKFxDRy06RDxIU1M5LlMoXERSQ1dEVlM5LlIoXEFYRldH rakstiijaam zaljumu un puukainju placii http://www.calis.lv/aprunasimies/konf2/topic.php?id=63:2501995


http://foto.inbox.lv/tin_liva/Beads-peerles http://foto.inbox.lv/tin_liva/Beads-rotas
[b]Xristy[/b] Šonedēļ redzēju (Botāniskā dārza? )veikalā uz Brīvības ielas . zālē pie telpaugiem . Maksāja ap Ls 4. Vajag ieskatīties tur, varbūt nav izpirkti.

Purvciema tirgū tantiņas pārdod zelta stīgas. Ir pavisma maziņas, bet ir arī jau palieli augi. Mazie maksā ap 2,5 Ls. Esmu gandrīz visas puķes pie viņām pirkusi un aug griezdamās. Tagad čolēju uz Zelta stīgu.


[i]Ko tā arstē, kā jāsagatavo?[/i]

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
2781428