Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zelta stīga

Xristy

Grāmatnīcās (gandrīz visās) ir grāmata latviski "Zelta stīga". tajā manuprāt par visām tās dziednieciskajām īpašībām ir smali aprakstīts.


http://by.lilypie.com/3vXVp3.png

Jezuzbaznicas ielā ir 'Janus ' ļoti liela grāmatnīca, kurā grāmatu izvēle... ogogo...lielākotties krieviski gan. Grāmatas/bukleti par zelta stīgu tur bija ap 30 dažādu veidu.


http://www.justmommies.com/tickers/pic/baby_birthday/20007/" alt="http://www.justmommies.com/tickers/pic/baby_due/20007/" alt
janite
MAN kaiminos tantuks,kas ar zelta stiigas audzeesanu un pagatavosanu nodarbojas jau vairaakus gadus.taapeec esmu noskaidrojusi stiigas pagatavosanas tehniku.zelta stiiga ir puke kuru audzee un kopj puku podos.staads skaitaas nobriedis un aarsnieciibai deriigs tikai tad kad ir izaudzis par 7 atzariem vai posminiem-to var loti labi redzeet.protams jo vairaak atzaru jo veertiigaaka,bet parasti izmanto 7 atzaru gataviibaa.tad luuk nolauz so vienu zarinu ar 7 posminiem un siiki sagriez kaatu ar visaam lapaam,tad sos visus zagrieztos zalumus liek stikla pudelee vai burkaa un paarlej ar 40%stipru degviinu.parasti uz siem 7 atzariem izmanto 0,7 tilpuma daudzumu.nu luuk tad trauku nosleedz un glabaa tumsaa vietaa liidz skidrums ieguust tumsi violeetiigu bruunu nokraasu.lieto gan iekskiigi gan aareeji.iekskiigi lieto teejkaroti sii skiidruma uzdzerot pusglaazi uudens.aareeji var smeereet visas saaposaas un problemaatiskaas vietas. es pati pagaajusaa ziemaa biju apsaldeejusi muguras nervus un man sii recepte loti nodereeja. ceru kadai nodereeja.


NE VISS IR ZELTS KAS SPIID!:)
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
2781428