Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Linsēklu eļļa

Inchuks

Kā iemānīt tādu bērnam? Lieku mazliet klāt salātiem, sajaucot kopā ar augu eļļu, bet kā vēl? Lieki piebilst, ka vienkārši ar karotīti iedot nevar, gandrīz vai atvēma visu atpakaļ. Varbūt kādai ir zināmi citi pielietojumi šim veselīgajam, bet ne īpaši garšīgajam brīnumam?


tad vabūt nevajag, ja atvēma. es savējai 2g4m esmu devusi olīvu eļļu tējkarotē un pēc tam putru pa virsu. saka, ka nav garšīgs, bet, ja tās kā zāles un vajag, tad ir ar mieru :gigi: Un vai vajag mazajam to linsēklu eļļu? ir taču visādas citas garsīgākas, pim., zivju eļļa ar citrona piegaršu. ;) Linsēklu eļļu es esmu dzērusi pati - matu, nagu un ādas dēļ. bet bērnam kamdēļ tā vajadzīga? :confused:


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_489.gif[/img]
[b]hv[/b] Viņai lielas problēmas ar aizcietējumu. Linsēklu eļļa ir laba zarnu darbībai. Zivju eļļu dzeram tāpat un ar to problēmu nav, garšo pat ļoti!

[b]Inchuks[/b] nu tam der arī olivu eļļa. aizcietējumiem vēl vajag sekot lai pirms ēšanas un vispār daudz dzer ūdeni, arī ēdienkarte.


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_489.gif[/img]

Linsēklu novārījums ir garšīgs, veselīgs un ļoti labi palīdz pret aizcietējumiem. Linsēklu "putru" lietoju pati pēc dzemdībām.:ok: Vienīgais, ka atdziestot šķidrums iegūst tādu "puņķainu" struktūru - it kā sarec. Garšas īpašīgas tas nemaina, bet estētiem var nepatikt.:D Tad jāēd silts.


Laimīgā mamma!
kādreiz lēju uz saspiestiem kartupeļiem, apēda ka nemetas;) nezinu tik, vai Tavā gadījumā tas efekts nezūd:rolleyes: bet iekšā iet labi:)

es saviem mazuļiem pieleju nedaudz klāt putriņai, kad tā jau uz šķīvja. Samaisu, medu klāt un neko nejūt- ēd kā parasti!

Vai šī linsēklu eļļa alerģiju neizsauc? Un vai tā būtu ieteicama 10 mēn. vecam jaunietim? Mums ir piena nepanesība un kopš īevērojam diētu vēders ir ciets un iziet aŗ sāpēm:weep:

Linsēklu eļļa ir vienkārši duper garšīga savienojumā ar vārītiem kartupeļiem. Man mīļākais ēdiens pliki vārīti kartupeļi ar sāli un aplieti ar linsēklu eļļu. Lai cik dīvaini nebūtu, bet garšo arī manai nekoneēdājai meitai :gigi: Tiesa - pirmoreiz dodot ēdu pati un neko neteicu, vienkārši iedevu no sava šķīvja pa kumosiņam.


Palasiet žurnāla 36,6 pielikumu "veselība". Tur minēts ka linsēklu eļļa pat ir labāka nekā zivju eļļa, jo satur ne tikai Omega-3 bet arī omega-6.


[img]http://fool.exler.ru/sm/lam.gif[/img]
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
2907781