Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Linsēklu eļļa

Inchuks

Jā, linsēklu eļļa ir daudz labāka nekā zivju, pati to dzeru jau kuro pudelīti, tagad beidzās, pamainīju uz kaņepju eļļu :) Es vienu ēdamkaroti pieleju klāt svaigi spiestai sulai, vai arī tā pat iedzeru un pa virsu sildu medus ūdeni! Abi vienlīdz garšīgi un veselīgi!:up:


klau, man jautājums. tai linsēklu eļļai jābūt ar diezgan rūgtu garšu, vai man vienkārši gadījies iepirkt bojātu Rimi akcijas laikā?

Jā, viņa ir tāda rūgtena. :yes:


Laimīgā mamma!
[i]linsēklu eļļa [/i] kur viņu var nopirkt? :confused:


[b]Gumāts[/b] pārtikas veikalos pie eļļām [i]Inchuks[/i] Nezinu vai mazulim tas garšotu, bet es taisu kokteiļus, kuriem lieku klāt linsēklu eļļu - man ļoti garšo un neapnīk. :ok: [i] Pamatrecepte:[/i] ar blenderi sakuļ kopā apmēram 300 ml jogurta/kefīra/piena, 300 ml ogu, 1 ēdk. linsēklu eļļas, 1 ēdk. kokosriekstu eļļas, 1-2 olas, 1-2 ēdk. medus.


TEV IR VAJADZĪGS DIEVS... http://www.xenos.lv/home.php?sub=play&show=2
[b]esenif[/b] Paldies! Bet vakar skatījos Alfas Rimītī un linsēklu eļļu nemanīju, bet vai var 10 mēnešus vecam bērnam viņu jaukt klāt pie ēdiena? Paskatījos mājās, ka olīveļa un rapšu eļļa, kuras mēs lietojam ikdienā ir nerafinētas, auksti spiestas, tad jau viss ir O.K. ;)

IO, es pati kaut kad gribēšu pasākt lietot linsēklu eļļu ...nu nevarēju dabūt iekšā... pašai rāva uz augšu. Bet na laba viņa, tik neiet iekšā :(


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2386.gif[/img] ...heisā hopsā...
tiešām tikai rimi? vīrs pirka tirgū pie vienas tantes,bija ļotī garšīga un nemaz nebija izteikti rūgta, bet citā vietā gan negaršīgu nopirkām..ta kā man ar interesē kur viņu vēl var dabūt?

Pata
aptiekas ar va nopirkt...


[img]http://fool.exler.ru/sm/zha.gif[/img]

[b]Gumāts[/b] Es esmu no Ogres un mūsu veikalos ir nopērkama - neticās, ka Rīgas lielveikalos nav tā manta atrodama. [b]senay[/b] Rūgta eļļa paliek laika gaitā - varbūt bija ilgi turēta siltumā, tas gan nemaina tās uzturvērtību. Es reiz ar ražotājiem aprunājos un viņi teica, ka tā ir negatīvā eļļas īpašība, ka paliek rūgta ar laiku un tāpēc viņi sākuši fasēt tikai mazajās pudelītēs un vēl ieteica turēt ledusskapī - vēsums+tumsa.


TEV IR VAJADZĪGS DIEVS... http://www.xenos.lv/home.php?sub=play&show=2
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
2907781