dzīvs, veselīgs uzturs

aizkraukliite

Slēdza Cāļa Virtuve.
[b]aizkraukliite[/b] Ar ko tu cienā ciemiņus?

aizkraukliite
Manās mājās populāri "groziņu" pasākumi. Cemiņi ņem līdzi, ko paši grib. Es savukārt piedāvāju kaut ko no sava dzīvās pārtikas repertuāra. Parasti visi ir ļoti apmierināti, un pat brīnās - kā no tik vienkāršām lietām var tik garšīgus un estētiskus ēdienus uztaisīt. ... starp citu - veselīgs, svaigs, dzīvs uzturs ir arī ĀRSTNIECISKS uzturs: lielākajā vairumā gadījumu daudz efektīvāks par zālēm, it īpaši, ja runa iet par hronisku slimību likvidēšanu.

"Hold On To What You Must Do Even If It Is A Long Way From Here." ...(Pueblo Blessing)...
Zinātniski ir pierādīts ka cilvēkam IR NEPIECIEŠAMA gaļa, jo tājā ir neaizstājamas olbaltumvielas ............ nu?

mjā, bet kā tad ar graudaugiem, olbaltumvielām? vai tad arī tie nav vitāli nepieciešami veselības uzturēšanai? Jo ar šādu diētu, manuprāt, nav tālu citas saslimšanas... un tas nekas, ka cinga nedraud:gigi:

daži jautājumi: 1) tējas arī nedzer? 2) ja no graudaugiem ēd tikai diedzētas sēklas, graudus, tad cik daudz?

[i]Zinātniski ir pierādīts ka cilvēkam IR NEPIECIEŠAMA gaļa,[/i] Nu daudzi taču bez gaļas iztiek. Un nekas, nemirst. Tieši otrādi - jūtas ļoti labi. Es ticu, ka šitas viss ir labi un veselīgi. Tikai, man liekas, pirms ieviest sev šādu ēdienkarti, ir tiešām daudz kas jālasa, jāmēģina, jābūt pārliecībai utt., - citādi gan var sev nodarīt vairāk slikta kā laba.

tad sanāk, ka putras nav dzīva pārtīka. toboš neveselīga:(

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_489.gif[/img]
[b]aizkraukliite[/b] Respect!!! Vasarā pie šādas pārtikas +/- pieturamies, bet ziemā... tikai tik, cik gatavojot izejvielas saēdamies (puika gan īpaši aktīvi piedalās - sautējumu pēc šņakarēšanās varu nemaz nepiedāvāt, jo ir saēdies svaidā veidā).

Saturs nosaka formu.
[b]aizkraukliite[/b] man tā bez kašķa interesē 'vien liet. a tie dārzeņi, ko tu ēd, un augļi. pati visus audzē? tāpatām par kokosu un avokado? nu, tu saproti, es diomaaju,par labi apstraadaatu paiku. emm, papriku, kas sevī akumulējusi tik daudz drazu... kā ir ar šito?

Betstundanākunlaiksirklāt, kadīstiedievlūdzējitēvupielūdzgarāunpatiesībā, jodievstādusmeklē, viņutāpielūdz.

[b]minka la bam[/b] es skatos ,ka tu daudzās vietās mēdz iespraust savas piecas kapeikas.:gigi::D:gigi:°Kāda šķirba tev , lai cilvēks ēd ko vēlas:yes:

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
3044103