dzīvs, veselīgs uzturs

aizkraukliite

Slēdza Cāļa Virtuve.
[b]senay[/b] [i]tagad cenšos iet gulēt 22 un mazā modina mani 8,jutos daudz labāk[/i] nogulēt pa nakti 10 h un pie tam bez pārtraukuma ir mans sen nerealizētais sapnis. [b]summer rain[/b] [i]man visu laiku ir aizdomas, ka, ja es varētu piecelties sešos no rīta, tad viss man būtu štokos, tikai kā lai to panāk[/i] es tev varu katru rītu 6 uzzvanīt - man kā reiz mājās divi mazi modinātāji, kuri ap šo laiku 'zvana' tādā skaļumā, ka pagulēt tiešām nav iespējams, nu vienīgais vīrs un lielā meita viņus nedzird, bet tie jau nedzirdētu pat lielgabala zalvi :gigi:

[img]http://fool.exler.ru/sm/gy.gif[/img] http://by.lilypie.com/0ESMp2.png http://b1.lilypie.com/7Sedp2.png

[b]zich[/b] [i] es tev varu katru rītu 6 uzzvanīt[/i] :laugh: es jau arī nedzirdu lielgabalu zalves - man zvana 2 modinātāji un 2 mobilie.... Mani mazie modinātāji ceļas ap 4-5iem (Betija) un pēc tam ap 7.30-8.00 (abas) Mans sapnis ir piecelties ap sešiem un uz brokastīm būt pilnībā "gatavai darbam un aizsardzībai". Varbūt tā gulēt iešana desmitos vai pusdesmitos palīdzēs

life is like a box of chocolates - you never know what you gonna get..........
[b]summer rain[/b] es domāju, ka par atskaites punktu jāņem šis brīdis - tas, kas tavā dārzā var izaugt... Un ja vēl ar savu enerģiju vari bagātināt... Un tad vēl man jautājums - kā tie cilvēki, kas gandrīz vispār neēd svaigus produktus ? - no kā tad viņiem organisms uzņem enerģiju, ja no termiski apstrādātiem produktiem NEKO (?) vērtīgu neasimilē... [tik nedomājiet, ka man uz kašķi velk, drīzāk meklēju savu ceļu ;) ]

Vide ap tevi var nemaksāt miljonus,bet noteikti ir tā vērta!!!
Un es domāju, ka es vienīgā cenšos piecelties 5:30-6:00. Katru dienu uzlieku modinātāju uz 6:00, bet tik un tā agrāk par 7:00 nesanāk. Ja līdz 9:00 noguļu, jūtos pavisam neapmierināta ar sevi. Bet tas man sanāk periodiski - bija periods, kad baigi labi sanāca piecelties 5:30. Bet cerība mirst pēdējā. Diemžēl neizdodas aiziet gulēt ātrāk par 23:30-24:00... Baigi cīnos ar šito.

[b]Idea[/b] man jau liekas, ka mans ceļs ir nebeidzams :gigi: un vienmēr kaut ko jaunu atrodu, un vienmēr ir kalni un lejas un asie pagriezieni. bet par tiem "nepareizajiem" ēdājiem jau nevar tā vispārināti runāt - jo katrs ēd kaut kā savādāk. Un arī termiski apstrādātajā jau nav visur absolūta nulle iekšā - kaut kādas druskas un paliekas jau arī ar tādu uzturu var salasīt un dzīvību izvilkt. Un visvisādas nejaucības un kaitīgās vielas krājas un krājas un tāpēc arī saslimšanu skaits tikai aug augumā. Ne tikai tradicionālās slimības, bet ja pavēro cilvēkus - nogurums, apātija, depresijas, kompleksi, mānijas, fobijas un nervozums, utt. kaut vai ja paskatās kā cilvēki uzvedas braucot ar mašīnām - košmars. Ne jau uzturs viens pie tā vainīgs, bet ietekme tam ir noteikti. Nu tā varētu turpināt bezgalīgi. Cik no savas pieredzes varu teikt, tad ar mani viss ir elementāri - jo tuvāk esmu svaigēšanai, jo labāk jūtos. Kad atkāpjos - atšķirība ir pamanāma uzreiz. Pieļauju, ka ir cilvēki, kam ir ļoti stiprs organisms un tie to tā neizjūt. Bet ar tādiem ir kā ar stipriem kokiem - turās turās un vienā brīdī nolūst ar pamatīgu krakšķi. Ja Tu savu ceļu meklē un tiešām roc un ar interesi lasi to informāciju, tad man ir 99% pārliecība, ka arī nonāksi pie svaigēšanas, vai veganisma vai vismaz veģetārisma kā minimums :gigi:

ja es nodulētu tās stundas bez pārtraukuma...man mazā pa nakti ik pēc 2 stundām ēd,pa dienu gan tik bieži to nedara.. ta pieradu pie tāda režīma, ka citreiz vīrs baksta sānā ka mazā man blakus jau minūtes 10 raud,est prasa,bet es nedzirdu:gigi: a es tādu lietu ka selērija vispār gadu atpakaļ uzzināju,ar likās pretīga,bet kaut kā iegaršojās, jo jāizmanto plašs svaigu lietu klāsts:)man garšo vēl selerija ar gurķi+brinzu vai fetu lieku klāt.esmu atteikusies no dzeltenajiem sieriem(jo pastāv uzskats,ka viņi ir tikpat neveselīgi cik gaļa:D) baltos gan vēl ēdu. vai kads nezin kā var ēst fenheļ sakni?

[b]senay[/b] es arī nesen nopirku fenheļa sakni bet tā arī neiznāca laika internetā paskatīties kā tad viņu ēd un viņa man kļuva nelietojama :(

[b]summer rain[/b] [sup]Paldies par "nelekšanos"! [/sup] Šobrīd esmu tikusi līdz veģetārismam un bioloģiski tīras un tuvu augušas pārtikas ēšanai. Cenšos arī maximāli ēst svaigu, bet garšo arī visādas zupītes, sautējumi, biezpieni u.tml. Varbūt man vajadzētu palūgt to recepšu krājumiņu, lai ātrāk līdz Patiesībai tiktu? (ja var,lūdzu)

Vide ap tevi var nemaksāt miljonus,bet noteikti ir tā vērta!!!
[b]Idea[/b] visvisādu informāciju esmu sagrābstījusi veganu/veģetāriešu un rawfoodistu lapās (šīs pašas tēmas sākumā ir linki salikti, gan Aizkraulītes gan mani) jaunākais atradums man ir www.rawfoodtalk.com Receptes, kuras visiem sūtu ir veganu (latviešu val) un rawfoodistu (angļu val). bet - kas patiešām ir Patiesība - to gan nezinu. Zinu noteikti, ka tā nav tikai ēšana - nāk klāt arī dzīvesveids, domāšana. Bet tam universālu recepti nezinu [sub]un nezinu arī, kas zina [/sub] [i] bioloģiski tīras un tuvu augušas pārtikas ēšanai.[/i] - es par šo tēmu daudz domāju [sub]gk domāju, nevis daru [/sub] un lūk ko izdomāju - ja zinātu kādu z/s kur audzē bioloģiski tīru lauksaimniecības produkciju, labprāt no viņiem pasūtītu "viskautko" un reizi nedēļā aizbrauktu pakaļ, vai arī nedaudz piemaksātu, lai atved man uz mājām, jo varbūt, ka viņi tā vai tā brauc uz tirgu. Vai Tu to bioloģiski tīro audzē pati - vai varbūt ka zini kādu saimniecību, no kurienes varētu pirkt?

[b]summer rain[/b] Man tev ir jautājums par riekstiem - cik daudz tu ēd vienā reizē? Es izēdu mazu paciņu ar mandelēm un palika slikti - iekšā žņaudz:dontlike:

http://b3.lilypie.com/Zm20p4/.png; http://by.lilypie.com/TQO4p4.png
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
3044103