dzīvs, veselīgs uzturs

aizkraukliite

Slēdza Cāļa Virtuve.
[b]bum-bum[/b] varu pastāstīt, ka kādu laiku atpakaļ mēnešus 2 dzīvoju max zaļi, vienīgais grēks bija kafija ar pienu 2x dienā. 2l avota ūdens un čupa ar svaigiem augļiem un dārzeņiem 4x dienā. Tas gan bija citu apsvērumu dēļ, protams, tievēšana :gigi: un arī finansiālu, jo visi tie labumi dārzā izauga. Rezultāti - satriecoši. 1) pašsajūta vienkārši perfekta, 2) apkārtmēru zudums, diemžēl man nebija svaru, 3) ideāla āda. Bet nu tas viss beidzās ar dārzeņu zudumu dārzā, man toreiz nebija finanses, lai iepirktu čupām zaļbarības, turklāt pirktā tomēr nav tik garšīga. Un ar entuziasmu ēst tikai burkānus, bietes un kāpostus arī ilgi nevar. Plus vēl dzīvesveida maiņa, jo nu atkal salāti prasa laiku, vieglāk kaut kur ieskriet un ātri paēst.


esmu tā lapssa, kas draudzējas ar Mazo Princi

[b]bum-bum[/b] nekaa manu izskatu tas neietekmee :gigi: [sub]par laimi [/sub] bet ja nopietni, tad nekaadi netieku liidz 100% taadam dziivesveidam kaadu uzskatu par pareizu - vienmeer kaut kas noiet greizi, taapeec nezinu kaada es izskatiitos 100% `zalja` ;) [s][Papildināts: 06:10:2006 16:50:00][/s] starp citu, es tiesaam izskatos loti liidziiga savai bildiitei kas ir zem nika :)


life is like a box of chocolates - you never know what you gonna get
[b]summer rain[/b] [i]starp citu, es tiesaam izskatos loti liidziiga savai bildiitei kas ir zem nika [/i] ej nu :) bet neko par maizi neuzrakstīji :rolleyes:


esmu tā lapssa, kas draudzējas ar Mazo Princi
[b]lapssa[/b] ar maizi man sarezgiitas attieciibas - bet to haotiski lidojoso datu haosu savaa galvaa meeginaasu salikt pa punktiem: 1) ja izveelas mazaako kaitiigumu tad protams labak eest taas pilngraudu maiziites, kas ir sausmaiziites. veel arii labaak cept maajaas nekaa pirkt, jo sodien reti kura maize nav ar sazinkaadam piedevaam irdinaasanai, garsas uzlabosanai, nesakalsanai utt. Manaam abaam kreisajaam rokaam lieliski izdevaas izcept taas maizes kas ir veganu recepsu failinjaa ko visiem suutu. sastaavdalas: pilngraudu milti, oliivella, saals, raugs, medus (un piesprice peec veeleesanaas - rieksti, zaalveeti augli). Un taas maizes nesakalst naakamajaa dienaa peec izcepsanas, taas ir aromaatiskas un miikstas, irdenas. Viss nosleepums pareizaa sagaravosanaa. Veganu receptees (internetaa, anglu val) esmu atradusi arii keeksu receptes bez rauga, bez dziivnieku produktiem - garsiigi un mazaak kaitiigi kaa pirktie vai tradicionaali gatavotie. 2) ja pastudee literatuuru ko par to saka dazaadi svaigeedaaju `guru` tad iisumaa graudaugu ietekmi uz organismu vareetu raksturot kaa skaabinosu - un tad iet keedes reakcija, lai to skaabumu neitralizeetu organisms kjer aatrumaa kalciju no kauliem un zobiem, bez tam skaaba vide veicina patogeeno bakteeriju un seeniisu veidosanos. Daudzos graudaugos esosais glutens sabojaa zarnu iekseejo paarklaajumu, mainaas zarnu mikroflora un tam visam sekas ir savadaaka uzturvielu asimileesna nekaa vajadzeetu. graudaugu lietosana uzturaa sekmee arii lociitavu saslimsanas (par to starp citu `Ievaa` Dr. Ullis arii rakstiija). krievu val par maizi te pamatiigaak izskaidrots http://www.syroedenie.com/lib/chuprun9.html un par zarnu mikrofloru seit http://www.syroedenie.com/lib/chuprun15.html Saakas man vakara koncerts, iisi pabeigsu- no graudaugiem neskaabinosi ir griki un prosa (un veel dazadi, ko neesmu veel paartulkojusi un atkodusi), tos var nevaariit bet vnk uzbriedinaat. Citreiz garaak. Tagad jaanoveersas no kompja. Un es esmu taada kaa bildiitee - rudi bloda, zilaam aceem, sveru daudz un esmu nepamatoti optimistiska ;)


life is like a box of chocolates - you never know what you gonna get

[b]summer rain[/b] paldies :) man laikam šobrīd ir pārāk daudz info, kas savā starpā ir pretrunīga, tapēc nevaru apreģeļitsa :(


esmu tā lapssa, kas draudzējas ar Mazo Princi
[b]lapssa[/b] [i]man laikam šobrīd ir pārāk daudz info, kas savā starpā ir pretrunīga, tapēc nevaru apreģeļitsa [/i] Man iet līdzīgi! :gigi:

[i] man laikam šobrīd ir pārāk daudz info, kas savā starpā ir pretrunīga, tapēc nevaru apreģeļitsa[/i] man tāpat. kaut kad man vienā apsveikumā kāds ierakstīja teicienu, kas neatceros kam pieder (baidos nošaut buku, bet varbūt, ka Šekspīram), un skan (kā man palicis atmiņā) ikvienā klausies retam dāvā sirdi ņem katra padomu bet spried(i) pats ;)


life is like a box of chocolates - you never know what you gonna get
[b]Gumāts[/b] par gaļas ēšanu un hemoglobīnu - gaidot dvīņus man katastrofāli kritās hemoglobīna līmenis, diemžēl to nespēja uzlabot ne granātu sula, ne steika šķēle pusdienās, ne jebkādi dzeramie dzelzs preparāti, vienīgais, kas palīdzēja bija vēnā špricējamais dzelzs preparāts. tapēc secinu, ka ne jau tas, ko tu ēd ir svarīgi (nu ir jau svarīgi arī tas, jo ja neko neēdīs, tad jau nebūs no kā paņemt to vajadzīgo), bet gan vai organisms spēj paņemt to vajadzīgo no tā, ko tu ēd. un varbūt visu dzīvi štopē gaļu, bet jēgas no tā nekādas :confused:


[img]http://fool.exler.ru/sm/gy.gif[/img] http://by.lilypie.com/0ESMp2.png http://b1.lilypie.com/7Sedp2.png
vincene
Palidziet ludzu ar mandelu piena recepti (atruma nevaru atrast)!:)


[b]vincene[/b] http://www.calis.lv/aprunasimies/konf2/topic.php?id=44:4416091


[img]http://fool.exler.ru/sm/gy.gif[/img] http://by.lilypie.com/0ESMp2.png http://b1.lilypie.com/7Sedp2.png
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
3044103