dzīvs, veselīgs uzturs

aizkraukliite

Slēdza Cāļa Virtuve.
[b]aizkraukliite[/b] ķer @

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_489.gif[/img]

aizkraukliite - jautājums Tev par diedzētām sēklām. Kur Tu pērc sēklas diedzēšanai!? Man patīk diedzētās sēklas (parasti pērku tās kas lielveikalos jau sadiedzētas), ļoti garšo diedzēti redīsu asni. Jautājums - kur Tu pērc sēklas diedzēšanai? Tirgū, sakņu paviljonā? Un kā tu viņas diedzē ( tehnoloģija)? Paldies!

[b]aizkraukliite[/b] kaa gadu vecam beernam uznjemt dzelzi, ja ir izveidojies dzelzs deficiits? kaa to dariit nedodot vinjam galju?

Vai mazajam nevar ko visu no šī sablenderēt? Ar dzelzi bagāti ir neattīrīti graudi un zaļie lapu dārzeņi, pākšaugi, žāvēti augļi, sēklas, rieksti, pākšaugi, sojas biezpiens, žāvēti augļi, sīrupi, jūras dārzeņi, pētersīļi, zaļumi. Dzelzs daudzums 100 gramos pārtikas: * 1.4 mg ceptās pupiņās; * 2.2mg žāvētos augļos; * 4.2mg žāvētās vīģēs; * 3.0 mg mandelēs. ...bet - dzelzs daudzumam gaļā un pienā - 100g grillētas jēra kotletes satur 1.9mg dzelzs, bet 100g vājpiena - 0.06mg! Dzelzs uzsūkšanos palielina svaigu augļu vai dārzeņu C vitamīns, mazina tējas tannīns. Ja maltītē izdzer glāzi sulas, palielinās uzņemtā dzelzs deva.

granātābolos arī tas dzelzs ir, pie tam kopā ar C vitamīnu :ok:

life is like a box of chocolates - you never know what you gonna get..........
aizkraukliite
[b]snipke[/b] Tikai fiksa atbilde (nav laika garākai šobrīd - būs pēc nedēļas)... - sīrupi nederēs - tajos ir cukurs, - sojas produkti nav veselīgi (komentārs, kāpēc, būs vēlāk), - diedzēti graudi, diedzēti pākšaugi un diedzētas sēklas - ideāla barība; var blenderēt vai ēst tāpat, - cepta pupiņas - nederēs, jo termiski apstrādāti produkti nav organismam izmantojami, - grilētas jēra kotletes atkrīt ( - " - ), - mandeles - labas, tikai jāizmērcē pirms ēšanas (tāpat kā citi rieksti), lai ir dzīvas, - veikalos pārdotie žāvētie augļi ir apšaubāmi - tie mēdz būt gan termiski, gan ar ķīmiju apstrādāti, - granātāboli - IDEĀLS dzelzs avots, - jūras dārzeņi, svaigi - ļoti labi, - jebkuri svaigi zaļumi - visu cieņu :up: No termiski apstrādātiem produktiem NEKAS organismam vērtīgs NETIEK ASIMILĒTS. [s][Paziņojums tika izmainīts: Lora, 07:04:2006 16:10:00][/s]

ok- mērcējam pupiņas, graudi- skaidrs... pārējais arī skaidrs- brīvā brīdī par SOJU - gaidīšu!!! (ceru, ka nebūs runa par modificētu)

šo to padzēsu, lai tēma nepārvēršas par kašķi.

Karstu brūno šokolādi rotā ar sarīvētu, maigu, gaisīgu balto šokolādi un .... turpinājumu meklē http://virtuve.calis.lv
[b]aizkraukliite[/b] [i]Pirmkārt - ne ar visām asins grupām cilvēki spēj savā organismā pārstrādāt gaļu. Vieniem tā vajadzīga, citiem tā ir inde. [/i] Nu re, man ir I(0) asinsgrupa, gaļu ēdu, garšo. Bet jēlu..... tur jau var visādas slimības salasīt...... es gaļu cepu un sautēju, reizēm vāru zupā. Piena produktus tikpat kā vairs neēdu (izņēmums - sviests, reizēm krējums, arī siers). Ja uzēdu piena produktus (reizēm sagribās), rezultāts - uz sejas un kakla pumpas. Dzeru sojas pienu, garšo. Kafiju dzeru 1x dienā, no rīta. Zaļo tēju dzeru, daudz. Burkānu sulu dzeru, pirkto. Zaļumus ēdu - gurķi, tomāti, salāti podiņos. Papriku vairs neēdu (pēc raksta DELFOS). Ābolus ēdu, vietējos. Banānus ēdu. Citrusaugļus neēdu (manai asinsgrupai nedrīkst). Olīveļļa, nerafinētā saulespuķu eļļa, saulespuķu sēklas - tos lietoju uzturā. Jā, medu ēdu katru dienu, cukuru nelietoju. No jūras produktiem lietoju tikai jūras kāpostus, reizēm. Garšo nēģi, lasis, šprotes un tuncis bundžās. Rupjmaizi ēdu, reizēm kādu kūku vai bulku. Šokolādi ēdu, melno. Starp citu, uz ziemas beigām arvien mazāk ir ko ēst...... Daudz staigāju ārā. Nodarbojos sporta klubā 2-3x ned. Jā, potējos pret ērcēm un pret diftēriju. Pret gripu - nē!!!! Ja ir laiks un vēlēšanās, īsi pakomentē, lūdzu. [i]sojas produkti nav veselīgi (komentārs, kāpēc, būs vēlāk)[/i]- šito gaidu. [i]diedzēti graudi, diedzēti pākšaugi un diedzētas sēklas - ideāla barība[/i] - kur iegādājies visu diedzēšanai, kā to diedzēšanu pareizi dara? [i]termiski apstrādāti produkti nav organismam izmantojami[/i] - manuprāt, var gan lietot uzturā termiski apstrādātus produktus, ja tos saprātīgi kombinē ar svaigiem. Vismaz man izdodas, aizcietējumu nav. Ko Tu domā par ēdiena sildīšanu mikroviļņu krāsnī?

Ikviens sadzird tikai to, ko viņš spēj saprast. J.V. Gēte.

[b]aizkraukliite[/b] taatad man gadu vecam beernam jaadod granaataboli , zaljumi(kur shajaa gada laikaa dabuut nesakjiimikjotus zaljumus?), un mandeles? un vinjs dzelzs deficiits(kaa jau mineeju - izteikts) izliidzinaasies? granaataaboli atkriit - iedevu sulu(jo citaadaa veidaa neredzeu kaa beernam iedot granaataabolu), peec 2 h beerns viss bija pumpaas. jautaajums par mani - sveru 43 kg. neesmu izkaameejusi, vienkaarshi smalkas miesas uzbuuves. ja es saakshu eest tikai plikus svaigus daarzenjus un augljus, cik es sveershu peec meenesha? vai mani vispaar veel varees pamaniit jeb es buushu caurspiidiiga? :gigi:

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
3044103