Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Noderīgās saites un adreses, telefoni

red

Gribēju veikt vienu piebildi pie skolu uzskaitījuma.

Rīgas 2. speciālajā internātpamatskolā no 2008. gada septembra ir atvēries arī speciālais bērnudārzs bērniem ar garīgo atpalicību un kustību traucējumiem.

Vecākiem kas lasa krieviski

Название: Ребенок с церебральным параличом. Помощь, уход, развитие
Автор: Нэнси Р. Финни
Издательство: Теревинф
Год: 2009
Страниц: 336
Формат: CHM
Размер: 4.46 Mb

Эта книга - одно из лучших западных руководств по оказанию помощи детям с церебральным параличом. Она дважды перерабатывалась и выдержала множество переизданий. В ней описаны возникающие при церебральном параличе нарушения и обусловленные ими трудности в повседневной жизни ребёнка и его семьи. Рассказывается о том, как родители в тесном партнёрском взаимодействии со специалистами могут успешно преодолевать эти трудности как на специальных занятиях с ребёнком, так и при выполнении обычных ежедневных дел. Автор представила продуманную систему рекомендаций, ориентированную на формирование у ребёнка непатологических поз и движений. В центре её внимания - личность малыша, который в будущем должен стать независимым и активным членом общества.
Издание адресовано родителям и другим членам семей, в которых воспитываются дети с церебральным параличом, а также специалистам, занимающимся помощью таким детям.
Русский перевод дополнен статьей-предисловием и пояснениями невролога, физического терапевта, руководителя АНО "Физическая реабилитация" (Санкт-Петербург) Клочковой Е.В., а также обращением к читателю президента Центра лечебной педагогики (Москва) Битовой А.Л.
DepositFiles.com
Uploading.com

Vecākiem vācu valodā - www.rehakids.de - daudz noderīgas info; par terapijām un metodēm www.sci-therapies.info

Sveiki!!

Sobrid mums gimene viss sagriezies kajam gaisa, jo meitina, kurai ir 1g 4m konstateta Retinoblastoma, tas ir acs vezis, ar ko saslimst berni vecuma zem 5 gadiem. Ta nu luk sanak, ka musu meitnja zaudes vienu actinju un otrai actinjai bus kjimiska terapija. Ja ir kads, kas sava gimene ar ko tadu ir saskaries, ludzu atsaukties. Musu gimene sobrid gan neatrodas Latvija, bet man pashai ir nepiecieshams ar kadu parunat, kas izgajis shim murgam cauri. Loti smagi ap sirdi. Sobrid esmu stavokli ar otru bebi, nu jau 27 nedeljas, arsts teica, ka 50/50 otram ari var but ta pati slimiba.

Valsts speciālās izglītības centrs turpmāk turpnās darbu kā Speciālās izglītības nodaļa Valsts izglītības satura centra struktūrā. Kontakti www.visc.gov.lv adrese: Merķeļa iela 11, telef.67212228; Valsts pedagoģiski medicīniskā komisija 67212227

sl'

uuuu==============

\

man gan par šito ir dusma, bet gan jau kādai noderēs!

No 2010.g.4.janvāra bērniem līdz 16 gadu vecumam invaliditātes ekspertīzi, pēc iepriekšēja pieraksta veiks tikai un vienīgi Rīgas pilsētas 4.bērnu nodaļā(VDEĀK), Rīgā, Lielvārdes ielā 68, pirmajā korpusā,4.stāvā. Pirms ekspertīzes obligāta iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 67598688

Darbs pagaidīs, kamēr tu bērnam parādīsi varavīksni, bet varavīksne negaidīs, kamēr tu padari savu darbu.

Sīkāku informāciju var iegūt www.vdeavk.gov.lv mājas lapā,notiek arī izbraukuma komisijas.Gribu pateikt ka 4VDEĀK strādā ļoti nesaprotoši darbinieki.Man ir divi bērni invalīdi kuri nestaigā,nesēž,nerāpo,un es lūdzu vai uz komisiju es bērnus varu neņemt līdz,jo mums ir tādas tiesības,bet viņi tāpat uzstāj uz to ka viņiem ir bērni jāredz vai tik tiešām nestaigā,viņiem nepietiek ar to ka ģimenes ārsts uzraksta iesnieguma veidlapu.Iziešu uz principu un pieteikšu mājas vizīti,jo kam ir kustību un pārvietošanās traucējumi ar ģimenes ārsta nosūtījumu drīkst to darīt,tik nezinu vai to panākšu,jo mēs nedzīvojam Rīgā.Mums tikai vajag nokārtot ceļa transporta pabalstu.

Izrādās,ka 4VDEĀK arī ir krīze un vairs neizbrauc uz reģioniem,nerunājot jau pa mājas vizītēm.Viņi tik māk pateikt,ja vajag iziet grupu,brauciet paši.

ceru, ka 4 gadu laikā kautkas mainīsies, kad mums vajadzēs iet komisiju

Darbs pagaidīs, kamēr tu bērnam parādīsi varavīksni, bet varavīksne negaidīs, kamēr tu padari savu darbu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
3080034