Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Organisma attīrīšana

Sida

Kadi butu ieteikumi organismas attīrīsanā, lai vienlaicigi nenodaritu pari organismam? Nepamet sajuta, ka organisms ir loti piesarnots, un veletos kaut kada veida attirities. Nu jau kadus 4 menesus needu galu, tas iesakumam.

Es katru gadu 1 mēnesi dzeru melno ogli-proporcijas īsti neatceros, bet uz manu 65 kg svaru bija jādzer 6 ogles dienā (Varbūt, ka bija 1 ogle uz 10 kg svara?). Ir jau mēģināts vēl daudz kas cits-arī olīveļla ar citronu, bet pēc tās man bija ļoti slikti...

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1144.gif[/img]
Grāmatnīcās ir nopērkama Malahova "Organisma attīrīšana un pareiza ēšana". Tur viņš apraksta dažas metodes organisma attīrīšanai, es gan diezgan skeptiski uz to raugos, bet tomēr - viņš attīrīšanai izvēlas klizmas, urīnterapiju, [i]olīveļla ar citronu[/i]. Grāmata nav dārga, izlasi un tad jau var izsvērt, kas tev der, kas neder. Ja es būtu tavā vietā, tad dzertu vairāk svaigi spiestas sulas, palietotu klijas un citus šķiedrvielas saturošus produktus, pagavētu, padzertu zāļu tējas, tīru ūdeni vairāk, ietu pirtī.

Manam tētim organisma attīrīšanai tantuks lika dzert sīpolmizu tēju, mēs arī dzērām - tā nekas. Taisa normālas tējas stiprumā

Ne viss ir tik slikti kā izskatās :)

Rīsu metode. nepateikšu kā tur bija, bet varbūt kāds zin. bet bija apmēram tā termoša vakrā ieber rīsus, uzlej verdošu ūdeni un no rīta tos rīsus apēd. Bet proporcijas neatceros.

Karstu brūno šokolādi rotā ar sarīvētu, maigu, gaisīgu balto šokolādi un .... turpinājumu meklē http://virtuve.calis.lv
[i]Rīsu metode.[/i] Es kautko līdzīgu atceros dzirdējusi par auzu pārslām

Ne viss ir tik slikti kā izskatās :)
Skumjā
Kādreiz žurnālā ....Zintnieks vai Dziednieks (kāda starpība) lasīju / aplietas ūdenī -- 3- dienas auzas --3- dienas griķi --3-deinas rīsi --3- dienas grūbas --3 dienas pupas (tās gan jāvāra) Apmēram tā / kārtība, kas pēc kārtas, protams vienalga.Vēl bija arī mannā. Bet to neesmu lietojusi / kaut kā našķiet ..../

Malahovs tomēr attīrīšanas guru. Ne es tās teorijas ieviešu praksē, ne kā. Bet viņam ir kārtīga, ilgdarbojoša sistēma, nevis kāda tēja vai ēdiens. Viņam tur ir arī sistēma ar minimālu klizmu lietojumu vai pat bez klizmām. Nopērc vien Malahova grāmatu, tur var idejas smelties, ja tādas lietas interesē.

Drīz būs bērzu sulas :up: Klizmas :dontlike: ir taču cilvēcīgākas metodes. Par rīsiem - diez vai baltie attīrītie rīsi kādu labumu dod. Pati lietoju psyllium husk (ceļteku sēklapvalki) un proteīna kokteili. Sajūta ir laba un pēc WC apmeklājumiem :gigi: spriežot - attīrīšanās notiek. Bija reiz viens raksts par klijām saglabāts - tās labi tīra, bet bija arī negatīvais aspekts (kā jau visām lietām).

Kad sieviete jautā pēc padoma, tai ir vajadzīgs nevis padoms, bet sarunu biedrs.

Vakar redzēju Malahova grāmatu par organisma attīrīšanu, maksā pie 4 latiem.

Ai am a superstār [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_29.gif[/img]
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
3163050