Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Organisma attīrīšana

Sida

aizkraukliite
- mēneša laikā bez piepūles atvadījos no 8kg svara, - jutu daudz vairāk enerģijas jau pirmās nedēļas beigās, - bija tāda fiziskā sajūta, ka katra ķermeņa šūna sākusi "elpot", - daudz izteiktākas kļuva garšas un smaržas sajūtas, arī intuīcija, - skaidrība galvā - viegli koncentrēties, - lielāka emocionālā līdzsvarotība, - otrās nedēļas beigās konstatēju, ka no trijām ēdienreizēm palikušas tikai divas, un arī tajās pašās varēju apēst tikai divreiz mazāk ēdiena, nekā sākumā, pietam izjūtot daudz lielāku sāta sajūtu, - pilnīgi pārgāja vēlme un apetīte "knakstīties" ap kārumiem starp ēdienreizēm vai vēlu vakarā, - mani nespēja sakārdināt tas, ja man līdzās kāds ēda kādu no maniem kādreizējiem "gardumiem", no kuriem iepriekš nebūtu varējusi tik viegli atturēties, - uzlabojās miegs, no rītiem modos ļoto labi izgulējusies, uzlabojās darbaspējas, - uzradās tīri fziska prasība daudz vairāk fiziski izkustēties - izdejoties, pavingrot... pie tam ar kaifu, nevis tā, it kā tas būtu piespiedu kārtā jādara... Kopsummā - jutos tik labi, ka pāriet atpakaļ uz ēdienkarti, kurā ir termiski apstrādāti produkti, vairs tā lāga nemaz nespēju - roka neceļās to labo jušanu atkal sabojāt. Ikdienā bez svaigiem augļiem un dārzeņiem ēdu arī izmērcētas vai diedzētas sēklas un indiešu pupiņas (garšīgi salāti sanāk), izmērcētus riekstus, kokosriekstus... Kādreiz pagrēkoju ar kādu siera gabalu, bet uz saldumiem (konfektēm, kūkām...) vairs nespēju skatītes - jau no domas vien šķebeni paliek.

"Hold On To What You Must Do Even If It Is A Long Way From Here." ...(Pueblo Blessing)...

[i]Kādreiz pagrēkoju ar kādu siera gabalu [/i] :rolleyes::confused:

Kad sieviete jautā pēc padoma, tai ir vajadzīgs nevis padoms, bet sarunu biedrs.
Varbūt Aizkrauklīte zina... Domāju, varētu mesties uz svaigēdāju (raw-wegan) tipa ēšanu sezonā, kad svaigi dārzeņi vieglāk pieejami. Bet lieta tāda, ka es baroju bērnu. Vai nebūs bīstami, ka mans organisms sāks aktīvi attīrīties, vadīt sārņus? Nedabūs mazais to visu pienā?

[b]zbriedis[/b] Neesmu aizkrauklīte, bet domas dalās: http://altmedicine.about.com/od/popularhealthdiets/a/Raw_Food.htm [i] Who should not try the raw food diet? Children Pregnant or nursing women People with anemia People at risk for osteoporosis The raw food diet is suited to warm climates, such as Southern California. According to macrobiotic and many healing traditions, a raw-only diet should not be followed by people living in cold climates. [/i] Tikai nedomāju, ka tas tāpēc, ka sārņi varētu mazulim no piena tikt.

[b]ExBandita[/b] Nu tāpēc tak es saku [i]sezonā, kad svaigi dārzeņi vieglāk pieejami[/i]. Saprotams, [i]in cold climates[/i] ziemā nabaga vegāniem nav ko ēst :) Un vispār es plānoju [i]pagrēkot[/i] arī ar biezpienu un Basmati rīsiem :)

Pamēginat katru riita ceelienu uzsaakt ar glaazi uzleejuma no peetersiliem vai selerijaam,(1.ēd.k sasmalcinaatu)kuru esat apleejusi iepriekšeejaa vakaraa.Lēti,ērti,veselīgi.Uz veselību!:up::)

svaiga nevārīta biete.

Man no visām attīrīšanās metodēm vislabāk patīk attīrīšanās ar sālsūdeni (iekšķīgi), jo tā attīra ļoti ātri un pamatīgi šūnu līmenī, kā arī atjauno minerālus organismā. Tikai lietot vislabāk ir ķeltu sāli. Ārzemēs to var dabūt, uz iepakojuma rakstīts Celtic salt.

We cannot resolve our problems at the level of intelligence at which we created them.
hmm... kaapeec neviens neiesaka passu efektiivaako metodi, kas zinaama jau iz senseniem laikiem? VEERMELLU TEEJA vakaraa pirms guleet iessanas dilstossaa meenesii!!!!

[b]abudabii[/b] Cik stipru uzlējumu un cik daudz tās tējas jālieto ?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
3163050