Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Organisma attīrīšana

Sida

[b]abudabii[/b] vērmeļu tinktūru iesaka maziem bērniem apetītes rosināšanai

[img]http://fool.exler.ru/sm/gy.gif[/img] http://by.lilypie.com/0ESMp2.png http://b2.lilypie.com/010cp3.png

jaadzer DILSTOSSAA meen. pirms guleetiessanas. attiira organimu no visiem liekiem saarnniem!!!- pavisam noteikti. teeju taisa pavisam vieglu. mazu, mazu knikuciiti, taadaa kaa kafijas kruuziitee uz kaadiem 4-5 malcinniem. lai ievelkaas ne vairaak kaa 5 min.. dzer 3-7 vakarus peec kaartas. un tad peec kaada laika atkaarto proceduuru (piem 3. meen.), tad, kad juut , ka vajag atkaartot! bet DILSTOSSAA MEENESII!!!!! ______________ veel to visu var kombineet ar pirtii iessanu DILSTOSSAA MEENESII. arii gatavo meduss eedieu un eed katru riitu pa 2 eedamkaroteem 1 meen. ir lloti garssiigi - organismu speecinossi un attiirossi. -ja interesee uzraxtiissu recepti.

Man ir taa Malahova granmata,ar gribeejaas attirit organismu,izlasot nu neesu vel kerusies pie tam metodeem un netaisos,pagaidaam.Tur tiek rakstiits par klizmaam,urina terapiju(nostaavejussos urinu,kas velak jadzer),nu tadam metodeem es vel neesu gatava,tik izmisusi vel neesu. Ir parastakas metodes-badoties 3dienas,pec tam trijam dienam est svaigu kapostu un burkanu salatus un dzert svaigi spiestas sulas.Bet pirmstam vajagot tris reizes mikstinaat organismu. UN tai gramata tur ir aprakstiitas vairakas attirisanas-resnas zarnas,aknu,nu kaut ka ta

Es kādreiz lasīju , ka , ja grib attīrīt organismu , vispirms ir jāattīra aknas , tad nieres vai otrādi un tikai tad jāsāk organisms pats attīrīt. Trīs dienas jābadojas , dzerot tikai destilētu ūdeni.Tieši destilētu , nevis minerālo , vai parasto krāna. Jāiet pirtī - nevis saunā , bet slapjajā jeb krievu pirtī , var arī romiešu , bet Latvijā nezinu , vai ir īstas romiešu pirtis. Process ļoti sarežģīts , kā sacīt jāsaka .Tikai es neatceros , kā tur pareizi bija ar to nieru attīrīšanu -bija pat rakstīts , ka jāliek uz locītavām samitrinātas lupatiņas. Var būt kāds kaut ko līdzīgu ir lasījis ? Malahovs tas nebija noteikti , anglisks uzvārds bija.

Ar šo nodarbojas arī antihomotoksiskās ārstēšanas speci jeb citiem vārdiem homeopāti, kas lieto minētos preparātus - tie ir tādi, kur apvienoti vairāki homeopātiskie preparāti [sub] tiesa, daudzi klasiskie homeopāti ir pret šādu mistrojumu [/sub]. Tie ir Heel produkcijas preparāti, tik tur jāzina, kuri attīrīšanai. No Heel diezgan populārs arī parastajās aptiekās ir Grip Heel u.c. Pie "jauktās homeopātijas" (šis mans termins) pieder arī populārais pretgripas preparāts Ocsicollicium (droši vien kaut kur burtus sajaucu, slinkums meklēt precīzi), ko daudzi, esmu dzirdējusi, atzīst par labu esam. Zinu, ka šādus preparātus izmanto homeopāti dr. Naumovs un dr. Dace Gaile. Tas tā - paralēli diētām, jo, protams, jādomā arī, ko sevī uzņem.

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1149.gif[/img]
Par organisma attīrīšanu zināja jau Aristoteļa laikos, kad to veica, ņemot talkā dabas produktus, tikai tad vēl nebija sadzīves ķīmijas, smago metālu, radiācijas un neko nezināja par brīvo radikāļu graujošo iedarbību. Tāpēs šlakvielas nav vienīgais organisma piesārņojums. Lielu kaitējumu organismam nodara brīvie radikāļi- ķīmiski nestabilas molekulas, kas uzkrājas organismā, lietojot neveselīgu (treknu, konservētu un rafinētu) uzturu, radiācijas un citu ekoloģisku piesārņojumu, kā arī stresu ietekmē. Arī ar tiem " jātiek galā". Jāiznīdē visi parazīti, kas ir pat šūnās. Jāattīra limfātiskā sistēma. Attīrīšanu ( arī mājas, mašīnas utt. ) sāku ar ūdeni. Tīrs ūdens vispār katru dienu cilvēkam jādzer vismaz 1.5 litri. [b]narinja25[/b] Es arī nupat lietoju to, ko Tu rakstīji ;) , jo tur ir gan substances, kas traucē parazītiem cilvēka organismā normāli eksistēt; sorbents, kas atkritumus un beigtos parazītus uztver sevī un izvada no organisma; vērtīgas baktērijas un viss, lai nerastos aizcietējumi šī procesa laikā. Ļoti būtiski, ka to ir izstrādājuši ārsti un droši var veikt pats. :ok:

sakārdinātā
Māmiņām, kas baro bērnus ar krūti, ar attīrīšanos pilnīgi noteikti vajadzētu pagaidīt - toksīni utt. no organisma izvadās arī caur pienu. Nav jēgas pašai attīrīties, bet visas sliktības iebarot mazulim.

Have A Nice Day ;)
Limfu labi attīrot Lakrica. Vai kāds ir mēģinājis lakricas tinktūru vai lakricas saknes tēju?

[b]pukse[/b] Ar lakricu vien būs par maz. Uzrakstīšu limfas attīrīšanas shēmu: 1. Limfas stimulatoru lietošana ( lakricas sakne tabletēs+upeņu lapu vai mežrožu augļu tējas, vēlams cinks aminohelātu formā no augiem iegūts ) - tukšā dūšā 2. Sorbenti - savāc visas indes, toksīnus, uzsūc sevī un izvada no organisma (lucerna vai brūnaļģe tabletēs, vai akt. ogle, bet tas ir vājš sorbents,vai polipifāns vai baltie māli ) - nedaudz pēc limfas stimulatoriem - tukšā dūšā 3. Labvēlīgās bifido un lacto baktērijas zarnu floras uzlabošanai - 15 min. pirms ēšanas 4. Žulti dzenošie līdzekļi (ķiploks, artišoks vai lecitīns )- dažas minūtes pirms ēšanas 5. Daudz vitamīnu un mikroelementu lietošana - ēšanas laikā 4. Visā attīrīšanas laikā un arī pēc tam ikdienā dzert daudz tīra, un galvenais sārmaina pēc pH ūdens ( avotu ūdens, koraļļu ūdens, cits sārmains un strukturizēts ūdens ) Šādu ciklu dienā 3 reizes. Kursa ilgums 10-14 dienas.

[b]tikucis[/b] [i]lakricas sakne tabletēs[/i] -kur to dabūt, vai homeopātiskajā aptiekā ir?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
3163050