CELIAKIJA I

treselle

Slēdza Cāļa Virtuve.
[b]Diankin[/b] Tos testus mums taisīja alergoloģe dr.Puķe viņa pieņem gan VG gan arī Sadovņikova ielā 20 alerģisko slimību centrā. Mums tās ruku provītes neko nerāda, bet aplikāciju testi - pavisam kas cits:ok: [i]Kā Tu pabaro savu bērnu, jo bez piena un maizes šausmīgi liess ēdiens sanāk, līdz ar to arī svarā nemas ļoti slikti[/i] Mēs pērkam speciālos miltu produktus celiakiešiem, tikai vēl papildus skatamies lai nav attīrītie kvieši klāt, no pieniem izmantojam pie pārslām Aptamil Pepti vai tagad pēdējā laikā sojas pienu nopērkams Rimi 1l paka ap 1,20Ls Eglīte gan teica, ka lai ar to sojas pienu uzmanīgi, jo arī varot izraisīt alerģiju, ja ir alerģija no piena. Eļļu es liku tikai dārzeņu sautējumiem, kad sīcis bija maziņš, tagad pārsvarā ēdam galas un mērces no gaļām.


http://b3.lilypie.com/Zm20p4/.png; http://by.lilypie.com/TQO4p4.png

[b]IvetaZ[/b] Aptamil Pepti - es arī domāju pamēģināt, bet vai viņš nav ļoti negaršīgs. Mana pele ātri saož lietas, kuras es par katru cenu gribu iebarot un atsakās no tām fundamentāli. Pie dr. Puķes Vienības gatvē var uztaisīt tos testus? Un pie dr.Cīrules?


Vajag gaismu - atver acis!
[b]Diankin[/b] Mēs tos testus taisījām Sadovņikova ielā, jo ja gribētu vienības gatvē, tad produkti jāņem līdzi.[i]Un pie dr.Cīrules?[/i] nezinu, pajautā, moš var. Man tie testi patika tāpēc, ka 1.uzrādīja uz ko alerģija 2. bērnam nesāpīga procedūra :ok: Nu tas pepti ir tāds kā ir, bet mans puisis ar pārslām vai musli ēda, es tik drusciņ cukuru pie'pricēju, laisaldāks:rolleyes: Viņš gan vairāk uz kreftīgajiem ēdieniem un zupām:D


http://b3.lilypie.com/Zm20p4/.png; http://by.lilypie.com/TQO4p4.png
[b]IvetaZ[/b] Cik Mārcim ir gadi? Mana meita 3,5 gadi (šobrīd 11,8 kg) visu laiku atpaliek no svara , pat ievērojot aglutēna diētu 1,5 gadus. Un tikai šovasar pēkšņi svars par 800 gramiem uz augšu. Nezinu, bet ļoti gribas cerēt, ka svars pieaugs organisms stabilizēsies un nebūs tā sasodīta diēta. Bērns raud pēc rudzu maizes un man jāraud līdzi. Gadījās man satikt cilvēku, kas ieteica pamēģināt citu ārstēšanas metodi. Neticami, bet meita nedēļas laikā pēkšņi ēd ar apetīti. Prieks gatavot. Un dzer pienu, kurš līdz šim viņai nu galīgi negaršoja. Nesaprotu. Bet ceru no visas sirds un lūdzu Dievu, kaut nu diagnoze izrādītos kļūdaina. Gribu vēl gaidīt līdz pavasarim, kad uzskaitē būsim divus gadus un palūgt ārstam lai atļauj provakāciju ar miltu ēdieniem. Atvainojos ja nesakarīgi, bet tik ļoti gribējās padalīties priekā par bērna apetīti.


[b]edu[/b] [i]ieteica pamēģināt citu ārstēšanas metodi. Neticami, bet meita nedēļas laikā pēkšņi ēd ar apetīti. Prieks gatavot. Un dzer pienu, kurš līdz šim viņai nu galīgi negaršoja[/i] varbūt vari padalīties, kas tā par ārstēšanas metodi??? [s][Papildināts: 03:09:2006 20:51:40][/s] [b]Diankin[/b] [b]IvetaZ[/b] man arī gastroenterologs nevarēja pateikt, vai ar mātes pienu bērns saņem glutēnu. bet vienā lapā par bērniem autistiem, kuriem arī iesaka bezglutēna diētu, bija rakstīts, ka ar mātes pienu, glutēnu nesaņem, kaut māte uzturā lieto glutēnsaturošus produktus


[img]http://fool.exler.ru/sm/gy.gif[/img] http://by.lilypie.com/0ESMp2.png http://b1.lilypie.com/7Sedp2.png
[b]edu[/b] Mārcim ir 2gadi 2 mēneši. Mums pēc aglutēna diētas uzsākšanas arī svars nenāk klāt kilogramiem, bet 3 mēmešu laikā 700gr un tas ir daudz:yes: Bet gailvenais labums, kā jau iepriekš stāstīju ir nesāpošais vēders un mierīgi pavadītās naktis:ok: [i]Gadījās man satikt cilvēku, kas ieteica pamēģināt citu ārstēšanas metodi. Neticami, bet meita nedēļas laikā pēkšņi ēd ar apetīti. Prieks gatavot.[/i] Es ar labprāt dzirdētu, kādu:yes::yes::yes: [b]zich[/b] [i]man arī gastroenterologs nevarēja pateikt, vai ar mātes pienu bērns saņem glutēnu.[/i] Es ar kad meklēju info par šo lietu, sapratu, ka viedokjļi dalās par to vai glutēns transportējas uz bērnu ar mātes pienu, bet lielākais vairums speciālistu uzskata, ka nē:rolleyes:


http://b3.lilypie.com/Zm20p4/.png; http://by.lilypie.com/TQO4p4.png
[b]IvetaZ[/b] Manai meitai arī pēc aglutēna diētas svars bija nemainīgs 1,5 gadus. Nenāca klāt neparko. Par laimi vēders nesāpēja. Ļoti labas, kā arī vienīgās izmaiņas pēc diētas bija hroniska aizcietējuma mazināšanās. [b]IvetaZ[/b] [b]zich[/b] Mēs lietojam preperātu (pilienus), kuri attīra organismu no parazītiem (ja tādi ir) un otru preperātu (arī pilienus), kuri palīdz no organisma izvadīt nevajadzīgo vietā radot labo mikrofloru . Kurss 25 dienas. Un tableti organisma stiprināšanai, labai kuņģa un zarnu darbībai. Preperāti skaitās dabīgie, augu valsts.

[b]edu[/b] Kas tie ir par preperātiem?


http://b3.lilypie.com/Zm20p4/.png; http://by.lilypie.com/TQO4p4.png
Reiz par šiem preperātiem bija diskusija, kuru aizslēdza, jo skaitijās reklāma. Tapēc uzrakstīsu Tev uz e-pastu. Ok?


[b]edu[/b] [i]Tapēc uzrakstīsu Tev uz e-pastu. Ok?[/i] :yes::yes::yes:


http://b3.lilypie.com/Zm20p4/.png; http://by.lilypie.com/TQO4p4.png
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
3241723