CELIAKIJA I

treselle

Slēdza Cāļa Virtuve.
[b]edu[/b] uzraksti man ar


[img]http://fool.exler.ru/sm/gy.gif[/img] http://by.lilypie.com/0ESMp2.png http://b1.lilypie.com/7Sedp2.png

Jautajums zinoshakajaam - vakar edu halvu. Sastavs, kukuruzas cietes sirups, cukurs, rieksti, lakricas sakne, vanilins. Bistami tak neizliekas, ko? KAs ta par tadu lakricas sakni???


"http://bd.lilypie.com/UHvGp3.png" [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1259.gif[/img]
[b]Play[/b] Lakricas sakne laikam ir kaut kas līdzīgs anīsam. Varbūt pat viens un tas pats. Halva nav bīstama, ja vien nav gatavota ražotnē, kur milti put pa gaisu. Es gan lasīju kaut kādā īru celiakijas lapā, ka mazākais daudzums, kas varot visjūtīgākajiem slimniekiem radīt kādas sekas ir tik daudz glutēna, cik satur 1/48 daļa no baltmaizes šķēles. Ja tam var ticet - tad neko bīstamu Tu neesi apēdusi.:) [s][Papildināts: 04:09:2006 20:49:52][/s] [b]edu[/b] Uzraksti, lūdzu, man arī uz e-pastu. Manam puisim arī derētu labāka apetīte. Un par tārpiem arī man ir aizdomas, jo viņš miegā zobus griež. Ārste gan saka, ka tas par zobu griešanas saistību ar tārpiem esot vecu sievu pasakas un, ja viņš Vermox tabletes esot apēdis, tad nekādi tārpi tur vairs nevarot būt. Mani tikai tas kaut kā nepārliecina, jo citu ticamu iespējamo zobu griešanas iemeslu daktere nevar pateikt.

[b]edu[/b] [i]Mēs lietojam preperātu (pilienus), kuri attīra organismu no parazītiem (ja tādi ir) un otru preperātu (arī pilienus), kuri palīdz no organisma izvadīt nevajadzīgo vietā radot labo mikrofloru . Kurss 25 dienas. Un tableti organisma stiprināšanai, labai kuņģa un zarnu darbībai. Preperāti skaitās dabīgie, augu valsts.[/i] Varbūt tu arī man uz @ vari uzrakstīt, kas tie par preperātiem, jo arī manai :girl: ir problēmas ar svarā pieņemšanos, ārsti gan neko pateikt nevar, kas par vainu :rolleyes:


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2250.gif[/img] http://tt.lilypie.com/uFXMp3.png

[b]edu[/b] Man arī, lūdzu;);););)

[b]spulga[/b] Ne tikai zobu griešana par to liecinot. Pastiprināta kāre pēc saldumiem, arī siekalošanās miegā. [b]mikiite[/b] Vai Jums skaitās celiakija?

[b]spulga[/b] [i]ja viņš Vermox tabletes[/i] Mums itkā ieteice tieši šis zāles, kā tu viņas devi?


http://b3.lilypie.com/Zm20p4/.png; http://by.lilypie.com/TQO4p4.png
Infektologi saka, ka jebkuram pirmsskolas bērnam Vermox ir jādzer divreiz gadā. Par Vermox nezinu, bet Helmintox ir arī sīrupā.


Vajag gaismu - atver acis!
[b]Diankin[/b] Tieši tā arī mums teica:yes: Es tikai vēl neesmu nopirkusi:rolleyes:


http://b3.lilypie.com/Zm20p4/.png; http://by.lilypie.com/TQO4p4.png

[b]edu[/b] [i]Vai Jums skaitās celiakija?[/i] :no: Uztaisīja meitai fibrogastroskopiju, pārbaudīja zarniņas, tur viss kārtībā, nav ne celiakija, nedz arī kāda cita kuņģa vaina. Iespējams, ka vainīga aizkuņģa dziedzeris, bet arī tikai iespējams, neko konkrēti pateikt neviens nevar :rolleyes:


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2250.gif[/img] http://tt.lilypie.com/uFXMp3.png
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
3241723