CELIAKIJA I

treselle

Slēdza Cāļa Virtuve.
Vai kāds nezin, kas par problēmu Magnumam, kāpēc vairs nevar nopirkt Schar bezglutēna maizīti? Aptiekā teica, ka jau mēnesi viņiem noliktavā neesot. Nu jau arī milti sāk izbeigties:((


Mēs lietojām parastos aptiekā nopērkamo helmintox. Gan bez rezultātiem. Tapēc piekritu izmēģināt homeopātiskus pilienus, kuru kurss ilgst 25 dienas. Bet viss protams individuāli.

[b]spulga[/b] [i]Ārste gan saka, ka tas par zobu griešanas saistību ar tārpiem esot vecu sievu pasakas [/i] man pat zobārsts teica, ka zobu griešana naktī tiek mantota - es griežu un mana meita arī. uz tārpiem ir pārbaudīta - nav. zobus varot griezt arī uz nervu pamata.


[img]http://fool.exler.ru/sm/gy.gif[/img] http://by.lilypie.com/0ESMp2.png http://b1.lilypie.com/7Sedp2.png
[b]Mamma[/b] Citur varbūt ir, jo mūsu mazpilsētas aptiekā pagājušonedēļ bija, rupjmaize gan tikai....


[b]edu[/b] Siekalošanās un kāre uz saldumiem arī manējam ir. Paldies par atbildi!;) [b]IvetaZ[/b] Mans jau liels (7 gadi) - iedevu lai norij un glāzi ūdens pa virsu. :beer: Vairs neatcerosvai kaut kur lasīju, vai dzirdēju - bet kaut kur manīju homeopāta viedokli par to, ka tārpi varot būt arī kaut kādi mazie, kuri dzīvot traucējot, bet analīzēs netiek atrasti, jo ir pārāk sīki. Un šitās tabletes uz viņiem arī neiedarbojoties. Un vēl par tām attārpošanas tabletēm - manai kaimiņienei vetārsts bija ieteicis divreiz gadā attārpot sunīti. Sunītis pēc 3 gadiem nomira no tā, ka aknas bija galīgi sabojātas. Var jau būt, ka tam ar attārpošanu nav nekāda sakara, tomēr mani šis stāsts dara piesardzīgu. [s][Papildināts: 05:09:2006 23:58:02][/s] [b]Mamma[/b] Jāā - bada laiki pienākuši. Nav jau mēnesi - un pirmdien, kad zvanīju uz Magnumu, man teica, ka nekas nebūšot vēl 3 nedēļas. Kad izcepu maizi mājās, puisis šķobās un saka, ka esot mīksta un negaršīga. Man jau pašai gan šķiet, ka ir ļoti laba, bet viņam jau to iestāstīt nevar. Izmisums pārņem, kad jāuzpilda skolas pusdienu kaste. Jāgriež salāti katru vakaru.:D P.S. Bet par iemeslu, man šķiet, tam varētu būt slavenie itāļu augusta atvaļinājumi. Pie viņiem tā pieņemts - augustā aiztaisa rūpnīcu ciet, un viss kolektīvs reizē draudzīgi iet atvaļinājumā.

[i]Jāā - bada laiki pienākuši[/i] :(:yes::yes: Pie mums ar naf. Atveda tikai keksiņus a man tā negribējās cept:( Vienīgais labums, ka nākošnedēļ puisim nas b/d, jo braucam pie alergologa un nedēļu pa Rīgu dzīvosim, tad maizi vajadzēs tikai vienu kukulīti ne divus vienu mājām vienu b/d:(


http://b3.lilypie.com/Zm20p4/.png; http://by.lilypie.com/TQO4p4.png
[b]spulga[/b] Cik zinu visus mājas suņus un kaķus attārpo katru gadu. Tas nevar būt iemesls nāvei. saka, ka daļa dzīvnieku mirst no speciālās pārtikas. Manai meitai analīzes tārpus neuzrādīja, zāles izdzērām (Helmintox), bet nekas nemainījās. Tagad dzerot homeopātiskās zāles, tie mazie tārpiņi, kuri traucē, bet neuzrādās analīzēs, izrādās, ka ir! Šitās zāles viņiem nepatīk tapēc dodas prom. Bet, lai kā tur arī nebūtu mans bērns, kurš divus gadus negribēja ēst, tagad grib ēst un ēd! Un ja pie vainas tomēr nebūs celiakuja, ideāli!

[b]edu[/b] a kas tev tas ir par homeopatiskajam zalem? Iesaki!! Manejs trisgadnieks ar brizham griezh zobus, ka shnjakst vien. Pati uz aci tajas kakinjas neko aizdomigu saskatijusi neesmu, tomer, ko var zinat... A grutnieces ari var dzert tas zales? Mozh man ar ir tie tarpi? Shausmas parnjem - iedomajoties...


"http://bd.lilypie.com/UHvGp3.png" [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1259.gif[/img]
[b]edu[/b] [i]Manai meitai analīzes tārpus neuzrādīja, zāles izdzērām (Helmintox), bet nekas nemainījās. Tagad dzerot homeopātiskās zāles, tie mazie tārpiņi, kuri traucē, bet neuzrādās analīzēs, izrādās, ka ir! Šitās zāles viņiem nepatīk tapēc dodas prom.[/i] A kā tu zini, ka viņi ir:confused:


http://b3.lilypie.com/Zm20p4/.png; http://by.lilypie.com/TQO4p4.png

[b]IvetaZ[/b] Neērti par to rakstīt, bet... Šonakt bērns naktī kliedza, ka briesmīgi niezot dupsis. Un tad es, zinot taču, ka dzeram prettārpu zāles, paskatījos, kas tur tā niez. Un ieraudzīju mazus, baltus, kustīgus spalīšus (es domāju, ka tie ir spaļi). Ar vates kociņu viņus likvidēju. Tālāk gulējām mierīgi. Nezinu, kas būs šonakt. Izklausās riebīgi, bet prieks, ka viņi velkas ārā.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
3241723