CELIAKIJA I

treselle

Slēdza Cāļa Virtuve.
zarnas jabut tadam ka barkstinam un kobru taisot dakteris redz, vai tur tas ir vai nav. ja nav, tad glutena uznemsana - apstrade kermeni apgrutinata. apmeram ta.


[b]Esija[/b] ar kobras palīdzību tiek veikta biopsija - tiek paņemts zarnas gabaliņš, lai redzētu vai ir/nav bojātas zarnu bārkstiņas. ja zarnu bārkstiņas ir bojātas, tad tas var liecināt par celiakiju un tieši biopsija skaitās precīzākā celiakijas diagnozes noteikšanā. bojāto bārkstiņu dēļ barības vielas sliktak uzsūcas organismā.


[img]http://fool.exler.ru/sm/gy.gif[/img] http://by.lilypie.com/0ESMp2.png http://b1.lilypie.com/7Sedp2.png
Gribējās padalīties! Mums tās beļģu alalīzes, kā arī transglutamināze ir negatīvas. Bet izrādās, ka sīcim ir alerģija uz kviešiem un rudziem. Bet cik es spēju saprast, tad tas laikam ir labāk, jo alerģijas mēdz pārsvarā pāriet:)


Ne viss ir tik slikti kā izskatās :)
[b]IvetaZ[/b] ar to arī apsveicu, jo alergijas tiešām pāriet, atšķirībā no celiakijas


[img]http://fool.exler.ru/sm/gy.gif[/img] http://by.lilypie.com/0ESMp2.png http://b1.lilypie.com/7Sedp2.png

Labdien! Arī manam bērnam uzstādīta šī diagnoze. Pagaidām vēl esmu diezgan apjukusi. Lasu, domāju meklēju. Baigais apjukums. Dzīvojam mēs Jelgavā. Varbūt kāds var padalīties, kur tad īsti te to maizīti var nopirkt? Kur var pasūtīt? Vakar pētīju Rimi plauktus, neko daudz neatradu (tikai miltus). Paldies.


Ak pavasar, ak pavasar; Tu visiem sirdis dullas dar...
[b]Pavasaris 06[/b] Milti Rimi (Olimpija) Stockman Ventspilī aptiekā "Elīza" Talsu 39 firmas "schaer" veikalā Biotēka (Cēsu 12) firmas RapunzelBez glutēna: amaranta graudiņi, polenta, kukurūzas milti, rīsu nūdeles; · Sausās brokastis Rimi (Olimpija) · Makaroni It kā tikai aptiekās veikalā Biotēka (Cēsu 12) firmas Rapunzel Bez glutēna: amaranta graudiņi, polenta, kukurūzas milti, rīsu nūdeles; · Galetes Mego 4kantainas: rīsu, rīsu + sojas, rīsu + kukurūzas, rīsu + griķu, kā arī mini galetītes tādos iepakojumos kā čipsi ar ābolu-kanēļa un karameļu garšu. Maxima Galintas kukurūzas galetes. · Vitamīni Livol multi total bērniem, uz tiem ir rakstīts, ka bez glutēna. · Desa Rimi bez glutēna desa un šķiņķis firmas Maks&Moortis, Igaunija. Stockman Atzīme gluten free · Pastēte Stockman Atzīme gluten free · Saldumi Džungļupopu Cepumi Ogre ,,Jumī'' Ventspilī aptiekā "Elīza" Talsu 39 firmas "schaer" · Ketčups Maksimā "Heinz" bez glutēna vairāki varianti · Maize Neldā (Jelgavas Maiznieka maizi), · Sulas Atzīme gluten free Raksts no http://celiakija.from.lv

Starpcitu par Stokmann gluten free. Biju pagājušo nedēļu Rīgā un geribēju savam zaķim ko tādu nopirkt no gaļām un tā kā pati nemācēju atrast, tad lūdzu palīdzību personālam, kuri arī neko nezināja, piedāvāja man tikai cepumiņus:weep:


Ne viss ir tik slikti kā izskatās :)
[b]Pavasaris 06[/b] Un vēl... normālās aptiekās var pasūtīt bezglutēna produktus, tikai jāprasa aptiekāram un jāzin, ko grib.

Pagājušo nedēļu tai atlaižu trakumā tiešām nekā nebija, parasti mēdz būt desa, kokteiļcīsiņi. Un lielāks piedāvājums no cepumiem un galetēm, Rimi vēl var meklēt sausās brokastis un hipermārketos igauņu servilāti sagriestā veidā ar uzrakstu ka bez glutēna un laktozes.;)


Bet kā ir ar sieru, jogurtiem. Cik saprotu tad nevar ne šokolādes sieriņus ne sulas?


Ak pavasar, ak pavasar; Tu visiem sirdis dullas dar...
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
3241723