Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

jauna dzimšanas apliecība!

iniz

Lieta tāda, ka tūlīt būs stājies spēkā tiesas spriedums un mēs esam atzīti par bērna vecākiem, jāmaina ieraksts dzimšanas reģistrā, kā arī bērna dzimš.apliecība, bet jāmaina tur kur tā izdota. Manam vīram rodas šaubas vai šis fakts tādā mazā miestā neaizies kā pa kluso telefonu un tad šī adopcijas neizpaušana būs tikai rakstīta uz papīra. Es gan mierinu, ka dzimtsarakstu darbiniekiem ir jāievēro zināma ētika, kaut gan pati īsti nezinu.

[b]iniz[/b] Jus taču tai miestinā nedzivojat vai ne? tad kada kuram dala par kaut kadu bērnu,kurš tur vairs sen nedzīvo,ja arī parunās,tad driz apklusīs:) Es tā sapratu,ka jūs mazajam ,kad paaugsies tāpat pateiksiet patiesibu par vina izcelšanos,tad kur problēma?:)

Dzīve ir komēdija tam,kas domā,un traģēdija tam,kas jūt......
[b]Čello[/b] Tajā miestā dzīvo viņa vecāmāte un māte arī dzīvoja līdz savai nāvei,nu negribētu, ka pēkšķi uzrastos kaut kāda vecāmāte kura nebija nevienu reizi aizbraukusi līdz savam mazdēlam.

Puciite
diemžēl kārtībā ir tāda, kāda ir - dzimšanas apliecība jāmaina vietā, kurā tā izdota. un par konfidencialitāti - jūsu visi dati tāpat ir arī tā pagastiņa bāriņtiesai/pagasttiesai, tā ka viss šajā gadījumā atkarīgs no darbinieku godaprāta. tiesa, šī vecāmāte ir un paliek bērna radiniece, jūs taču netaisaties slēpt bērnam, ka viņš ir adoptēts un viņam ir arī citi radinieki? :spy:

[b]Puciite[/b] Protams, bērnam neslēpsim, ka viņš ir adoptēts, bet par tiem saucamajaiem radiniekiem nu nezinu. Par to vecāmāti ir tā, ka puisēna mamma ir pēdējā tiesas lēmumā, kur viņai noņēma tiesības uz bērnu ir vēstulē norādījusi, ka viņa nepiekrīt tam, ka lai par viņas dēla aizbildni kļūtu vecmamma un pagasttiesa šo viedokli atbalstīja.Tā ir bijusi viņas vēlēšanās, ko arī tiesa ņēma vērā. Tad kapēc es ,lai rīkotos savādāk.

[b]Puciite[/b] vai tik gadiijumaa to pashu opciju nevar izbveikt galvenajos dzimtsaraxtoos, kas uz Briiviibas ielas? [b]iniz[/b] piezvani uz turieni un uzprasi.

[b]Gigants[/b] Jā, man arī tada doma ienāca prātā-mana meitiņa gan ir no Rīgas, bet mēs arī gājām uz Brīvības ielas dzimts.nodaļu pēc dzimšanas apliecības

Danais
Viss ir atkariigs man liekas no taa kuraa gadaa tika izsniegta pirmaa aplieciiba. Bet piezvani uz rajona dzimtsarakstu bir. un uzprasi.

Labvakar...Man jautajums..Tuvojas laiks kad bus tiesa par adopciju....ieksa tads satraukums...varbut kads kas gajis tam cauri..varetu pastastit ko tiesa prasa ,kadus jautajumus uzdod....

Dzeerveniite

Sidza
Šī nu gan nav īstā tēma tam.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
3872751