Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

jauna dzimšanas apliecība!

iniz

Manika

Sidza
Pasākums nav no tiem patīkamiem, protams. Taču viss būs labi.
No jautājumiem atceros: nosaukt precīzi bērna vecumu; ko mēs esam izdarījuši bērna labā pirmsadopcijas periodā?; kā mēs bērnu saucam mājās?, vai izmantojam mīļvārdiņus? ; kā viņš/viņi mūs sauc un vai tā bija uzreiz?; vai attīstība ir panākta?; kādas attiecības viņiem ir savā starpā?; vai bērnam jau ir izstāstīts par adopciju?; kā mums izdevās sakārtot darbu tā, lai varētu pēc iespējas vairāk laika pavadīt kopā ar bērnu/bērniem?; kas ar bērnu/ bērniem paliek mājās, kad esam darbā? Vēl jautāja par ienākumiem, diezgan sīki.
Vīram, laikam, uzdeva tikai vienu jautājumu: kāpēc izvēlējas tieši šo bērnu? (abās reizēs atvedam mājās pirmos bērnus)
Kopumā tiesu interesēja, vai mūsu starpā izveidojās tādas attiecības, kā vecākiem ar bērniem?
Visas atbildes, kuras varēja pārbaudīt, uzreiz pārbaudīja, jautājot BT pārstāvim un pētot dokumentus.
Iesaku paņemt līdz visus dokus, kuri Jums ir! Iespējams, noderēs. Mums otrajā reizē BT nebija iesniegusi tiesai nevienu dokumentu(!!!). Ja nebūtu kopijas līdz, sēdi atliktu, bet lieko reizi iet cauri šādam stresam - nevienam nenovēlu.
Pameklējiet starp vecajām tēmām. Tur šī tēma ne reizi vien tika pacelta, atradīsiet vairāk informācijas.
Novēlu, lai viss pajiet veiksmīgi!

MeŽa PūCe.

No savas pieredzes varu teikt, ka mani ļoti samulsināja, kad tiesnese deva vārdu atbildētājam - un es domāju, ka viņa uzdos man jautājumus; stāvēju un gaidīju... bet viņa gaidīja, ka es pati stāstīšu tēmu "kā līdz tiesai nonācām". Sagatavojiet pāris vārdus par šo tēmu, ja nu Jums tāda pati tiesnese gadās.

Dormice

Es nezinu vai tam vispār var sagatavoties. Jo jautājumi ir ļoti dažādi. Pirmajā reizē tiesnese prasīja, ko darīsim ja bērns aizbēg no mājām. Otrajā reizē prasīja, ko darīsim ja meitai tomēr parādīsies kāda ģenētiska slimība. Prokurore prasīja paskaidrot vīram, policijas sodus par stāvēšanu neatļautā vietā.

Man liekas ka tie jautājumi nav diez ko profesionāli, drīzāk cilvēciskā interese.

Un jā dokumentus arī iesaku ņemt līdzi.

Pēc pieredzes zinu, ka satraukties nevajag. Bet neko jau nevar palīdzēt. Kaut kad dosimies uz tiesu jau trešo reizi un tāpat satraukšos noteiktim

Mums tikai paši labākie iespaidi par tiesu. Uztraukums bija, bet tiesnese ļoti labvēlīgi noskaņota, vairākas reizes uzsvēra, ka mēs malači. Mums arī 3.reize drīz klāt.

Peppa
A cik reizes jaiet un cik ilgi jagaida lidz tiesai lidz apstiprina pa vecakiem?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
3872751