Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ko dzīvoklī un mājā taisītu savādāk?

lauvux

Stikla plītsvirsma virtuvē - nekad. Pēc 3 mēnešu lietošanas liekas esmu gatava no tādas šķirties un ņemt ko sakarīgāku, kas nav jātīra pēc katras ēst gatavošanas


[i]bet arī ir redzēts, kā sīkie uzrauj robus ar savām mantām...[/i] Tapetes parastās arī nav taisītas no nez kādiem kosmiskajiem materiāliem, kas pacieš visu :)


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2516.gif[/img] Labi iekosts ābols. http://kronos.normunds.com
Pievienojos[i]neliktu mīksto segumu uz grīdas dzīvojamajā istabā, taču nepiekrītu [b]Gunchi[/b] par [i]paklaajs beerna istabaa ir garaam [/i]. Padomātu par mākslīgo apgaismojumu. Nelīmētu tapetes,bet krāsotu sienas (vieglāk kopjamas) Nepirktu baltus aizkarus (saules sabojāti un vizuāli nepievilcīgi jau pēc vienas sezonas).

Nekad, nemūžam, neparko - laminātu! Nekad vairs - stikla plauktiņus vannasistabā. Tad vēl plastikāta palodzes (pat, ja logi plastmasas, vienalga koka labāk). Gan jau vēl kas, tikai nenāk uzreiz prātā.


Irish Wolfhounds & Cornish Rex

ĻOOOTI noderīga informācija arī man. Tūlīt, tūlīt taisāmies uzsākt remontu. Jā, tikai sašķobījās manas idejas par krāsojamām tapetēm. Arī tā kā biju aci uzlikusi uz tām... nu labi, jāpadomā alternatīva.

Vai tiešām lamināts ir tik slikts? Nolēmu visā dzīvokli to ielikt, bet tagad nezinu ko darīt. Padalieties!

Dudadu
Vai tiešām lamināts ir tik slikts
Nav ne slikts, ne labs. Priekš manis totāli garām. Kādam citam droši vien pilnīgi OK. Manā gadījumā ir pilnīgi vienalga, lētais vai ūberkrutais lamināts - neciešu kā šķiru. Arī dabīgais parkets, starp citu, nav tas materiāls, kuru gribu savā mājā.

Mainīja Vinja, 20.07.2008 01:10:10


Irish Wolfhounds & Cornish Rex
[b]Dudadu[/b] Ja pirksi ļoti dārgu (ir tādi - ar mūža garantiju, ap 30 ls/kv.m.), tad nesūdzēsies. Ja nopirksi "lētā gala" kaut vai 32.klases laminātu, tāpat visai drīz kaut vai ar dīvāna kājām caurumus izsitīsi. Tas no manas un radu pieredzes. Nopirkām mājā dārgo laminātu - Pergo firma, ar 'natural touch' virsmu. Domāju, ka būsim apmierināti. Tas natural touch, šķiet, nebūs tik slidens kā parasti lamināts. Izskatās kā īsts koka dēlis.


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2446.gif[/img]
par laminātu un krāsojamām tapetēm pilnīgi piekrītu, nekas nepadara mājas sienas tik lētas un briesmīgas kā krāsojamās tapetes tur var salikt nezin cik kavlitatīvus un dārgus materiālus, bet šitās tapetes un lamināts nobeigs visu un vēl pirms tapešu (labu) līmēšanas noskaidrojiet vai jūsu meistars tādas vispār ir redzējis un prot līmēt (parasti ir klāt instrukcija kā to darīt) un tikai tad ' laujiet viņam to darīt, vēlams vēl to procesu uzraudzīt.


Man ir gan lamināts, gan krāsojamās tapetes, (bez jebkāda relfefa - gludas sienas), gan akrila vanna. Un nekad nebiju iedomājusies, ka mana māja ir lēta un briesmīga..:gigi: Grīdas ļoti viegli kopt un krāsojamās tapetes arī ļoti OK, kad dzīvoklī mazs bērns un ''ķepu nospiedumi'' parādās ik palaikam, nezinu, ko darītu, ja nevarētu aizkrāsot... Akrila vannas ir jākopj ar speciāliem līdzekļiem, tad nekādi nospiedumi nepaliek (vannas ģenerāltīrīšana man ir 1 reizi ned.).

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
4014436