Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ko dzīvoklī un mājā taisītu savādāk?

lauvux

Elza
Cinkots metāls vannasistabā - nekad vairs. Lai cik dārgs un kvalitatīvi cinkts, tas rūsē savienojuma vietās. Kas vainas stikla plauktiem vannasistabā?..


Mazais Meža Dīvainītis

Pirms vākties iekšā pabeigtu remontu. Lai nav mūžīgais nepabeigtības stāvoklis


[img]http://fool.exler.ru/sm/str.gif[/img]

Zilace

Ja pirksi ļoti dārgu (ir tādi - ar mūža garantiju, ap 30 ls/kv.m.), tad nesūdzēsies. Ja nopirksi "lētā gala" kaut vai 32.klases laminātu, tāpat visai drīz kaut vai ar dīvāna kājām caurumus izsitīsi. Tas no manas un radu pieredzes.

Tādā gadījumā labāk ielikt parketu, vai dēļu grīdu... 30ls kv. m kau sanāk padārgs parkets, kur nu vēl s... laminātu pirkt par tādu naudu... Ārprāc....

Mainīja Vinja, 20.07.2008 01:11:06

[b]Gingere[/b] Nu - drusku pārspīlēju ar to cenu. Vidēji - 23 ls kv.m. Ir vērts aiziet uz salonu un izrunāt visas šitā dārgā lamināta labās īpašības: http://salonssiena.lv/index.php?option=content&task=view&id=62&Itemid=85 Parkets salīdzinājumā ir līdzīgā cenā, bet, kā jau teicu, tieši Pergo lamināts ir faktiski nenolietojams. Parkets, turpretī, būs ik pa pāris gadiem jāslīpē un jālako. Tā kā parkets ir no koka, tad tomēr tajā paliek visādi iespiedumi no augstpapēžu kurpēm, piemēram, bērna zemē nomestas mašīnas utt. Līmējamais parkets - ļoti dārga uzlikšana, līdz ar to kopumā labs parkets nemaksās mazāk par 40 ls/kv.m. Klik parkets - tomēr nedrošas šuvju vietas.


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2446.gif[/img]

Piekritu Klemmei - pabeigt visus darbus pirms ievaksanas, citadak ir muziigais remonts. Un metaliskas izlietnes ari ir gruuti kopjamas.


Nelasīju, bet viedoklis ir...
Ja būtu jātaisa pa jaunam, tad pavisam noteikti zinu, ka mainītu tikai 2 lietas - uz sienām liktu krāsojamās tapetes un bērnistabā būtu jāpiemeklē tāds mīkstais segums, kas nepatiktu kaķim. Viss pārējais +/- ir tā kā plānots.


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2516.gif[/img] Labi iekosts ābols. http://kronos.normunds.com
Vel viena lieta - fliizes virtuvee ir viegli kopjamas, bet traumatiskas. Ja gadas izliet kadu slapjumu, baigi viegli nožauties (ir gadijies gan man, gan sikajam).


Nelasīju, bet viedoklis ir...
[b]Elza[/b] [i]Kas vainas stikla plauktiem vannasistabā?..[/i] Droši vien nekas. Bet man gan viena vaina - pārāk slinka esmu, lai pucētu stikla plauktus. Jebkur, starp citu, ne tikai vannas istabā ;) Bet vannasistabā jo īpaši - katru ūdens pilīti tak var redzēt.


Irish Wolfhounds & Cornish Rex
Jā, kad tā palasa šīs atsauksmes, tad izskatās, ka nepaliek jau vairs alternatīvu no kā taisīt IDEĀLO remontu:D Pievienošu tad es arī savas negācijas: Nekad neizvēlētos gaišu vienkrāsainu sintētisko grīdas segumu, vispār labāk paklāju nevis grīdas segumu, jo paklāju tomēr var labākl iztīrīt, kamēr segumam vajag superjaudīgu mazgājošo putekļusūcēju un arī tad nav teikts, ka līdzēs. Flīzes ņemtu pēc iespējas lielākas un šuves taisītu - pēc iespējas mazākas. Skatītos uz nagiem flīzētājiem, lai nesanāk tā kā ar parketveidīgajām rievotajām flīzēm virtuvē - meistari bija "aizmirsuši" flīžu šuvju masu notīrīt, tā veiksmīgi sacietēja gan šuvēs, gan flīžu rievās un to čakaru, lai dabūtu tīras flīzes nevienam nenovēlu. Rezultāts jau it kā OK, bet vienalga šuves ir grūtāk kopt. Es jau metu acis uz laminātu - laikam tādēļ, ka pašai vēl nav pieredzes ar šo materiālu;) Ar virtuves mēbeļu meistariem noslēgtu super-detalizētu līgumu, kur atrunāts katrs sīkums. Par krāsojamajām tapetēm piekrīttu vairākumam - neiztur nekādu slodzi, viegli traumējamas;) Bet vispār remonts tomēr ir un paliek loterija, sevišķi, kad pats vēl esi jauns un zaļš un personiskās pieredzes vēl nekādas nav. Parasti jau gados vecāki cilvēki kas pārdzīvojuši ne vienu vien remontu ir praktiskāki un rezultāts tādēļ - labāks.


Ko sēsi, to pļausi.

Neliktu vannasistabā gludas, matētas flīzes uz grīdas - redzams katrs ūdens piliens, kas nopilējis. Līdz ar to sanāk, ka grīda bez pleķiem ir tikai uz to brīdi, kamēr pēc izmazgāšanas neviens tur nav iegājis. Redzēju jau pēc tam ciemos ideālas vannasistabas flīzes - drusku, drusku reljefas, vidēji spīdīgas - neredz, ja nejauši no slapjām rokām nopil ūdens. Krāsojamās tapetes arī nepatīk - kā jau teica, krāsa dikti lūp nost. Lai gan nezinu, vai liktu vai nē, jo tās ir puika istabā, ļoti spilgtā krāsā - nez vai būtu labi sienu pašu tik košu krāsot. Nu jā, un rozetes paredzētu vēl vairāk - lai gan jau tā likās, ka ir daudz, sanāca, ka tomēr jau pēc remonta pamainījām mēbeļu izvietojumu, un atkal kaut kur pietrūkst rozetes.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
4014436