Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ko dzīvoklī un mājā taisītu savādāk?

lauvux

abruks
es neliktu durvis ciku cakām izcakotas - smukas , gludas , ja jāmazgā , ievelk iekšā šlauku no dārza un miers.:D A tagad tīru pat ar zobubirsti , lai spraugas iztīrītu.Un grīdas apmales arī taisnas liktu , bez visādiem tur izcilņiem - tikai putekļi un vairāk nekas. [b]Marjanna[/b] mums darbā lamināts un man vienai druškai arī lamināts - man nepatīk - sajūta kā jau plastmasai . Un bišk slīd . [i]Kas vainas stikla plauktiem vannasistabā?.. Droši vien nekas. Bet man gan viena vaina - pārāk slinka esmu, lai pucētu stikla plauktus. Jebkur, starp citu, ne tikai vannas istabā [/i] vispār nekur - es izmetu laukā gan vanas istabā , gan virtuvē un pat žurnālgaldiņu atdevu , jo pa vidu stikls bija - visu laiku nepārtraukti jāpulē .Putekļus tāpat vien nenoslaucīsi , pat tad ja katru dienu slauki - vienmēr jābruņojas ar logu tīrāmo līdzekli. [s][Paziņojums tika izmainīts: Vinja_, 02:11:2006 18:41:17][/s]

Par laminātu pievienojos - nepatīk man tas materiāls. Tagad metu acis uz korķi.;) Par tapetēm - mēs nopirkām parastās tapetes ar reljefu virsmu. Kad nosmērējās - nokrāsojām un siena atkal kā jauna. Lēti, ērti un turās tiešām labi.:ok:

TEV IR VAJADZĪGS DIEVS... http://www.xenos.lv/home.php?sub=play&show=2
Man radas jautajums - ja krasojamas tapetes tik sliktas, ko labak vietaa? Māte savam dzīvoklim taisas likt tiesi krasojamas tapetes, varetu ieteikt ko citu, bet ko?

Nelasīju, bet viedoklis ir...
par krāsojamām tapetēm pievienojos ;) - mēs pat nonācām tik tālu, ka plēsām nost un vienkārši krāsojām sienu - ļoti patīk galarezultāts. savukārt grīdas seguma izvēli - korķi - neesam nožēlojuši ne reizi, iesaku.

svešiniece
Par tiem stikla plauktiņiem…. Atsauksmes gan varēšu ielikt pēc pāris mēnešiem, bet ielikta ir stikla izlietne ar stikla galdiņu. Lasu un domāju – laikam nebūs problēmu izdomāt, kā pavadīt brīvo laiku, varēs pulēt un pucēt. Bet par pārējo. Vai jūs vēlreiz liktu (no savas un paziņu pieredzes): Lakotu korķi uz grīdas Ļoti gaišu grīdu dzīvojamajā istabā Krāsotu spilgtas sienas (piemēram sarkanas) Liktu izteikti reljefainas flīzes vannas istabā uz grīdas Duškabīni no caurspīdīga stikla (laikam jau pucējamais variants?) Tikai sienas apgaismojumu Koka žalūzijas istabās [s][Papildināts: 18:07:2006 09:14:07][/s] Reatonā redzēju ļoti skaistas krāsojamās tapetes. Jūs sakāt, ka krāsojamās tapetes ne un ne, bet kāpēc, kur ir problēma?

pasmaidi
[b]svešiniece[/b] [i]Jūs sakāt, ka krāsojamās tapetes ne un ne, bet kāpēc, kur ir problēma?[/i] Problēma ir galvā ;) Parastās tapetes ir tieši tikpat viegli traumējamas kā krāsojamās, tikai atšķirība ir tāda, ka kreāsojamai ir relfefs, tapēc katrs piespiediens redzams, parastā tapete reti kad ir vienkrāsaina un tapēc tos piespiedienus grūtāk ieraudzīt. Ideāla sienu apdares veida nav, jo apmestai sienai robu izraut ir pat vieglāk nekā aplīmētai. Un tiem, kam krāsa krīt nost... te man nav komentāru, celtnieki ir kaut ko smagi pakaļā salaiduši.

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2516.gif[/img] Labi iekosts ābols. http://kronos.normunds.com
[b]svešiniece[/b] [i]Ļoti gaišu grīdu dzīvojamajā istabā[/i] - kas ir ļoti gaiša, kāds materiāls, un vai dzīvoklī vai mājā? Mīksto grīdas segumu neliktu, ne gaišu, ne tumšu, par laminātu nezinu, nav pieredzes. Tagad ir gaišs oša koka parkets - ir OK, bet tas laikam tomēr nav ļoti gaišs. [i]Krāsotu spilgtas sienas (piemēram sarkanas)[/i] - puikam istabā 2 sienas samērā koši zaļas, 2 ar tipa vecām avīzēm, bet gaišākas. Tagad puiks saka, ka tās avīzes sāk apnikt, bet koši zaļās sienas patīk joprojām. [i]Liktu izteikti reljefainas flīzes vannas istabā uz grīdas[/i] - grūti pateikt, kas ir izteikti reljefas, bet draudzenes vannasistabā redzētās reljefās grīdas flīzes ir labākas par mūsu vannaistabas gludajām (sk. iepriekš manu tekstu). [i]Duškabīni no caurspīdīga stikla (laikam jau pucējamais variants?)[/i] - jā, pucējamais. Bet tā kā vīrs tādu ļoti gribēja, tad pats arī pucē, nu vismaz pa brīvdienām. [i]Jūs sakāt, ka krāsojamās tapetes ne un ne, bet kāpēc, kur ir problēma?[/i] - krāsa ļoti viegli nāk nost, ja ar kaut ko asāku piegrūžas nejauši (krēsla kāju, grāmatu utml.).

Svešiniece Arī izvēlējos stikla izlietni ar stikla galdiņu. Vai Tev no Salgar jeb kāds cits variants?

[b]Sinn[/b] [i]Un tiem, kam krāsa krīt nost... te man nav komentāru[/i] Nu Ok, ne jau krīt, bet paliek balta švīka. Var jau būt, ka, ja tapete nav krāsota košā tonī, nav tik traki, bet mums tās ir tumši zaļas... Un ir jau bijusi pieredze arī iepriekš ar tapetēm - nu nebija tik traki ar parastajām, tās nebija tik viegli sabojājamas.

[b]Sinn[/b] klau, puis, tev ir tas krasojamas tapetes vai nav pašam? Vai tu vienkārši visu zini labak par citiem?

Nelasīju, bet viedoklis ir...
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
4014436