Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ko dzīvoklī un mājā taisītu savādāk?

lauvux

Es neliktu gaišas reljefainas flīzes, jo ļoti grūti tīrās, visas šuves un visi reljefiņi ir jāiztīra katru otro dienu. Krāsojamā tapetes ,kad mazi bērni mājās ir ok! Mēs ļaujam uz tām zīmēt, jo nav problēmu pārkrāsot un nav arī žēl, jo nav nekāds dārgais materiāls:)


[b]Alija[/b] Pašam nav. Bet ir birojā. [b]Lauma[/b] [i]Nu Ok, ne jau krīt, bet paliek balta švīka. [/i] Nu tad pirmkārt izvēlies pareizus izteicienus. Otrkārt -vai tu domā, ka nostumsi krēslu gar citu sienu un tai nekas nenotiks? me domā, ka tapetes labāk nekrāsot izteikti tumšos toņos. Pavej man aiz muguras - krēsls šad un tad piesitas pie sienas, bet tā nav ne tuvu nobružāta kā mājā, kur ir parastā tapete.


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2516.gif[/img] Labi iekosts ābols. http://kronos.normunds.com
Varbūt kāds no jums var atbildēt uz manu jautājumu: patreiz ir plānā vannasistabā plecu augstumā likt palielu spoguli - 175 cm garumā un 100 cm augstumā - virs vannas, tā teikt visas vannas garumā. Man tur tāda no flīzēm kā niša izbūvēta, kur sakrāmēt visādas lietiņas, nu un doma bij to sienu visu ar spoguli. Izskatītos arī telpa lielāka... Bet vakar man viens cilvēks saka, ka ir pieredze - kā gājis dušā, tā karstais ūdens uzšļakstījies un spogulis pušu. Jūsu komentāri??

[b]Sinn[/b], pirmkārt, es neesmu lietojusi vārdu [i]krīt[/i] attiecībā uz tapetēm un to krāsu, bet nu labi, tas tāds sīkums. Otrkārt, jā, ir gadījies nostumt krēslu gar citu sienu, ar vecajām tapetēm - un tām tik tiešām nekas nenotika. Lai gan tagad tās krāsojamās ir dēla istabā, jau pēc pus gada ir ar baltām švīkām, bet iepriekšējās bez defektiem kalpoja gadus 5-6 vismaz. Tā ka salīdzinājums nav par labu krāsojamām. Un sienas toni domāju, ka drīkst izvēlēties, kādu grib - tām tapetēm nebija klāt instrukcija, tipa "krāsot tikai gaišos toņos". ;)


[b]Katinja[/b] Nezinu gan cik karstam ūdenim jābūt lai no pilītēm spoguls būtu pušu. Visticamāk, ka ka nepareizi ielikts bija, pārspriegots vai kaut kā tā. Un principā es 3x pārdomātu pirms likt tīrību ļoti paģērošu objektu vannas istabā, pavej kā te tauta cepās par flīžu tīrību ;) [s][Papildināts: 18:07:2006 09:53:29][/s] [b]Lauma[/b] Es jau neko, es tik par to veselo saprātu ;) Grīdas parasti arī neviens nekrāso melnas vai baltas, kaut gan nekur tas nav aizliegts ;)


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2516.gif[/img] Labi iekosts ābols. http://kronos.normunds.com
[b]Sinn[/b] Āj, mēs ar sīci divas vien, nebūs, kas šmucē. Bez tam - katrai sava vannas istaba, tad jau es viena tur tā šmucētāja - centīšos nepērties kā vista, ka viss pa gaisu. :)

[b]Katinja[/b] [i]centīšos nepērties kā vista, ka viss pa gaisu.[/i] Zini, kas izskatās visriebīgāk - viens, divi, trīs traipi. un trīs piles uz stikla būs vienmēr ;) Nemaz nerunājot par to, ka spoguls svīdīs. Bet likt jau var, galnais, ka pašai patīk.


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2516.gif[/img] Labi iekosts ābols. http://kronos.normunds.com
Gunchi
es neliimeetu papiira tapetes (pie mammas gan ir. peec briizha baigi visas shuves paraadijaas, jo tapete taa kaa saraavaas). kur nu vel kraasojamas! man visur ir vinila mazgaajamaas un taas ir izturiigas. pat ar datorkreeslu ikdienaa striikjeejos, bet cauras nav, tikai no kreesla melnaas plastmasas netiiras paliek, jo ieberzhas tapetes reljefaa. bet to var nomazgaat! :) [s][Papildināts: 18:07:2006 10:02:57][/s] [i]spoguls svīdīs[/i] [b]Sinn[/b] prieksh tam ira spogulja apsildaamais kabelis :P.


(-: GG :-)
[b]Sinn[/b] Ņja, būs vēl jāapdomā šis pasākums.


Gunchi
aa, ja kas, ja vinila tapetei izrauj robu, tad to var smuki pieliimeet.


(-: GG :-)
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
4014436