Alerģiskie bērni

treselle

Slēdza Cāļa Virtuve.
Turpinām tēmu :)


:hi::hi::hi:


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1648.gif[/img] http://b3.lilypie.com/Zm20p4/.png; http://by.lilypie.com/TQO4p4.png
Mums tās jaunās pumpas gan pavisam noteikti nav ne no odiem, ne blusām, bet no...nezin kā, jo no šiem mošķīšiem pavisam citāda ādas reakcija!!! Un vispār man kārtējais izmisums...nu, ievēroju ļoti stingri diētu, dodu homeopātes graudiņus utt. utt. Jau cīnāmies gadu, bet atkal un atkal kāda alerģijas pumpa izspraucas! :(( Mūžīgās vizītes pie ārstiem, dažādie speciālisti...nu, apnicis skraidīt un just to bezspēcību, ka ir un ir tās pumpas. Pie kā lai vēl aiziet, t. i., kāda gudra daktera? Un kā ar tām lauku tantiņām? Man gan to ļoooti negribētos darīt!!! Vai te ir kāda mamma, kuras bērniņš ticis galā ar alerģiju?

varbūt jūs, vairāk zinošās, man pilnīgam profānam šajās lietās varētu paskaidrot: esmu dzirdējusi, ka no neārstētas alerģijas var iedzīvoties astmā. Kādā veidā? Ne jau no visām alerģijām. Piemēram, ja alerģija ir tiešām no pārtikas. Vai tad tā var pāriet astmā? Es saprotu, ka alerģija no putekļiem, vai citiem alergēniem varētu pārtapt nopietnākā saslimšanā, bet pārtikas alerģijai taču ar astmu nav nekāda sakara. un kas vispār var notikt, ja pārtikas alerģiju neārstē?


Mamma mazai Pavasara saulītei

[b]Pavasara saulīte[/b] Mums alergoloģe teica, ka var, ja neārstē pārtikas alerģiju, tā pāriet cita veida alerģijā, tai skaitā arī astmā:( Esot tā, ka alergēni tik ļoti var novājināt organismu, kad alerģija, piem. uz pienu, var papildināties ar alerģiju uz putekļiem utt


http://b3.lilypie.com/Zm20p4/.png; http://by.lilypie.com/TQO4p4.png
stulbi :( Kā man negribas iet pie ārstiem. man vispār nepatīk ārsti kā tādi. Bet vēl meitu vest vajag. Negribas. :weep: Rīt pierakstījos pie ģimenes ārstes. Viņa mums ir tāda diezgan nekāda. Parasti parasta plecus un ja prasu, tad nosūta tālāk. Tā kā rīt gudrāka noteikti nepalikšu. Pašlaik atkal meitu baroju tikai ar putrām. Vismaz zinu, ka no tām viņai alerģiju nebija. Bet tā gribas atkal radināt viņu pie pieaugušo paikas. Varat man pateikt, kas tiešām no produktiem ir nealerģisks, vai vismaz ar minimālu alerģijas risku? Gribās taču dažādot ēdienkarti bērnam. Citādāk visu dienu vienas vienīgas putras. Kartupeļi viņai negaršo. Tīri labi gāja iekšā rīsi ar maltās gaļas mērci uz saldā krējuma bāzes. Bet tik pat labi arī no tā varēja sākties tā alerģija. Ko lai dodu?


Mamma mazai Pavasara saulītei
[b]Pavasara saulīte[/b] Aizsūtīju tev @ ar produktu sarakstu, kuri biežāk izraisa alerģijas, bet tie ir statistiskie dati - var gadīties arī tā, ka nav alerģijas no ļoti alerģiskajām zivīm, bet ir no alerģiju retāk izraisošā banāna, utt. Piemāram mans :boy: var ēst diezgan alerģiskās avenes, bet upenes nevar. Tā ka vislabāk tomēr ir aiziet pie alergologa un uztaisīt analīzes, tad vismaz būs lielāka skaidrība

[b]Jotula[/b] liels paldies. Nu tad mums varētu būt arī tas tomāts. Nu un protams, piena produkti. Kā ir ar saldo krējumu? Es tajā sarakstā neredzēju tieši saldo krējumu vai skābo krējumu, bet tie taču arī ir piena produkti.


Mamma mazai Pavasara saulītei
[b]Pavasara saulīte[/b] [i]Es tajā sarakstā neredzēju tieši saldo krējumu vai skābo krējumu, bet tie taču arī ir piena produkti.[/i] - tie tiešām ir piena produkti. Gadās jau, ka nevar tikai svaigo pienu, bet skābpiena produktus drīkst, bet to var tikai laika gaitā noskaidrot. Cika tava meita ir veca? Ir jau vēl tāda lieta, ka tā var būt alerģija, bet var būt arī nepanesība. Ja ir alerģija, tad analīzes parādīs. Nepanesību analīzes neuzrāda, bet izpausmes ir tādas pašas kā alerģijai.


Meitiņai 1,4. Mums vēsture bija tāda: 9 mēnešu vecumā aizgāju pie ārstes sakarā ar klepu, izrādījās, ka meituks nav pieņēmies ne par gramu pa mēnesi. Un tad vēl alerģiski pleķīši parādījušies. Tā nu daktere izsprieda, ka tas varētu būt tāpēc, ka samainīju putru. Ieteica atturēties no piena un kviešu produktiem. Nomainījām putras un ar laiku pleķi nozuda. Tad ap gada vecumu iebaroju viņai pāris cepumus u protams atsākās epopeja ar pleķiem. Daktere nosprieda, ka iespējams, ka vainīgs bija tikai kviesis. Tad nu ieteica nogaidīt, kamēr tie pleķi izzūd un sākt piena produktus pa bišķim. Tie pleķi ilgi negāja nost, bet jau sāka mazināties. Sākās vasara, ogas, utt. Tad pa bišķim vienu, otru, trešo. Nu sākumā nekādas milzu atšķirības pleķos neredzēju. Bet pirms kādām nedēļām 3 pleķi sāka palielināties un jau pagājušonedēļ pleķīši parādījās arī uz rokām (bija tikai uz kājām) un arī pumpiņas uz sejas. Tagad kādu nedēļu neesmu vairs neko devusi, tikai putras, ir atkal labāk. bet nu nevar taču visu laiku tikai uz putrām vien. Vispār, paskaidrojiet man, kas tieši pieskaitāms pie skābpiena produktiem, un kas nav.


Mamma mazai Pavasara saulītei
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
4252009