Alerģiskie bērni

treselle

Slēdza Cāļa Virtuve.
[b]Pavasara saulīte[/b] [i]Kā ir ar saldo krējumu? [/i] Šito vispar uz laiku aizmirsti! Skaitās trekna barība, it īpaši priekš mazajiem. Man dakterei ir aizdoma, ka no sladā krējuma viss sīcim sākās. Ilu laiku uzskatīja, ka alerģija, bet beigu beigās nav nekāda alerģija, bet cita vaina izraisīja to, ka sīča organisms uz partiku reaēja neadekvāti. Bet nu katrs gadījums protams savādāks. Bet nu garumā gan šo lietu nevelc. Straujāk un veiklāk alerģija sāk partapt par astmu, ja ir dzīvnieku spalvu, putekļu u.c. šādu lietu nepanesamība, bet ja neko nedara, tad arī partika var sādas šaizes taisīt. Galvenais uzzinat - kas ir pie vainas! Un tad viss pamazām saliksies pats pa plauktiem.


[b]Pavasara saulīte[/b] Nu manā izpratnē skābpiena produkti ir: skābais krējums, paniņas, kefīrs, bio-lakto, biezpiens, biezpiena siers, arī sviests būs tur pat. Par tādiem sieriem, kā Holandes, neesmu droša, bet man liekas, ka tie arī varētu nebūt skābpiena produktu kategorijā. Vēl jāuzmanās no produktiem, kuros pievieno piena pulveri - baltmaize, maize (droši var ēst Lāču un Ķelmēnu rupjmaizi), maizītes, desas, cepumi, saldumi, utt. Jebkurā gadījumā iesaku tomēr aiziet pie alergologa un uztaisīt proves - tā būs daudz vienkāršāk, nekā tagd baidīties no visiem produktiem pēc kārtas. Pie tam, var gadīties, ka tavai meitai ir alerģija nevis no pārtikas, bet piemēram no mājas putekļiem, pelējuma, kaķa spalvas vai vēl kaut kā cita. Pie tam pārtikas alerģija var kombinēties ar kādu citu alerģiju, un tad jau saviem spēkiem vispār nav iespējams saprast, kas ir pie vainas. Bez alergologa vēl jau ir iespēja iet pie homeopāta, kas gan ir visai dārgs prieks. Pie tam arī ārstēoties ar homeopātiju ir jāizvairās no alergēniem.

nu jā, rīt iesiem, tad jau redzēs, uz kurieni mūs īsti nosūtīs. Labi, ja tas saldais krējums arī ir slikts, tad iesakiet, ar ko lai taisu mērces. Man garšo maltās gaļas mērce. Parasti taisīju ar krējumu un miltiem. Bet tā kā meitai kviešu miltus nedrīkst, tad pārgāju uz saldo krējumu. Kā tad lai taisa mērci, ja nevar ne vienu, ne otru? Par kotletēm man jau ieteica, ka kviešu miltu vietā var kartupeļus saberzt uz smalkās rīves. Bet kā lai mērci uztaisa?


Mamma mazai Pavasara saulītei
[b]Pavasara saulīte[/b] Mēs ar Markusu bez piena produktiem dzīvojam jau 9 mēnešus (vismaz). Un no kviešiem arī izvairamies. Maltās gaļas mērcītei man krējums neprasās jebkurā gadījumā, bet miltu vietā es lieku da jebkādus citus miltus - auzu, zirņu, rīsu, griķu .. un nejūtu pilnīgi nekādu atšķirību ;) Lai jums izdodas atrast vainīgos produktus !


[b]Pavasara saulīte[/b] Apstāstīšu tev nedaudz Mārča ēdienkartī - viņam alerģija uz kviešiem, rudziem un piena produktiem(jebkādiem arī skābpiena) Mēs pērkam maizi, kas domāta celiakiešiem, nopērkama aptiekās, mērces nu jau ilgāk par gadu visai ģimenei taisu bez krējuma ietumējot ar kartupeļu, rīsu, kukurūzas vai speciāliem celiakiešiem paredzētiem miltiem. Rimi ir nopērkams sojas piens pie diētiskajiem produktiem, ko dodu pie pārslām vai musli, bet to mēs sākām lietot pāris mēnešus atpakaļ, līdz tam piena vietā devu tikai aptamil pepti. Edam visādas gaļas, kā arī desas uz kurām ir norādts konkrēts cietes veids(kartupeļu vai kukurūza) ja ir tikai ciete, tad nē, kā arī nedrīkst saturēt piena pulveri. No augļiem Mārcis ēd banānu(no kura līdz 1,5gadiem bija slikti), ābolus bumbierus, persikus, ananasus, visa veida ogas. Caureja Mārcim ir no citrusiem un kivi. Mums lielākā problēma pēc apēsta "sliktā" produkta ir lielas vēdersāpes naktī, kad puisis neguļ, ārdās kliedz un vaid utt:dontlike: Lai jums izdodas pēc iespējas ātrāk atrast vainīgos produktus un tad jau arī izdosies sadzīvot ar problēmu un tu atklāsi, ka ir visādi citādi gatavošanas paņēmieni, kas mazajam brīnumam netraucē:) Domāju, ka bērna ēdienkartē vari iekļaut piemēram puķu kāpostus, kas apcepti eļļā, brokoļus, kabačus, sviesta pupiņas. Mārcim piemēram ļoti garšo dažādas zupas:yes: Lai jums veicas:ok:


http://b3.lilypie.com/Zm20p4/.png; http://by.lilypie.com/TQO4p4.png
paldies, meitenes. :ok: Patiesībā es pat neiedomājos, ka ir taču arī citu veidu milti. A tie milti arī nopērkami lielveikalos? es tad mēģināšu taisīt mērcītes ar tiem citiem miltiem. Bijām pie ģimenes doka. Nu kā jau es paredzēju, nosūtīja mūs uz Sadovņikova ielu. Tūlīt pierakstīšos pie tās Puķes. Bet vispār, man pilnīgi bail padomāt, kas būs, kad vajadzēs kaut kādas analīzes taisīt. Mēs tikko iegājām kabinetā pie ārstes, kā viņa sāka raudāt. Iekrampējās manī. Tā ir visai neraksturīga īpašība manai drošajai un bezbailīgajai meitai. Mēs jūnijā pabijām slimnīcā. No tā laika viņai jau ieraugot vien balto halātiņu ir histērija. Un nelīdz nekādas skaidrošanas, ka neko nedarīs. Bail viņai.


Mamma mazai Pavasara saulītei
Puķe pieņem ceturtdienās mēs pie viņas brauksim rīt, varbūt tev vajag reģistratūras telefona Nr? [s][Papildināts: 23:08:2006 10:06:40][/s] [i]A tie milti arī nopērkami lielveikalos?[/i] Ir arī lielveikalos, ir uz gogoļa ielas veikalā maize, pretī zinātņu akadēmijai, tikai rēķinies, ka viņi ir dārgi


http://b3.lilypie.com/Zm20p4/.png; http://by.lilypie.com/TQO4p4.png
man ir tas telefona nr., paldies.


Mamma mazai Pavasara saulītei
[b]Pavasara saulīte[/b] Lai veicas, turēsim īkšķi! :) :up:


http://b3.lilypie.com/Zm20p4/.png; http://by.lilypie.com/TQO4p4.png

pierakstījos uz nākošo cetrutdienu. Tad jau redzēsim. Tā, man jautājums par tiem miltiem. Kuri ir garšīgāki, vai lētāki? Kurus ir vērts ņemt? Negribētos just kaut kādu atšķirību. Un gribas beidzot visiem kopā ēst.


Mamma mazai Pavasara saulītei
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
4252009