Alerģiskie bērni

treselle

Slēdza Cāļa Virtuve.
Man viņi visi liekas vienādi

http://b3.lilypie.com/Zm20p4/.png; http://by.lilypie.com/TQO4p4.png

aha, nu skaidrs.

Mamma mazai Pavasara saulītei
Atcerējos vienu lietu, ko varu ieteikt kviešu neēdājiem: kad es te baigi diētojos un mēģināju saprast, no kā manējam ir alerģija, vīrs nopirka rīsu nūdeles. Sastāvā tikai rīsu milti un ūdens. Principā tie paši makaroni vien ir. Es gan īsti nezinu, kurā veikalā viņš pirka, bet visdrīzāk MOLA Rimi, vai arī Maksimā. Iepakotas zilā celofāna maisiņā. Tā ka, ja ir interese, varat pameklēt veikalos. Es rīt paskatīšos mūsu vietājā jaunajā hiperrimi. [b]Pavasara saulīte[/b] Ja tev ir iespēja, paņem pie alergologa kādu līdzi. Jo visdrīzāk tomēr dabūsiet taisīt proves, bet tas nozīmē, ka būs meitai 15 minūtes jātur nekustīgi rokas. Tad nu būtu labi, ja kāds tev palīdzētu viņu tajā laikā izklaidēt (mēģināt panākt, lai neraud, ja jau viņa tik ļoti baidās no dakteriem) - parādīt kādu grāmatu vai mantas, utt.

[i]Ja tev ir iespēja, paņem pie alergologa kādu līdzi. [/i]Obligāti jāņem kāds vēl līdz. Ja mazai pret ārstiem ir nepatika, tad vēl jo vairāk. es savu 10 mēnešu sīci nebūtu viena noturejusi. Būtībā jau nekas traks tur nav ar tām provem, bet bērnam no daktera halāta vien var bail palikt.

jā, nu baisi. Es pat nagus viņai nevaru apgriezt. Viņai šausmīgi nepatīk, ja es viņu ar varu turu. Raujas ārā. Raud līdz histērijai. Tās arī ir slimnīcas un asaru kanāla zondēšanas sekas. :(

Uhhh. Mēs vakar bijām pie alergologa (dr.Puķes) taisīt ādas proves. Daktere forša, bet nu...bērnu noturēt 15.min ar taisnām rociņām un vēl sadurstītu ir pagrūti, vai gandrīz nereāli. Vīrs gandrīz uzsprāga, kādas muļķības mēs izdomājot:dontlike: Labais tas, ka no 12 provēm neviena neuzrādīja alerģiju. Laikam jau manai :girl: būs jūtīga āda un jāmēģina ar kopšanu tikt galā.

[b]ace[/b] jāaaaaa, es ceru, ka manai tomēr netaisīs tās ādas proves. Jo man liekas nereāli pat ieiet kabinetā, kurā ir ārsti. Kur nu vēl, ja tas ārsts kaut ko taisās arī darīt. :( man meituks slimnīcā sāka jau histēriski raudāt, kad māsiņas gāja garām palātai. nemaz nevajadzēja, lai nāk iekšā. Kā ierauga tos halātiņus, tā aiziet. Godīgi sakot, nemaz nezinu, kā lai ar to cīnās, kā lai tiek vaļā no viņas bailēm. Zinu, ka laiks dziedē, bet mums tak tik un tā ik pa laiciņam vajag kādu poti, vai pie kāda ārsta. Nesanāk. :confused:

[b]ace[/b] Cik tev meita veca? [i]Labais tas, ka no 12 provēm neviena neuzrādīja alerģiju[/i] nu pirmkārt alerģija varbūt uz kaut ko, kas nebija tajās 12 provēs. Otrkārt -var gadīties, ka viņai ir nevis alerģija, bet gan nepanesība. Nepanesības gadījumā izpausmes ir tādas pašas, kā alerģijai, tikai to neuzrāda nekādas analīzes un ir cerība, ka tā kādreiz arī pāries (vismaz es to tā saprotu).

[b]Jotula[/b] a kā tad nosaka no nepanesamību?

[b]Pavasara saulīte[/b] Diemžēl tikai ar diētas un vērošanas palīdzību: Kādas divas nedēļas bērns jābaro tikai ar produktiem uz kuriem tam nav nekādas reakcijas, principā vajag, lai āda būtu tīra. tad var sākt ieviest pa vienam citus produktus un kādas 3-5 dienas vērot, vai nav reakcija. Vispār diezgan grūti. - Bet alergologs mācēs tev to labāk pastāstīt. Pie tam es nezinu, vai lielākiem bērniem arī vēl var būt nepanesība, jo man liekas, ka tā ir vairāk zīdaiņu problēma, jo nav vēl izstrādājušies vajadzīgie fermenti.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
4252009