Alerģiskie bērni

treselle

Slēdza Cāļa Virtuve.
Bitīt matos
Manai pekai tās ādas proves neko neuzrādīja, savukārt asins analīzēs bija alerģijas aina.

Kas par to, ka vējš galvā? Toties vienmēr svaigas idejas!

[b]Pavasara saulīte[/b] Vēl jāpiebilst, ka es nebūt nepretend;eju uz speciālista statusu šajos visos jautājumu - rakstu gan tikai to, ko šajā laikā pati esmu uzzinājusi, bet var gadīties, ka esmu kaut ko nepareizi sapratusi:). Manam :boy: alerģija/nepanesība sāka izpausties nepilna mēneša vecumā, pie tam var gadīties, ka to izprovocēja antibiotikas, kuras saņēmu es lielos daudzumos pēcdzemdību komplikāciju dēļ (man atļāva barot ar krūti un to arī diemžēl darīju, protams nevar zināt, vai būtu izdevies saglabāt pienu, ja nebūtu barojusi). tad nu es izprovējos ar visādām diētām. Vienu brīdi pat pārtiku tikai no rīsiem, griķiem un cūkgaļas, bet puikam nebija nekāda uzlabojuma. Tāpēc 3 mēnešu vecumā aizvedu viņu pie homeopātes Jokstas. Tagad viņam ir 7 mēneši un es ēdu principā normāli (vienīgi izvairos no klasiski alerģiskām ietām, tādām kā citrusaugļi, šokolāde u.c.) un paldies dievam kaut kādas problēmiņas parādās ārkārtīgi reti.

[b]Jotula[/b] Gads un 10 mēneši. Laikam jau nepanesība. Un lielā mērā šķiet uz visādām pārtikas piedevām, krāsvielām u.t.t. [b]Pavasara saulīte[/b] Es gandrīz 100% varu teikt, ka nevarēsiet uztaisīt. Mana pat smaida un runājas ar dakteriem un māsiņām. Arī pēc procedūras mierīgi māja atā, bet tās 15 minūtes gan dziedāju, gan nēsēju uz rokām un knapi, knapi.. Pie tam paralēli vēl kāds bērns raud. Mana it kā jau norimst, bet , kad blakus sāk raudāt, atkal... [s][Papildināts: 24:08:2006 13:27:40][/s] [b]Bitīt matos[/b] Manai ne asinīs, ne proves, ne iztriepe no deguna. Laikam neesam alerģiski, bet nepanesīgi.

[b]Pavasara saulīte[/b] man gan tie miltu veidi šķiet atšķirīgi, tādēļ mājās ir visi, kādus esmu varējusi atrast. Vislabāk man patīk tos sajaukt, piem., cepot pankūkas no speciālajiem celiakiešu miltiem, tās man iznāca diezgan kokainas, bet, ja pievieno arī rīsu miltus, tad var cept mazliet biezākas un ir mīkstas. Runājot par iepriekš ieteiktajām rīsu nūdelēm - tās sastopamas visos lielveikalos suši plauktos, bet ir tādi rīsu makaroni (pie Ls 2 maksā), kuri ļoti gardi un nopērkami gan, cik esmu pamanījusi, tikai Stockmann. Vislabāk jau tos pašus celiakiešiem domātos, jo tie ir ļoti dažāda veida (gan smalki, gan spagetti), gan garšas ziņā - nekāda vaina. Bet par tām procedūrām pie alergologa - varbūt kā mazu mierinājumu varu minēt arī savu pieredzi - man bērņuks visas trīs reizes, kad veicām tieši ādas testus, izturēja godam!!! ieteiktu tik paņemt līdzi ko bērnam interesantu, varbūt jaunu, lai būtu vieglāk aizpildīt laiku.

[b]Pinka[/b] nu labi, kādus miltus tu ieteiktu mērcēm? Man principā milti vajadzīgi tikai mērcēm. Parasti taisu ar krējumu un miltiem.

Mamma mazai Pavasara saulītei
[b]Pavasara saulīte[/b] Mērcē liec skābo krējumu. Un kā būtu ar kartupeļu cieti? Tumēt jau ar viņu arī var. Kādu gaļu lietojat?

Nespeciaalista domas, bet... Manai beibei arii bija piena prodktu nepanesiiba. Nu var tachu izkombinet eedienu bez taa. Eedam sauteejumus, klaat piemaisu galju un gatavs. Nav obligaati kreejums meerciite klaat vajadziiga. Vajag tikai paseedeet un padomaat, ka dabuut garshiigu njammu nepierastaakaa veidaa. Plus veel mazajai var no kopeejaa katla eedienu atdaliit pirms piena produktu pievienoshanas. Palasi arii kaut kur eedienu receptes, varbuut rodas kaads jauns deriigs eediens juusu eedienkartee:) [b]Pavasara saulīte[/b] Mums visas nedienas saakaas no saldaa kreejuma. Un peec tam nepanesa jau visus piena produktus- kreejumu, pienu, sieru, sviestu... Plus veel jaauzmanaas ar cepumiem, maizeem, tur biezhi klaat ir piena pulveri. Tagad pamazaam atsaakam lietot piena produktus (peec dr. Spurinja rekomendaacijas), bet izskataas, ka paaragri:(

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_137.gif[/img]http://b2.lilypie.com/XdTHp3.png
[b]hophop[/b] nu par tiem cepumiem arī jau zinu. uz gadu devu pagaršot cepumus. Rezultāti bija uz kājām. :rolleyes: [b]ace[/b] pērku malto. ļoooti garšo maltās gaļas mērce. Vēl arī kotletīties nesmādēju. Bet ja tieši gaļu, tad vislabāk tomēr liellops / jaunlops. Bet to meitai nevaru dot vēl - nesakodīs. nesen tik tā normāli emācījās ēst gabaliņus. Maltā gaļa iet ļoti labi iekšā.

Mamma mazai Pavasara saulītei
[b]hophop[/b] Tieši tev ribēju jautāt - kā jums beidzās tās nedienas ar pienu. [i]Mums visas nedienas saakaas no saldaa kreejuma[/i] Manam sīcim tieši tas pats, bet daktere uz šo lietu paskatījās no citas puses - salds krejums tomēr trekna barība priekš maza bērna un dēl tā iekaisa aizkuņģa dziedzeris, kas atbildīgs par visam fermentu lietām oranismā un līdz ar to arī organism neadekvāti reaģēja uz citiem produktiem. Vienu brīdi pat biju izmisumā - ko darīt, jo tāpat kā [b]Pavasara saulīte[/b] kautcik dot vareja tikai uz ūdeni vārītas putras. Homeopate mūs izglāba. Tagad sīkais ēd visu to pašu ko mēs pieaugušie. Nu turies, viss būs labi.

Bitīt matos
Tiem rīsu makaroniem nupatās Maximā bij smuka atlaide.

Kas par to, ka vējš galvā? Toties vienmēr svaigas idejas!
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
4252009