Alerģiskie bērni

treselle

Slēdza Cāļa Virtuve.
Man jautājums galīgi ne par tēmu, bet šeit jūsu ir visvairāk. Tātad - izskatās, ka negribot esam lēnām ierāpušās šajā trako alerģiju pasaulē. Mums gan vēl tikai izmeklējumi, bet nu jautājums ir šāds - kā jums notiek tie ārstu apmeklējumi? Ārstējaties tak pie alergologiem? Kā juš pie šiem tiekat? Vienmēr ņemat ģim.ārsta nosūtījumu? Bet rindas tak milzīgas! vai gaidat garajās rindās un ejat bez nosūtījumiem? Man bija ļoti neveikla situācija - bija nosūtījums, bet tiku jau nākamajā dienā, jo tā vnk sagadījās - veiksmīgs gadījums. Un kad jautāju dr., cik esmu parādā, šī atbild, ka mēs jau it kā ar nosūtījumu nākam. Nu labi, bet viņa tak mūs jau nākamajā dienā bez rindas peiņēma! Cik man būtu bijis jāmaksā? Un kā man turpmāk rīkoties? Tagad gaidu analī'\zu frezultātus, pēc tam atkal jātiekās ar ārstu. Un ko - man atkal jāprasa nosūtījums? Stulbi izklausās, bet tie 15 lati par katru apmeklējumi izklausās daudz, īpaši, ja vēl tie netiek pašam ārstam un bērnam tak ar visādas vēlmes un vajadzības. :rolleyes: Kā jums tas notiek? :confused:


[b]bebetrise[/b] Es gāju par maksu, jo negribēju ilgāk gaidīt - meita dikti mocījās un arī puikam bija lēkme, bet turpmāk domāju, ka ņemšu nosūtījumu un gaidīšu rindā. [i]Nu labi, bet viņa tak mūs jau nākamajā dienā bez rindas peiņēma! Cik man būtu bijis jāmaksā?[/i] Ja jau ieņēma, tad jau okei, nav ko galvu lauzīt! [i]Un ko - man atkal jāprasa nosūtījums? Stulbi izklausās, bet tie 15 lati par katru apmeklējumi izklausās daudz,[/i] Ja ir dārgi katru reizi maksāt, tad ņem nosūtījumu un gaidi rindu. :)


Nekāp uz akmens, tas var izrādīties kāds paklupis draugs
[b]bebetrise[/b] mēs braucot pie jebkura valsts apmaksāta ārsta, ņemam ģim.doka nosūtījumu. Maksājusi esmu tikai par analīzēm, ko valsts neapmaksā uz celiakiju un pie ortopēda, jo braucām uz privātpraksi, lai nav jāgaida 2mēneši. Reis ārstei kā pateicību par to, ka pieņēma mūs ārpus pieņemamā laika slimnīcā uz konsultāciju aizvedu rafaello ar kafiju un tas ir viss:rolleyes: [i]Tagad gaidu analī'\zu frezultātus, pēc tam atkal jātiekās ar ārstu. Un ko - man atkal jāprasa nosūtījums? [/i] vispār nosūtījums ir derīgs 1 mēnesi arī atkārtotai vizītei, bet tas jānoskaidro pie paša ārsta, vai nakamajā reizē nosūtījums jāņem vai nē [i]Stulbi izklausās, bet tie 15 lati par katru apmeklējumi izklausās daudz[/i] Tā arī ir - arī es neesmu no bagātas ģimenes kam pie kājas cik kas maksā, tāpēc arī līdz šim izlīdos ar valsts ārstiem un ja godīgi, tad nesaskatu nekādu atšķirību, jo attieksme pret mums un mūsu problēmām no tā nemainās un doku kompetence arī nē;)


http://b3.lilypie.com/Zm20p4/.png; http://by.lilypie.com/TQO4p4.png [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2474.gif[/img]
[b]laimiite[/b] [i]Ja ir dārgi katru reizi maksāt, tad ņem nosūtījumu un gaidi rindu.[/i] Par to pat nav runa, jo tas, ka ietu par maksu, neko nemainītu. Vismaz, kad zvanīju Puķei un jautāju, kad tieku ar nosūtījumu, viņa teica - janvārī. Ok, teicu, tad eju par maksu, uz ko viņa paskaidrjoa, ka tas neko nemainot, jo arī tad viņa varot pieņemt tikai janvārī. [b]IvetaZ[/b] [i]jānoskaidro pie paša ārsta, vai nakamajā reizē nosūtījums jāņem vai nē[/i] Tu te dikti Puķi slavē - nezini, kā viņai tas ar tiem nosūtījumiem? Mēs pie Puķes arī.


[b]laimiite[/b] Godīgi sakot būs jāuzprasa mūsu ārstam, lai apskaidro, kas īsti ir steroīdi un kas hormoni, jo smēre saucās "Fucidin H". Cik es saprotu, visas smēres kurām galā ir "H", nozīmē tās hormonu smēres, bet sastāvā ir rakstīti tie steroīdi ( garais nosaukums - kortikosteroīdi). Nu tad manā skatījumā tas ir viens un tas pats vai apvienots, bet nu pajautāšu dokam, lai izstāsta smalkāk:) Es tikai gribēju zināt vai mammas lieto kādas no šīm smērēm.

[b]Dzībis[/b] [i]Cik es saprotu, visas smēres kurām galā ir "H", nozīmē tās hormonu smēres, bet sastāvā ir rakstīti tie steroīdi ( garais nosaukums - kortikosteroīdi).[/i] Tātad tajā smŗē ir abas šīs lietas. :eek:


Nekāp uz akmens, tas var izrādīties kāds paklupis draugs
[b]bebetrise[/b] [i]Tu te dikti Puķi slavē - nezini, kā viņai tas ar tiem nosūtījumiem? Mēs pie Puķes arī.[/i] Ja gājām atrādīties nosūtījumu nevajadzēja, bet ja jūs tiekat tikai janvārī tad labāk nosūtījumu paņem, jo paliels starplaiks. Mēs pie Puķes tikai tā arī ejam un viņa vismaz priekš mums ir vienkārši Super:ok: Tāpēc jau es viņu arī slavēju:rolleyes::)


http://b3.lilypie.com/Zm20p4/.png; http://by.lilypie.com/TQO4p4.png [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2474.gif[/img]
[b]IvetaZ[/b] [i]bet ja jūs tiekat tikai janvārī [/i] Nu - tās ir oficiālās prognozes, bet mums atkal būs jāiet bez rindas, kad būs kāda tukšāka vieta. Nu un tagad domāju - man ar 15 latiem zobos vai kā iet? :rolleyes:

[b]Dzībis[/b] Fucidin H ir stipra hormonu smeere ar antibiotiku piedevu. To smeeree inficeetiem jeelumiem (nu vismaz taada muusu pieredze). 3 dienaas sakopj konkreetu jeelumu bezmaz jau ar strutaam... Ja sarkanajos/sausajos plekjos nav ievazaata infekcija, bet vinji tiek aktiivi kasiiti, labaak smeereet ko "maigaaku". Dr. Pukje ieteica Elocon 0,1 uz pusi sajauktu ar barojoshu kreemu. Gan jau der arii citas smeeres... [s][Papildināts: 30:11:2006 23:58:47][/s] [b]bebetrise[/b] tavaa gadiijumaa es dotu 5 vai 10... bet nu tas atkariigs no visaadiem apstaakljiem;) ja neprasa, var tak arii nedot. bet par pretimnaakshanu pateikties kaut vai ar smuku pukju pushkji;)


[img]http://foolstown.com/sm/dog.gif[/img]http://b2.lilypie.com/XdTHp3.png

[b]hophop[/b] [i]es dotu 5 vai 10... [/i] Vai Rīgā 5 vēl kaut ko nozīmē? Kaunā es nepaliktu, dodot tādu summu?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
4252009