Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bērni ar dzirdes traucējumiem

BaibaB

Colette

Man visu laiku ir aizdomas, ka bērns dzird ne lidz galam, vai neuztver dzirdēto. esan bijuši dzirdes centrā apmēram 4 gados, pateica ka viss kārtībā, ir taisīta EEG, neirologs teica, ka nevajadzētu būt tā, ka nesaprot dzirdēto. vasarā atkārtoti bijām pie lora, kas taisīja audiotestu - viņš ar vienu ausi pusi nedzirdēja, bet lors pateica, ka tā nevar būt, ka vienu skaņu dzird, otru nē un pateica, ka iespējams ir 5% dzirdzes zudums, kas nav pamats dzirdes aparātam. tagad bērns dabūja pd 6 krievu valodā, jo testu skolotāja lasīja - un bija jāsadzird burti un jāpieliek cipars, bet viņš nav varējis sadzirdēt. es nesaprotu no kura gala mēģināt risināt situāciju - vēlreiz mēģināt iet uz dzirdes centru - lors nekādu atzinumu neiedava, iet pie cita lora?


BaibaB

Pie cita Lora - vai vēlreiz uz Dzirdes centru.

Colette

Noteikti, pie cita Lora- mums palīdzēja J. Sokolovs Vienības gatvē sadarbībā ar Dr. Kušķi Dzirdes centrā.

bietes

Atkārtoti jāveic audiometrija, lai novērotu, ko un kā dzird katra auss. Pēc apraksta šķiet, ka dažas valodas skaņas nesadzird - internetā var apskatīties, kādā skaļumā atrodas valodas skaņas, ko sauc par runas banānu.


 

Hell is empty and all the devils are here.” ― William Shakespeare, The Tempest.

BaibaB

Aptauja vecākiem, kuru bērniem ir dzirdes traucējumi.

Atbildes ir anonīmas un rezultāti tiks izmantoti apkopotā veidā. Tas vajadzīgs, lai sagatavotu izejas materiālu jautājuma par pašvaldības atbalstu vājdzirdīgajiem bērniem tālākā bīdīšanā.

Saite uz aptauju: https://surveynuts.com/surveys/take?id=218107&c=9701399377VDRP

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
4281478