Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ingvers

punktina

Man nu jautājums par šo sakni,cik daudz viņu var likt uz krūzi?Drusciņ uztaisīju bet liekas ka dikti stipra,gribēju savam puikam 4g.v imunitātei dot

Man liekas, ka kādu kvadrātcentimetru aptuveni es rīvēju :D

Apmēram 1 ēdamkarote kapāta svaiga ingvera uz 1 glāzi ūdens, bet nevis uzliet, bet minūtes 5 pavārīt;)

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!
[b]pece[/b] [i] pavārīt[/i] Nekada gadijuma! Ingvers zaudes vertgas vielas!:down:

Ginger may be used by children over 2 years of age to treat nausea, digestive cramping, and headaches. Adjust the recommended adult dose to account for the child's weight. Most herbal dosages for adults are calculated on the basis of a 150 lb (70 kg) adult. Therefore, if the child weighs 50 lb (20 to 25 kg), the appropriate dose of ginger for this child would be 1/3 of the adult dosage. Adult In general, ginger intake should not exceed 2 to 4 g per day (this includes the ginger obtained through diet such as from ginger ale, ginger snaps, and ginger bread). For nausea, gas, or indigestion: 2 to 4 grams of fresh root daily (0.25 to 1.0 g of powdered root) or 1.5 to 3.0 mL (30 to 90 drops) tincture daily. To prevent vomiting, take 1 gram of powdered ginger (1/2 tsp) or its equivalent every four hours as needed, or 2 ginger capsules (1 gram) three times daily. You may also chew a ¼ oz piece of fresh ginger. To relieve arthritis pain: Take fresh ginger juice, extract, or tea, 2 to 4 grams daily; rub ginger oil into painful joint; or place fresh root in a warm poultice or compress and apply to painful areas. For cold and flu symptoms, sore throat, headache and menstrual cramps: Steep 2 tbsp of freshly shredded ginger in boiled water, two to three times daily, or place a drop of ginger oil or a few slices of fresh rhizome in steaming water and inhale. --------- Tēju es taisīju stipru, t.i. neievērojot iepriekšminētos ierobežojumus, bet to vienmēr var atšķaidīt, lai iegūtu vēlamo stiprumu. Pēc tam pievienoju citronu un medu, bet ja tieši imunitāti pacelt, tad saldinātājus lietot nerekomendē.

es no tās saknes nogriezu tādads plānas šķēlītes, kādas 3 laikam un bija gana. pievienoju citronu un cukuru (man no medus alerģija). [i]bet ja tieši imunitāti pacelt, tad saldinātājus lietot nerekomendē.[/i] a man kā reiz homeopāte ieteica ar visiem saldinātājiem

[img]http://fool.exler.ru/sm/gy.gif[/img] http://by.lilypie.com/0ESMp2.png http://b1.lilypie.com/7Sedp2.png
[b]pece[/b] traka?tad tak nav dzerams tas dzēriens.Es nogriežu apm 2mm šķēlīti.

[b]punktina[/b] eksperimentē .... katram ir sava garšas sajūta - lai nav pa stipru es nevāru; tikai sakapātu saknīti apleju ar karstu (tikko uzvārītu) ūdeni

Labs atvesinoss dzeriens: Sarive ingvera sakni,sagriez citronu skelites un parlej ar gazetu mineraludeni(var pievienot medu):ok:

vai pievieno ēdienu gatavojot.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
4382351