Dzīvs, veselīgs uzturs

treselle

Slēdza Cāļa Virtuve.
kādi Jūs malacīši, meitenes! es arī mēģinu visu ko piedāvāt saviem vīriešiem, bet gan vīrs, gan dēliņš (2g.3mēn) ir tādi konservātori...

[b]Svin[/b] Tev nekas cits neatliek, kā vien rādīt labu piemēru :gigi: [sub]arī tas nav viegli, bet bieži vien runā skaļāk par pārliecinošiem vārdiem [/sub]

life is like a box of chocolates - you never know what you gonna get
[b]summer rain[/b] vai tu lūdzu nevarētu man arī atsūtīt tas raw receptītes, kas tev angļu val. mans @ ir pie info! paldies!:)

[b]pusens[/b] [i]Ar tomatiem(+kiploki),ar olu[/i] nu tas varētu man pašai labi garšot, bet bērns neēd tomātus[s] vispār par gadrīz 85% produktu varētu teikt- neēd[/s]:D [i]sarīvē smalki svaigu ķirbi, pievieno cidoniju sulu, medu.[/i] šitas varētu aiziet. [i]Betija pēc tādiem labumiem pirmo reizi pati apsēdās. [/i] Tada patīkama sajūta mammai ;) [b]summer rain[/b] atceros, vienreiz stāstīji ka ļoti hurma garšo, man arī neprātīgi garšo :D, tad nu informēju, ka šī ir parādījusies veikalu plauktos, vēl gan pazaļa, bet es pāris dienas paturu mājās uz loga un ir:ok:

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2452.gif[/img] http://b2.lilypie.com/apnIp3.png

[b]inceniite[/b] [i] tad nu informēju, ka šī ir parādījusies veikalu plauktos[/i] beidzot arī mūsu ielā svētki :gigi: [b]zakis+[/b] eju sūtīt ;)

life is like a box of chocolates - you never know what you gonna get
Šodien pekai uztaisīju briedinātu prosu+ banāns un saldētās zemenes, visu sablenderēju un labā ņamma, mazā visu bļodiņu izēda. [b]summer rain[/b] Paldies par ideju, bet cik ilgi Tu to prosu briedini? Es pirms tam vēl samaļu kafijas dzirnaviņās. Ko jūs ieteiktu mazajai garšīgu ar briedinātiem griķiem? :confused:

vincene
[b]Gumāts[/b] [b]summer rain[/b] Kur un kadu prosu jus perkat?

[b]vincene[/b] Parastu prosu lielveikalā, a kas viņa slikta? :confused:

[i]mazajai garšīgu ar briedinātiem griķiem? [/i] [b]Gumāts[/b] Griku putra ar pienu(sviestu) un medu. Griki+putnu gala. Griki+sviesta pupinas. Atkariba, cik :baby: vecs:confused:

[b]pusens[/b] Mums 1 gadiņš, bet pienu mēs nelietojam ;) Paldies par idejām.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
4683476