Dzīvs, veselīgs uzturs

treselle

Slēdza Cāļa Virtuve.
[b]Gumāts[/b] Ar prieku! ;)

Kapēc man tie griķi paliek rūgti, kā Jūs briediniet un cik ilgi? Es vispirms maļu kafijas dzirnaviņās, pēc tam uzleju vārītu karstu ūdeni un ietinu dvielī. :confused:

[i]uztaisīju briedinātu prosu[/i] Manējie izbrāķēja - varu ēst pati :weep:

Lai jums jauka diena
[i]vispirms maļu kafijas dzirnaviņās[/i] [b]Gumāts[/b] Nemal! Briedini veselus!:ok:

Cienītās dāmas, laikam te būs vispareizāk uzjautāt - par ko liecina tas, ka man drausmīgi garšo svaiga, jēla gala?? es pilnīgi nopietni - trīcu, redzot jēlu vistas fileju, obligāti gabaliņu apēdīšu, kaut pa kluso, ja kāds ir ķēķī, kāda tā ir bauda.... Jūtos kā kanibāls, un visi biedē, ka tur baigās slimības varot būt... visu ko var saķert, bet man šausmīgi gribās.....

Mēs noteikti esam stiprākas, nekā domājam!
[i] tur baigās slimības varot būt... visu ko var saķert[/i] [b]Lilita[/b] Taisniba! [i]jēlu vistas fileju[/i],seviski ar "putnu gripu" un salmonelozi uzmanies! [i] garšo svaiga, jēla gala[/i]. Acimredzot, Tavam organismam trukst dzelzs un "B" grupas viatmini :confused: Labak iesaku to, kaut nedaudz termiski apstradat(nedaudz apcept,apvarit).Ar citrona sulu+garsvielinas:ok:

[b]Mura[/b] [i]uztaisīju briedinātu prosu Manējie izbrāķēja - varu ēst pati [/i] Nu žēl! :( Tu pliku devi, vai kā bagātināji ar augļiem? Es to zemeņu un banānu prosu arī pati leksēju lielām karotēm, tiešām ņamīgi!

[i]Tu pliku devi, vai kā bagātināji ar augļiem[/i] Nē, tik sviestu pieliku.

Lai jums jauka diena
manējie putras (griķu, auzu, prosas) ēd blenderētas ar banānu (un pusdienās vēl manu pienu pieblenderēju). Esmu arī banānu + ķirbju vai burkānu sulu pie putrām blenderējusi, arī to ēd. Pērku putraimus lielveikalos. Slinkuma dēļ griķu vietā esmu sākusi izmantot griķu pārslas. [s][Papildināts: 23:10:2006 20:43:30][/s] [b]Gumāts[/b] briedinu nemaltus griķus, karstā ūdenī, pēdējā laikā briedinu pārslas - laiku gan neuzņemu, bet ilgi nemaz nevajag.

life is like a box of chocolates - you never know what you gonna get

vai ri kāda jēga bridināt griķu pārslas?vai tad tur vēl var atdzīvoties augšanas spēks? man homeopāte ieteica vietu kur pirkt sausos augļus un riekstus-saka tur tiešām labi,tikai es nevaru atrast vizītkarti.atrodās stabu ielā kaut kur simtajos numuros un ja nekļūdos saucas Ezotērika.° vēl viņa minēja ,ka pareizi žāvētiem aprikozēm ir jāvūt tumšām,jo ja ir gaišas,tad mērcētas ļoti nelabās lietās un vēl veikalos parādījās kolosāli garšīga maize bez e piedevām ar 60%graudu satura!lielajos rimi var atrast.maximā ir maize no diedzētiem kviešu graudiem-tāgan ir sausa.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
4683476