Dzīvs, veselīgs uzturs

treselle

Slēdza Cāļa Virtuve.
[b]Pema-[/b] Nu tad Tev arī - FUI par vārīta ēdiena ēšanu! :D

:hi: Es ar gaļas neēdājs un neēdu tieši savas veselības dēļ, nu neptīk man tās sajūtas, pēc ēšanas un ne tikai:) Tik man viens jautājums. Kā jūs uzņemat pietiekami olbaltumvielas no svaigiem produktiem, necepot, nevārot utt.? Man uzreiz pupiņas nāk par piemēru prātā:)

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2349.gif[/img]
[b]jauna[/b] :hi: Dzerot riekstu pienus, par piemēru! Riekstos ir daudz vairāk olbaltumvielu nekā gaļā un tās ir cilvēka organismam daudz labāk "saprotamas" un asimilējamas. Ēdot diedzētas lēcas un pupiņas. Olbaltums ir arī visās zaļās krāsas lapās - salātos, balandās, nātrēs, garšaugos. Avokado. [s][Papildināts: 03:04:2007 00:20:50][/s] [b]Bambalina[/b] [b] jauna[/b] Ideāla vieta, kur atrast, kas "lācītim vēderā" - kādi vitamīni un minerāli katrā pārtikas produktā http://www.nutritiondata.com/facts-C00001-01c20gM.html [s][Papildināts: 03:04:2007 00:24:49][/s] Kad ēd visu svaigu, tad ēst gribas daudz mazāk, jo organisms visu nepieciešamo saņem no mazumiņa. Ar vārītu ēdienu cilvēki parasti pārēdas, jo tajā lielākā daļa vitamīnu gājuši bojā; organisms nav gandarīts un sauc: vēl! vēl! Pārbaudi olbaltumvielu "lentils, sprouted, raw" un "mung beans, sprouted, raw". [s][Paziņojums tika izmainīts: tiffany, 03:04:2007 01:46:22][/s] [s][Papildināts: 03:04:2007 01:49:36][/s] Un tad var apskatīties, kas notiek, kad "mung beans, cooked, boiled, with salt".

susums
meitenes paldies par idejaam! Vakar un shoriit savai jaunkundzei iebaroju to green smoothie! :ok::ok::ok::ok: un garshioja!Un man arii! un viiram arii! njammmmm tagad blenderis dabuus dushu katru dienu!;) [b]tiffany[/b] tu varbuut esi izpeetiijusi, kapeec vispaar cilveekiem(peec buutiibas slinkiem radiijumiem) ienaaca praataa taa cepshana/ vaariishana, dziivnieku eeshana? Oga un seene tachu nebeeg prom, bet zivs tachu vispirms ir jaanokjer un kuilim ........ui, kaa jaaskrien pakal! [s][Papildināts: 03:04:2007 09:31:28][/s] [b]jauna[/b] :hi: es ar galju needu kopsh beerniibas! Vieniigi shad tad kaads pamaniijaas iemaaniit kaadu gabalinju vistas galjas. Bet kopsh pati saaku noteikt ko eediishu, needu un viss! Vieniigi stulbi bija praksee, kur muus baroja, pusgadu bija tikai cepti kartupelji un galja! Salaati ar tik cik marineets gurkjis! tad gan saaku eest, nu cik eediisi tikai ceptus karpeljus!:dontlike:! vieniigi radi taa riktiigi zina, ka needu galju, paaareejie daudzi pat nenojaush, jo vienmeer ir kaut kas eedams bez galjas! pliku jau to partniknaakie galjeedaaji need!

[b]tiffany[/b] Labi, saņemu savu FUI par vārīta ēdiena ēšanu :D

[b]susums[/b] [i]tu varbuut esi izpeetiijusi, kapeec vispaar cilveekiem(peec buutiibas slinkiem radiijumiem) ienaaca praataa taa cepshana/ vaariishana, dziivnieku eeshana? Oga un seene tachu nebeeg prom, bet zivs tachu vispirms ir jaanokjer un kuilim ........ui, kaa jaaskrien pakal! [/i] Neko pētījusi neesmu; varu tikai modelēt situācijas. Aukstās klimatu zonās, pirms bija pieradināta govs un ielikta kūtī (un vista arīdzan) skriešana pakaļ kuilim varbūt bija vienīgais veids, kā tikt pie olbaltuma? Bet latvieši vēl pavisam nesenā pagātnē - palasot Jaunsudrabiņu - pie gaļas tika tikai pa retam. Vai arī, kad medībās to noķēra. Šim fenomenam - kad lopi tiek audzēt fermās kaušanai, vistas - dēšanai un kaušanai, ir pavisam nesena vēsture. Gaļas rīšanai katru dienu ir pavisam nesena vēsture. Un visādām modīgām slimībām ir pavisam nesena vēture. Raw-food-istu grāmatās raksta, ka arī stāsti par piena veselīgumu ir mīts. Govīm profilaktiski (vismaz Amerikā) tiek dotas antibiotikas. Ar piena produktiem šīs antibiotikas (un citus medikamentus, ko dod govīm) uzņemam paši; rezultātā mūsos veidojas rezistence pret cilvēkiem domātām antibiotikām.

Mana lielā meita nu jau 3 gadus neēd gaļu, zivis un olas tikai kūkās:D nespēj viņa tām pretoties (mēs paši šad tad zivis ēdam). Nesen uztaisijām pilno asins ainu, viss bija :ok: gan kalcijs, magnijs, dzelzs utt.

Paldies:) Pamazām cenšos ēst pēc iespējas veselīgāk. Kā nu sanāk tā ir:) Katrā ziņā info vācu un saprotu, kas manam organismam ir labāks, rezultāti ir:)

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2349.gif[/img]
susums
meitenes, kur juus pirkaat to piltuvi ieksh kaa liek filtru, lai taisiitu tos riekstu pienus? varbuut ir kaada cita metode?:spy:

[b]susums[/b] Es to sablenderēto masu vienkārši izspiežu caur blīvu marli. [s][Papildināts: 04:04:2007 14:44:21][/s] Man patiktos arī šī metode, tik nevaru saprast, vai mašīna taisa arī aukstus pienus, bez karsēšanas? http://www.harvestessentials.com/soausoma1.html

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
4683476