Dzīvs, veselīgs uzturs

treselle

Slēdza Cāļa Virtuve.
[b]tiffany[/b] [i]Kā Tu domā: ja tāds, kas ēd "raw" vai pa daļai "raw" un noraujas, piemēram, ar gaļu, var saindēties? Tas ir par mani [/i] es domaju, ka saindeties tada izpratnee kaa dabuut "vieglas kaajas' un pavemt noteikti var, bet tad ir tiesam labam laikam ieksh "raw" japaiet. Mana garaakaa nepartrauktaa "raw" pieredze bija 3 nedelas pec kartas, pec tam sakas grutniecibas nelabumi un divainibas edienu izvelee, tapec nesapratu kapec vemju, del grutniecibas hormoniem vai del ta, ka pankuka ir ne "raw". Diezgan interesanta "raw" dienasgramata ir www.rawpriestess.com ; ir arii iisaaka ieksh www.rawschool.com Nu protams arii www.shazzie.com bet Shazzie ir loti ekscentriska personiba, un daudz aizraujas ar "superfoods" un visadiem uztura bagatinatajiem. Kaut gan pirmaa "raw" gada dienasgramataa taa visa veel nav. [b]Bambalina[/b] [i]man te radās jautājums par tiem riekstu pieniem - vai ir kaut kur pieejama info, kādi labumi tajā pienā ir? (t.i. vitamīni, minerālvielas?? kādas??) [/i] manupraat tas pats, kas riestos, tikai mazaka koncentracija jo ar udeni atskaidiits :rolleyes: [i]zini, pirms pāris gadiem biju Meksikā un tur lauku rajonos tantiņas tirgoja kokosriekstu taukus kā krēmu pret saules apdegumiem - nu vienkārši super bija, āda pēc tāda nu tik maiga, tik maiga [/i] bus japamegina uz saules sezonu. esmu atteikusies no rupnieciski razotajiem dienas/nakts/acu kremiem, bet gaisa karajas jautajums par saules kremiem - kaut ka biedejosi kautiigs liekas to sastaavs. [b]susms[/b] par dzelzs bumbu es nosauktu taas pasas jaunaas naatriites. un veel - dzelzs uzsuksanos kave kalcijs (nevajag barot dzelzs bumbu kopa ar kalciju saturosu produktu) bet sekmee C vitamins [i]Bet tas patieshaam ir OK! Es jau kaad laicinju riitu saaku ar sevis noriiveeshanu ar dvieli! peec tam, kad esmu ar beerniem no riita paspeeleejusies vannaa, aada ir izmirkusi un vnk noriiveejos (peec Ziņģītes metodes :ok Un pieķēru sevi, ka ziepes lietoju vien netiiru roku nomazgaashanai un vietas, kuru citiem neraada, mazgaashanai! un viss dushzhelejas, kreemi, losijoni..........manaas maajaas nava sen redzeeti! [/i]:down: Zingites metode rullee! man arii vina baigi patiik. [i]kaada no jums ir meegjinaajusi taas zaljaas lietas audzeet maajaas? Nedaarza apstaakljos, tipa kastee uz balkona, palodzes??? Jo kaa citaadaak tikt pie nesakjiimikjota peetersiilja, selerijas? [/i] es katru gadu no jauna meginu, gan uz loga, gan uz lodzijas. man ir 2 galvenie ienaidnieki - 1) slinkums (kadu reizi izlaizhu laistiisanas pasaakumu, jo visai lodzijai - 7kv.m. - jasanes sausmigi daudz udens.). nelielas sekmes ciinaa ar slinkumu bija, kad viirs nopirka tievu daarza sluuteni, kuru vareja viegli uzskruvet uz virtuves kraana, bet otra galaa spiedienu reguleet peec vajadziibas. 2) kaiteekli- tiikleerce un taadas kaa laputis, bet melnas. Nezinu kaadus nekiimiskus liidzeklus pret tiem var lietot. vienu reizi meginaju kiploku udeni, bet man pietruuka pacietiibas to atkartot regulari. [i] un ko juus(jums noteikti jau ir atbilde kabataa) sakaat uz shito, ka beernam (cilveekam vispaar) vajaga dienaa kaadu siltu eedienu?????[/i] no vienas puses to varetu nosaukt par stereotipu, bet tam noteikti ir kaads sakars ar tauku izskiisanu - cilveekam t ir videji 36,6 gradi - tad jaskataas kaada temperatura skiist eedienaa esosie tauki. Ja uzsildiiti, tad izskiidusi un ari labak gremojas. Bibelee noradits, ka cuuka ir "neskiists" = needams dziivnieks. Tam varetu but ari gluzi pasauliigs pamatojums - cukai ir tada pati t ka cilvekam lidz ar to, tauki neizskiist, slikti vai nemaz nesagremojas. par berniem - berna pirmais dabiskais ediens ir mates piens, un tas ir silts, berna gremosanas sistema aukstu nenem pretii. manuprat tas ir iemesls kapec radies tas stereotips par berniem un siltu edienu. dabisks risinajums butu barot bernu ar mates pienu tik ilgi kamer gremosanas sistema nobriest, domaju, ka vismaz lidz 2 gadiem varbut lidz 3. Tapat lidz 3gv uztura jabus lielakam %tauku ka pieaugusajam, ari tam risinajums ir mates piens, kas ir pietiekosi trekns. [sub]man beidzas zimju limits [/sub] :eek: [s][Papildināts: 08:04:2007 23:20:55][/s] [b]jauna[/b] [i]Tik man viens jautājums. Kā jūs uzņemat pietiekami olbaltumvielas no svaigiem produktiem, necepot, nevārot utt.? Man uzreiz pupiņas nāk par piemēru prātā [/i] Esmu lasiijusi, ka ilggadigakie rawfoodisti (Douglas Graham, Storm Talifero) need tiesi paksaugus, deklaree, ka tie ir indiigi. Vienreiz www.vegsource.com forumaa Raw&Sports Grahamam uzdeva jautajumu - where do you get your protein and fat from? - vins atbildeeja, ka no zalumiem. Es biju augsupedus, bet tad lasiiju arii Storm Talifero rakstiito, kaa vins 1971.gada Detroitaa nolema kluut par rawfoodistu, eeda gk. auglus, sulas un zalumus. (un draugi sledza deriibas, cik ilgi vins nodziivos :gigi: ). Vel vairaak man par to aizdomaties lika arstniecibas augu gramatu lasisana, jo vienaa izlasiiju, ka olbaltumvielas vislabak asimilejas no dzivnieku uztura un no zalajiem augiem. Samera labi no riekstiem un seklam, bet ne tik labi no paksaugiem. Un tad vel izlasiju, cik daudzos zalajos augos ir olbaltumvielas un tauki. Ak jaa, un cilveeka "radinieki" gorillas tak zalumus vien eed, bet to, ka viniem buutu svaki muskuli vai zobi neviens nemegina iestastit.... [b]tiffany[/b] [i] rezultātā mūsos veidojas rezistence pret cilvēkiem domātām antibiotikām[/i] tiesi taa. peec ilga piena nedzersanas perioda (vairaku gadu garuma), taisiju visvisadas analizes jo gatavojos grutniecibai. man uztriepee atrada kaut kadu bakteriju (to vareja ari nearstet, bet daktere uzstaaja, ka ja jau tik nopietni sai lietai pieeju, tad lai izarsteju, jo taa esot kaut kads sikums). To siikumu parbaudija uz antibiotiku juutiibu. Un dakterei bija jabriinaas, ka siikums iet boja no pavisam vecaam un svakaam antibiotikaam - vina teica, ka taadas jau sen vairs nerazo, jo nevienam nepaliidz. [b]susums[/b] [i]meitenes, kur juus pirkaat to piltuvi ieksh kaa liek filtru, lai taisiitu tos riekstu pienus? [/i] pirms gadiem padsmit vienaa kafijas veikalinjaa. [b]tiffany[/b] man liekas, ka masiinas tomeer vaara. ja nu vieniigi nav speciaali noraadiits, ka var gatavot "raw milks" [s][Papildināts: 08:04:2007 23:27:08][/s] [b]ExBandita[/b] kalciju satur arii zaaveetas viiges. baidos samelot, bet man skiet, ka dienas norma ir 10 viigees. un atceries par goviim - vinas eed tikai zaali (normaalas govis) bet kalcija ir gana gan pasas kauliem, gan pienam, taapeec - aidaaa zalaas ganiibaas :gigi:[ b]Miss B[/b] kuras veelies - veganu (latv val) vai rawfoodistu propoganu angliski ar recepteem pa vidu? Varu arii abas teemas suutiit ;) [b]susums[/b] par skaabeetajiem es domaaju taapat kaa [b]tiffany[/b] bet vari visadiem "guru" pajautaat forumos - www.vegsource.com ir raw&sports forums, ir www.rawfoodtalk.com , ja vari parakstiit krievu valodaa tad www.syroedenie.com arii ir forums. Tu noteikti sanemsi vispretruniigaakaas atbildes - bet tad nu pieej pie spogula un kopaa ar gudru cilveeku izrunaajiet, kas Tev der vislabaak :gigi: [s][Papildināts: 08:04:2007 23:34:41][/s] [b]Miss B[/b] tikko nosuutiiju Tev gan veganu, gan rawfoodisma failus, gan jau saimnieciibaa noderees :)

Viss man ir atļauts, bet ne viss der. Viss man ir atļauts, bet nekas nedrīkst mani kalpināt. 1.Kor.6:12

[b]summer rain[/b] Jau vairākas nedēļas ēdu visu svaigu, izņemot apmēram 2 vārītas olas nedēļā, vienreiz nedēļā tvaicētu zivi un kafiju ar pienu katru dienu :-( Bet par to saslimšanu pirms nedēļas - neko tik mistisku nebiju piedzīvojusi: sestdienas vakarā vēl biju pilnīgi vesela un pirmdienas rītā pamodos jau pilnīgi vesela. Pa starpu - 24 stundas nelabas dūšas un augstas temperatūras. Lai arī kas tas bija - saindēšanās ar žāvētas gaļas šķēli vai vīruss, izsecināju, ka man laikam svaigēšanas iespaidā ir riktīgi laba imunitāte :D

[b]treselle[/b] [i] Tas filtrs ir n-tās reizes lietojams, ja?[/i] :yes: Protams - tāds auduma maisiņš uz plasmas aplīša, ko uz krūzes uzliek... izmazgā un lieto kaut 1000 reizes.. :ok:

http://b1.lilypie.com/fgHE0.png [b]Palīdzi manai meitinai - http://www.freewebs.com/juunijs2006/paliidzeesimzanei.htm[/b] [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2137.gif[/img]
[b]aizkraukliite[/b] Pirms laiciņa lasīju par organisma attīrīšanu - badoties nedrīkstu, bet Tu rakstīji par briedinātiem griķiem, vai ne? Tip - 2 nedēļas ūdeņis i griķi.. ko vēl var? Esmu lasījusi Malahova metodes, bet aknu attīrīšana liekas paaraak drastiska un man pašlaik tādu nedrīkst :( Ja būtu augļu sezona - varētu tos (arbūza atslodzes dienas)... Vārdu sakot, ko iesaki šajā periodā organisma attīrīšanas tūrei, bet lai būtu paēdusi :rolleyes:

http://b1.lilypie.com/fgHE0.png [b]Palīdzi manai meitinai - http://www.freewebs.com/juunijs2006/paliidzeesimzanei.htm[/b] [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2137.gif[/img]

[b]tiffany[/b] rawfoodistiem saakumaa meedz uznaakt taa saucamie detoxi, kad ne no saa ne no taa kaut kas tamliidziigs saakaas. tas esot tapec, ka tad, kad ir paartraukta nepaartrauktaa nejauciibu straume, kas naak ar uzturu katru dienu ieksaa un ar to nav vajadziigs ciiniities, tad nu organisms keras pie uzkraatajaam probleemaam. par detoxiem periodiski runaa www.rawfoodtalk.com

Viss man ir atļauts, bet ne viss der. Viss man ir atļauts, bet nekas nedrīkst mani kalpināt. 1.Kor.6:12
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
4683476