Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kunģītim, kas nu tur labs derēja

lidaka

Viedās galvas, varbūt ir kāda receptūra kunģīša atveseļošanai? Viņš man tāds vārīgs no dabas. Kunģīc mans. Kā nu tur bija - kartupeļu sula? Kāpostu sula? No rīta? Tukšā dūšā? Kaut kā tā? Pārējo cenšos ievērot. Naglas negraužu, skābi nedzeru. :)

Jūsu ilggadēja lasītāja madame Lidak

Kartupeļu vai kāpostu sula. Man labāk tīk kartupeļu. Linsēklu novārījums Auzupārslas aplietas ar ūdeni:) Lai garšo:D

Kunģītim dikti patīk no rīta auzu putriņa, riktīgi uzbriedināta, tāda, ka staipās. Un vēl - ķērpju tēja, tā pati, ko vāra, kad ir problēmas ar elpceļiem, tā rūgtā.

[b]Maarinja[/b] Islandes ķērpju? Klau, bet cik tā sula bija jādzer? Litriem? Tējkarotēm?

Jūsu ilggadēja lasītāja madame Lidak

[b]lidaka[/b] aha, Islandes.

[b]lidaka[/b] Svaigi spiesta abolu sula,marrutku sula:ok:

A vot ar ko lai baro vīrieti, kurš naglas grauž (mīl smagus ēdienus, piemēram, gaļu), bet putras necieš ne acu galā? Kā lai viņa kuņģītim palīdz? :confused:

http://b1.lilypie.com/ZhPAp3/.png
[b]nešpetns purniņš[/b] Svaigi spiestas sulas. Zalu tejinas.

[i]kunģīša atveseļošanai[/i] [b]lidaka[/b] Mineraludeni!:ok:

būs vien tā pati kartupeļu un kāpostu sula uz pusēm. maina skābes koncentrāciju, garšo briesmīgi, bet to iesaka. [i]Svaigi spiesta abolu sula,marrutku sula[/i] nu , ja paaugstināta skābe,es neriskētu, var nokļūt slimnīcā. [i]minerālūdens[/i] nu tas ar baigi individuāli- principā tieši gāze uzbudina kuņģi. a vispār mans vecis dzēra gadiem balto nātru tēju - gan visur teikts, ka tas ginekoloģijai:D, bet kaut kas ieteica, nu kādu 1,5 gada laikā tika no gastrīta vaļā- a gastrīts, kā tagad zināms, infekciozas dabas slimība (strādāja ar jauniešiem). aaaa- atcerējos, man ar uz kaut ko tamlīdzīgu vilka, un man divas lietas PILNĪBĀ MAINĪJA DZĪVES KVALITĀTI - 1. koffe TIKAI ar pienu 2. atteicos no gāzētiem dzērieniem.

http://www.youtube.com/watch?v=wRDcMYSpKFs
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
4798929