Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kunģītim, kas nu tur labs derēja

lidaka

[i]gāze uzbudina kuņģi.[/i] [b]bum-bum[/b] Mineraludens medz but gan gazets gan negazets;);) [s][Papildināts: 29:10:2006 13:29:09][/s] [i]Svaigi spiesta abolu sula[/i] ir daudz dzelzs,fosfora;natrija un joda.Ta specina,attira un "nomaita" mikrobus.Ta jadzer,vismaz,2-3 nedelas. :ok:[i] ja paaugstināta skābe,es neriskētu[/i] nemt parak saldus un skabus abolus. :confused: [s][Papildināts: 29:10:2006 13:37:40][/s] [i]mans vecis dzēra gadiem balto nātru tēju [/i] [b]bum-bum[/b] [i]visur teikts, ka tas ginekoloģijai[/i] :yes::yes: Un prostatas problemam viriesiem, ka ari asinu un nervu specinatajs. [i]balto nātru tēju [/i] kopa ar parasto natri- plausu un krusu vainam. :ok: [i]parasto natri[/i] lieto pret zarnu un kunga problemam(vielmainai),nieru un pusla akmeniem,hemoroidiem. :ok:

[b]nešpetns purniņš[/b] Es triepju iekšā tukšā dūšā linsēklu uzlējumu. Sliktāk nav. Labāk arī nav. :D

Jūsu ilggadēja lasītāja madame Lidak
[b]lidaka[/b] [i] Labāk arī nav[/i] :laugh::laugh::laugh: cik iepriecinoši :gigi:

http://b1.lilypie.com/ZhPAp3/.png
nu bet jums taču iesaka, kartupeļu un svaigu kāpstu sulu vienādās proporcijās. vēl var likt klāt bietes - sevišķi, ja aizdomas par aizkuņģa dziedzeri.

[b]lidaka[/b] Vai zini iemeslu, kadel kungit's "klibo"? Katrai vainai savs rezims un "manieres" :confused:

[b]'viena reize[/b] Cik? Cik to sulu dzert? Ēdamkaroti apmēram? Ar biešu sulu gan nejokošu. Tā ir baigi štengrā. [b]pusens[/b] kunģīšam vienkārši laikam kapilāri sekli novietoti. Tāpat kā uz ģīma. Tādu pieņēmumu izteica viens dakters. Plus nervi, nervi...

Jūsu ilggadēja lasītāja madame Lidak
[b]lidaka[/b] kopā lai ir glāze. Nu tas atkarīgs, cik sulīgi tie svaigie kāposti, būs diezgan bezgaršīgs pasākums. Nu tur ir tā- ka kartupeļu ciete mierina kuņģi, bet kāpostu sula nu kā dezinficē - jo svaigs kāposts, tas ir pierādīts, novērš kaitīgu šūnu veidošanos.

[i]Ar biešu sulu gan nejokošu.[/i] [b]lidaka[/b] Ja izlemsi dzert to [i]biešu sulu[/i], tad pec izspiesanas ta janotur,vismaz15-20minutes,pirms sakt dzert. :ok:

Neesmu mēģinājusi, bet Eko veikalā uz Barona ielas ieteica šādu recepti (interesējos par pielietojumu rupja maluma kviešu (?) miltiem). uzvāra 2 gl piena un 1 gl ūdens. Ieber 3 ēdamkarotes rupjo miltu, uzvāra. Sanāk tume. Esot ļoti noderīga pie kuņģa streikošanas. Varbūt kāds ko tādu ir lietojis?

Man ir viena pārjūtīga draudzene (kas der viņai, der jebkuram - viņai maz kas der, jo pret pārējo pamanās kļūt alerģiska), kura par labu priekš kuņģa ir atzinusi: * piena sēnes brūvējumu - tik nevajaga pārskābināt * HO-DO un ja vēl kombinācijā ar pirmo, tad vienkārši ekselents esot * to pašu linsēklu uzlējumu * PU-ERH tēju (labi līdz, ja kas nelāgs apēsts)

Nothing Is Impossible...
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
4798929