Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kunģītim, kas nu tur labs derēja

lidaka

abruks
svaigi spiesta ābolu sula nemaz skāba , ja kāds domā pretējo - nevajag iespaidoties no cido vai gutas pakām. Un kunģim viņa patiešām der. Aber biešu sula drīzāk atbrīvos no mazasinības , nevis kuņģa problēmām. Aizkuņģa dziedzerim ideāla ir briseles kāpostu sula - bet es laikam dragāju lejā ar gumijām no gaujas tilta nekā dzeru šito. Kartupeļu sula jālieto pa 1/2 glāzei 30-40 min pirms ēšanas 1-2 reizes dienā ne mazāk kā mēnesi pēc kārtas.Kartupeļu sula kavē aizk.dziedzera sekrēciju .Visvērtīgākie ir rozā krāsas karfeļi , ja nu gadīnā esi nolēmusi dzert to sulu. Un biešu sulu neatšķaidītā veidā sākotnēji nemaz nav ieteicams dzert , jo biešu sulai var izraisīt galvas reiboņus .Bet biešu sula vispār ira ideāls līdzeklis spriedzes noņemšanai.

esmu kā konjaks - jo vecāks , jo labāks.

Bitīt matos
Smiltsērkšķu eļļa ar esot laba šim nolūkam. Vēl i Vitakur balance - mikroelementi, kas mazina kuņģa skābumu. Nu un uzturā mazāk "skābos" produktus.

Kārtīgam vīrietim jāuzceļ māja, jāiestāda koks un jāaudzina dēls, kā arī jādara viss pārējais, ko teiks sieva.
A kā to smilkšķērkšķu eļļu iekšā dabūt ? Nu tā - daudzmaz garšīgi?

Rezumē. Baigi grūti būs ar to karpeļu sulu! No rīta taisīt troksni pa visu māju un spiest negribas. :( Bet uz darbu tak jāiet! Varbūt smiltsērkšķi? Tos arī tukšā dūšā?

Jūsu ilggadēja lasītāja madame Lidak

Smiltsērkšķu eļļa pa tējkarotei tukšā dūšā. Šitas ir dikti dikti labs. [s][Papildināts: 03:11:2006 18:39:31][/s] bērnam devu ap tējkarotei, varbūt pieaugušajam vairāk. Aptiekā vaig pajautāt, kur eļļa arī nopērkama.

abruks
vēl varētu būt laba ķirbju eļļa - veikalā , tieši veikalā , ne aptiekā , esmu redzējusi. Nu šito pa pillu ņemt nevaig , tas man tik tāc brīvas domas lidojums.

esmu kā konjaks - jo vecāks , jo labāks.
[b]tauta[/b] [b]abruks[/b] Pamēģinās to smilts ērkšķi. Es jau domā, ka arī par auzu putru un linsēklu uzlējumu šams saka paldiesu.

Jūsu ilggadēja lasītāja madame Lidak
Kuņģu dakteri iesaka biolakto tukšā dūšā katru rītu, kad kuņģīts sāk streikot. Vienam puisim palīdzēja (tam vispār visko papildus aizliedza uz laiku ēst - alu nē, ko tik vēl nē), manam vīram arī (ar zināmu regularitāti tagad uzēd, kad atkal vecā vaina - viņš kā jau darba cilvēks te paēd, te nepaēd, te pīrādziņi, te vakarā kaudze ar kartupeļiem un alus). Grāmata "Zāļu tējas" iesaka dzert piparmētru tējas pret visām gremošanas vainām. Lai veicas! :up:

http://b2.lilypie.com/z-hy0.png http://bd.lilypie.com/-bYS0.png
Auzu pārslu tume. Garšīgi un veselīgi :)

[b]abruks[/b] [i]svaigi spiesta ābolu sula nemaz skāba , ja kāds domā pretējo - nevajag iespaidoties no cido vai gutas pakām. Un kunģim viņa patiešām der[/i] kā kuram kuņģim. man, kā jazveņņikam ar stāžu, šī sula palielina skābi nenormāli. [b]lidaka[/b] putras ir ļoti labas no rītiem, kafija ar pienu. ja kuņģis ir sastreikojies, no rīta var sasūkāt medus karoti. tas veido aizsargslāni uz kuņģa sienām.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
4798929