Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kunģītim, kas nu tur labs derēja

lidaka

hmzis
rīvēti ķieģeļi ar makaronu sulu labi palīdzot

nav neatrisināmu problēmu ! bet ir situācijas, kad ir pārāk maz patronu :(

[b]Maarinja[/b] ekā pacēlās tēma, bet neviens neko nav bildis par smiltsērkšķu eļļas atvieglotu dzeršanu. man domāt, minēto produktu labāk pa tīro, jo tur tas efekts, ka jamā viena pate labulabi izoderē kuņģi. ja lietos cukura karotē vai kā citādi mīkstinātu, diez vai būs vēlamais efekts. bet es tik no savām sajūtām runāju :) un ja pat mans bērns neviebdamies regulāri prata to norīt, tad jādomā, nemaz tik traki ar to garšu nav :)

abruks
Es domāju , ka smiltsērkšķu eļļu , tāpatās kā jebkuru eļļu , ko lieto ārstnieciskos nolūkos , vairāk par vienu ēdamkaroti vienā reizē lietot nevajadzētu , jo citādi , manuprāt , aknām tas būs nedaudz par traku .Un vienu ēdamkaroti , man liekas jau var tāpatās norīt , bez visādiem trikiem.

esmu kā konjaks - jo vecāks , jo labāks.
Smiltenes piena kombinātam ir produkts - tīrkultūra ar smiltsērkšķu piesprici. RIMI pieejama un atronama turpat kur pārējie piena produkti. [s][Papildināts: 28:11:2006 11:04:12][/s] [b]hmzis[/b] Renkuļi arī uzlabo gremošanu.

[b]lidaka[/b] Nelasīju visu, varbūt jau bija ieteikums.. bet man ļoti labi palīdz linsēklu uzlējums. Visiem, kam šo esmu ieteikusi, arī ir palīdzējis. Veikalos pārdod paciņas ar linsēklām, un tai kastītei aizmigurē rakstīts, kā lietot kuņģu sāpju gadījumā. 1 tēj.k. linsēklu, glāze karsta ūdens, 15 min lai uzbriest, nokāš un dzer.

[s][b]Meklēt patiesību ārpus sevis – lūk, visaugstākā muļķība.[/s][/b]
Tikpat labi kā linsēklas var lietot arī sodu, ēdamkarote sodas un pa virsu uzdzer ūdeni, palīdz labi. Var dzert tējkaroti spirtaun citus sūdus, bet jēga tam maza, ir jāārstē ar zālēm nevis jāākstās.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
4798929