Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Info par&ap bērniem:pabalsti&kalkulatori

Pūķīte

BTango

nešpetnā
134 ar kapeikām, bet mums klasiskais variants. Piemaksām ir nianses.

BTango
Paldies! Mums arī klasiskais

Sveiki, te nesen bija jautājums par maternitātes pabalstu griestiem, bet atbildi neatradu- laikam neviens nezin, Vai ir tādi paši soc.iemaksu griesti kā te nesen minēti vecāku pabalstam ?

Papildināts 06.09.2020 23:04:

Ka griesti vecāku pabalstam esot iemaksas 62800EUR gadā ? Un tad izrēķina cik dienā un vairāk saņemt nevar. Un ka ar maternitātes pabalstu?

loreta9999
Visi pabalsti tiek rēķināti no ienākumiem, no kuriem maksā sociālo nodokli.

Palasi atbildi iepriekšējā lapā.

Atbildot uz jautājumiem - jā, jā, jā, arī.

Oxiss
Paldies

Malviine

Jautājums par EDS. Ja esmu bērna kopšanas atvaļinājumā, vai EDS man jāliek ķeksīs pie Nepiemērot prognozēto mēneša neapliekamo minimumu??

Vinnijs Pūks Sivēnam jautāja: “Kas šodien ir par dienu?”
Sivēns atbildēja: “Šodiena”
Vinnijs nopriecājās: “Šodiena ir mana mīļākā diena!”

Sveiki, vai varat mani apgaismot. Esmu grūtniece un no paša grūtniecības sākuma esmu uz slimības lapas(2.mēn) . decembrī saņēmu prēmiju, vai to pieskaitīs klāt aprēķinot pabalstu. Un vai B slimības lapu neskaita iekšā aprēķinā?
Ceru sapratīsiet manu domu.

Ātrumā neatradu šeit atbildi uz to, kā dīkstāves pabalsts ietekmē pabalstu saņemšanu, nav tā, ka es nodeldēju savas sociālās garantijas? Vai labāk uz dīkstāves pabalstu varbūt nepieteikties..

Liliāna

Jaanoga
B lapas dienas neskaita iekšā aprēķinot maternitātes un vecāku pabalstus.

Prēmijas, kompensācijas arī neņem vērā pie aprēķina.

aswa87
Dīkstāves atbalstu neņem vērā pie aprēķina. Nosakot tiesības uz pabalstiem, nepieciešamajā kvalifikācijas periodā ņem vērā. Aprēķinot pabalstu - neņem ne saņemto pabalstu, ne dienu skaitu.

kkristiine

Vai šeit kāda ir pieteikusies jaunajam slimības pabalstam sakarā ar to, ka jāpaliek màjās ar skolnieku? Mani interesē darba devēja izziņas teksts, kā tiek noformēts. Nekur neatrodu netā paraugu, bet nepareizi uzrakstot arī ziepes. Mums maza firma un nav tāda baigā grāmatveža.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
480564