Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Info par&ap bērniem:pabalsti&kalkulatori

Pūķīte

Liliāna

kkristiine
Darba devējs raksta ar visiem saviem uzņēmuma rekvizītiem.

Uzņēmums apliecina, ka periodā no ... līdz ... darbinieks (vārds, uzvārds, personas kods) nevar pildīt savus darba pienākumus attālināti.

Datums, paraksts.

Obligāti vajag to sākuma un beigu datumu norādīt, lai neaizkavējas izmaksa.


Sapnjupasaule1

Sveikas.

Ir tāda situācija, bet nav ītsti ar ko par to parunāt... Tāpēc gribu papļāpāt te.

Bija doma plānot otro bērniņu, burtiski tagad, tuvākajā laikā, BET uzradās, slikti jaunumi darba ziņā. Pirms aptuveni mēneša uzzinājām, ka vasaras beigās varētu palikt bez darba, jo izliek no īres telpām. Tas gan vēl nav 100% un varbūt atradīs arī citas telpas, bet tas viss ir šobrīd neskaidrs, kas tad beigās notiks.

Prātīgākais jau laikam būtu nogaidīt, bet ja darba vairs nebūs, tāpat jāmeklē cits un tad atkal jānostrādā kāds laiks... Ir iespējamība, ka līdz gada beigām vēl tur esam, bet tas arī šķiet ir mazs procents no iespējamā.

Kā jau rakstīju, zinu jau, ka loģiski būtu jāgaida vasaras beigas un jāatliek doma par grūtniecību vismaz uz pus gadu, lai saprastu, kas tad beigās notiek...bet ehh, atliek tik kaut ko saplānot un tas neizdodas.

Papildināts 30.05.2021 12:41:

Šī varbūt arī nav īstā sadaļa, bet tieši tas mani visvairāk interesē. Skaidrs, ka ja pazaudēju darbu vasaras beigās, vai kaut kad nedaudz vēlāk, uz pabalstu varu necerēt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
480564