Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Info par&ap bērniem:pabalsti&kalkulatori

Pūķīte


Особенно невыносимы идиоты, которые смотрят на тебя как на равного


aardillaa
oi, paldies! labs failiņš!

Tad sanāk, ka slimot pirms dekrēta atvaļinājuma "nav izdevīgi", ja jau tas ietekmē māmiņalgu???

Ja nu man ir tāda darba specifika, ka ar lielu punci grūti strādāt?

liiva_a
Māmiņalgu gan neietekmē, jo to rēķina par pēdējo gadu, t.i. 3.meneši līdz GR iestāšanās. Slimības lapa ietekmē dekrēta naudiņas


Sveiki! Man ir jautajums, varbut kads palidzes? Kads bus vecaku pabalsts, ja otra grutnieciba iestajusies 1.berna kopsanas atvalinajuma laika? Tas skaitisies ka videja bruto par 12 .menesiem lidz 1. atvalinajumam, vai bus minimalais, jo, attiecigi, nodokli pedejo 12 menesu laika netika maksati? Paldies!

desire

Arī man briest līdzīga situācija... Ļoti gribētos uzzināt, kas sagaida manu ģimeni, lai gan paklausoties, "kas notiek Latvijā" saprotu, ka neuzko labu cerēt nav vērts...

aardillaa

pabalstu kalkulators reekjina tiem, kas pec 2010.g.2.nevembra dzimst ;)

liiva_a
slimot pirms dekrēta atvaļinājuma "nav izdevīgi", ja jau tas ietekmē māmiņalgu??? jaa. ja vien slimoshana neiekriit tieshi pirms dekreeta (reekjina 12m algu 3 meeneshus pirms beerna dzimshanas neskaitot). nu un veel, ja alga ir lielaaka par griestiem, tad tev pashai jaapareekjina, cik vari atljauties zaudeet, jo zaudeesi jebkuraa gadiijumaa.


teite
Rēķina arī tiem, kas dzims pirms.. ;) Tur jāizvēlas, vai mazais dzims pirms vai pēc 2. novembra..


Life is not about waiting for storms to pass, it's about learning to dance in the rain...

Mazais pumpuriņš

Mēģināju sazvanīt VSA pagaidām nesekmīgi, varbūt jūs ziniet. Vai atsākot strādāt bērna kopšanas pabalstu 30ls pārstāj maksāt, ja bērnam vēl tikai 1.5 gadi?

Par bērna kopšanas pabalstu 30 latu apmērā, kā ir, ja mums viena darbiniece tagad ir bērna kopšanas atvaļinājumā, ja viņa atsāk strādāt uz nepilnu laiku(reāli dažas stundas mēnesī), vai viņai to pabalstu vairs nemaksās? Lasīju VSA lapā un tur tikai rakstīts, ka Bērna kopšanas pabalstu nepiešķir par bērnu, sakarā ar kura piedzimšanu vai kopšanu kāds no vecākiem saņem maternitātes vai vecāku pabalstu.

Vārdu sakot nekur nav minēts, ka to ietekmētu arī nodarbinātība.


Skatos uz to pabalstu kalkulatoru http://www.manasfinanses.lv/wp-content/uploads/2010/01/Pabalstu_kalkulators1.xls

un kaut ko nesaprotu, varbut varat paskaidrot. Berns tacu orientejosi dzimst 9. grutniecibas menesa beigas. Un pabalstu maksa lidz berna 1 gadam, tas ir pilniem 12 menesiem. Bet saja kalkulatora ir uzradits 8 gr. menesi+ nakamais jau ir dzemdibas un sak skaitit berna 1 dzives menesi. Vai tad nevajadzeja but pilniem 9 menesiem un tad jaskaita berna dzives menesi?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
480564