Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Info par&ap bērniem:pabalsti&kalkulatori

Pūķīte

es var but esmu blonda, bet nesaprotu

Ja es tagad pelnu uz rokas 450 lvl.men. uz k'adu pabalstu es varu ceret?kada bus maminalga un maternitates pabalsts?

agrak bija vid.lv majaslapa kalkulators, bet tagad to vairs neatrodu

Es īsti nesaprotu, kāpēc tajā kalkulatorā vecāku pabalstu sāk maksāt tikai no 3. bērna dzīves mēneša? Un vēl arī nesaprotu, kāpēc atšķiras maternitātes pabalsta 1. un 2. daļa?

Goldija

Te ir viss par pabalstiem un lejā precīzāks kalkulators nekā te jau bija minēts, jo tur klāt arī vēl tas, vai dekrētā iet līdz 2.novembrim vai nē- tas maina maternitātes pabalsta apjomu

http://www.manasfinanses.lv/2010/01/15/maminalaga/

Goldija
Šis ir tas pats kalkulators

Goldija

Dejotāja
NU ne tas pats, uz ko norādīja aardillaa

Te ir 4 opcijas, tur tikai 3, sīkāk nepētīju, ja kaut kur bija pareizā norāde :)

Papildināts 25.08.2010 17:03:06:

Vienkārši uzspiedu uz to norādi - pabalstu kalkulators un tur izmeta veco, bet, ja spiež uz pabalstiem, tad arī nonāk uz pareizā ceļa :) Nekas, lieku reizi ierakstijās :)

Kā īsti ir, ja bērns slimoja mājās 8 dienas,tad bija lapa pie ģim.ārsta,tagad esam slimnīcā, teica slēgt ciet to lapu pie sava ārsta un ka nevar izrakstīt man lapu?par slimnīcas dienām?? Sanāk jāiet uz darbu un nevaru pie bērna palikt?

Sveikas,

cik mēneši ir jānostrādā kā minimums, lai pilnvērtīgi saņemtu visus paredzētos pabalstus, dodoties dekrētā un pēc tam gadu saņemt pabalstu? Interesē, jo tikko esmu sākusi strādāt, bet ir sapnis par mazuli.

Būšu priecīga, ja kāda atbildēs :)

Labdien.

Mani interesē šī frāze no vsaa mājas lapas :

personai, kurai pārejoša darba nespēja sakarā ar grūtniecību un dzemdībām ir iestājusies līdz 2010.gada 2.novembrim un nepārtraukti turpinās pēc 2010.gada 3.novembra, maternitātes pabalstu izmaksā likuma „Par maternitātes un slimības apdrošināšanu” 10.pantā noteiktajā apmērā, proti, kā līdz šim - bez apmēra ierobežojuma;

Ja es esmu bērna kopšanas atvaļinājumā no 2009 gada novembra līdz 2011 gada maijam, bet jūnijā jādzimst otram bērniņam, vai tas skaitās pārejoša darba nespēja sakarā ar grūtniecību un dzemdībām ir iestājusies līdz 2010.gada 2.novembrim un nepārtraukti turpinās pēc 2010.gada 3.novembra un man rēķina naudiņu bez apmēra ierobežojuma, nevis tikai 80%?

Paldies par atbildi!

Papildināts 13.09.2010 18:42:42:

Un vēl jautājums, vai Rīgas pašvaldība maksā vēl 100Ls vienreizējo pabalstu?

Sveikas!

Man jautājums par tagadējo kārtību bērnu pabalstos un atvaļinājumos, kas saistīti ar bērna kop;šanu.

Ja pareizi saprotu, tad bērna kopšanas atvaļinājums ir līdz pusotram gadam. To var ņemt arī vīrietis? Man kaut kā visu studējot viss ir sajucis - vairs neatšķiru, kas ir vecāku pabalsts, kas bērna kopšanas pabalsts un kā tad ir, vai var vecāks, kurš atrodas bērna kopšanas atvaļinājumā, strādāt?

http://www.pixtar.lv/slide?id=ovapsfobtvisbpvzhj

A man ir vienkarsi neizpratne par visiem siem griestiem - nodoklus es tacu maksaju no pinam summam, kapec pabalstiem piemero limitus!?!?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
480564