Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ja neēd

anita.

nezinu, vai pareizā tēmā rakstu, bet tāds nu jautājums - četrgadnieks var pārtikt cauras dienas no tīra gaisa! apēst dabūt var kaut ko sevišķi viņam gatavotu, bet nu ļoti maz! ja ēst nedošu, neprasīs!!! pie kāda ārsta labāk griezties? es domāju par to, vai nav kāda kaite? ģimenes ārsts tik atmāj ar roku :(

Selma
Mums līdzīgi. Ēd ar piespiešanu, maz. Recepte - "vienreiz neiedot ēst, tad ēdīs vēlāk" nedarbojas. Našķus nedodam. Citādi bērns kustīgs, dzīvespriecīgs, dakters arī mums saka, ka bērns vienkārši ir mazēdājs.

Ja normāli aug, ir aktīvs un ņemās svarā, tad par varēm barot ne tikai nevajagot, bet pat nedrīkst. Mans puika gan nav ekstrēmais neēdājs, bet var vai visu dienu dzīvot no rīta putras šķīvīša, pāris krūzēm piena, tomāta un iegrauztajiem dārzeņiem, kamēr es sautējumu taisu. Ja dotu cepumus un šokolādi, gan jau ēstu arī tos, bet citādi - gandrīz neko. Ēda ļoti daudz līdz gada vecumam... atēdās laikam.

pārliecināta baskāje
[b]anita.[/b] ja bērns aug, tad viss kārtībā .... mums tāda pati lieta, un nemitīgie kašķi ar vecmāmiņu, lai nespiež ēst [i] Recepte - "vienreiz neiedot ēst, tad ēdīs vēlāk" nedarbojas. [/i] - :D darbojas; jums trūkst pacietības pagaidīt ticiet man, bērns nav pašnāvnieks ... es, protams, nerunāju par anoreksijas skartajiem tīņiem, tā jau cita problēma

Nu bet vins sacis neest tikai tagad vai vienmer need. Mums tas pats kops dzimsanas un princips [i] "vienreiz neiedot ēst, tad ēdīs vēlāk" nedarbojas[/i] ar nedarbojas. Var iztikt bezbrokatiim, pusdienam vakarinjam, pirms miega izdzert 1/5 piena un viss. Nakamaja diena brokastiis atkal neko neest. (mana mamma saka, ka es esot bijusi tada pati). Un ko nozime - aug, nemas svaraa? Manai pec nedeljas 3 gadi, sver 12 kg (2 gadu laika pinememusies svaraa par 1,5 kg). Arste saka, ka viss kartiba. Vienibas gatves arsti ari neko sakarigu pateikt nevar.

nu mans lielais līdz gadiem trim ēda pilnīgi visu un tad kaut kas notika (es nezinu kas) pārstāja ēst vispār!! par pacietību nebarošanā runājot - laikam man tiešām tās trūkst, jo trešās dienas rītā es esmu gatava viņam brokastīs uztaisīt/pasūtīt jebko, lai tikai kaut kumoss iekrīt kunģī!!

Varbūt pamēģināt iesaistīt bērnu ēst gatavošanā? Piem. picu kopā cept, lai saliek uz tās visu ko grib, tad kopā var pelmeņus taisīt, pildījumu arī bērns var izvēlēties, var pamēģināt nopirkt viņam jaunu šķīvīti ar tagad aktuāliem zīmējumiem utt.

Lotiņš
[b]Svin[/b] [i]Varbūt pamēģināt iesaistīt bērnu ēst gatavošanā? [/i] Ār manu :boy: tas nedarbojas, labprāt palīdz gatavot - sagriezt, sarīvēt, salikt pannā vai kastrolī, bet kad jāēd - tad vari mammīte pati ēst. Trakas lietas ar to neēšanu.

Mana beibe arī "neēd". Jau gadiem. Daudzas dienas silto ēdienu pat nepagaršo. Vairs jau neiespringstu par to, jo citādi bērns veselīgs un aktīvs. Vados pēc [i] par varēm barot ne tikai nevajagot, bet pat nedrīkst [/i], tāpēc pat necenšos kaut ko iemānīt. Negribi - neēd. Mierinājums, ka pētījumi pierādījuši, ka peles, kuras tur pusbadā, dzīvo līdz pat 50% ilgāk nekā tās, kurām it kā pārtika nepietrūkst :D :D :D (par cilvēkiem, starp citu, līdzīgi lasīts) Dažas lietas gan ir, ko ēd ar prieku - desas, pelmeņi (pirktie), končas, bet tad jau labāk, lai paliek neēdusi, nevis tos štopē. Brokastis parasti ne viens, ne otrs bērns neēd, es arī ne :D Apgrūtinoši tas ir tādā ziņā, ka izejot no rīta pastaigā noteikti sagribēsies ēst, tāpēc jādomā, ko uzgraužamu paņemt līdzi.

[b]Svin[/b] [i]Varbūt pamēģināt iesaistīt bērnu ēst gatavošanā? [/i] Mums arī nedarbojas - i kopā griežam, i katlā liekam, i maisām un smaržojam un garšojam, vai gatavs, bet, kad jāēd, ēdu viena. Tik vien sanāk, cik griešanas procesā apēsts un no katla pusgatavs izmakarēts.

pārliecināta baskāje
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
4894644