Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ja neēd

anita.

[b]Alija[/b] Nesatraucies par to svaru. Manai :girl: jau ilgi turas svars uz vietas. Nu 2 g.v. bija 11,5kg; 3gados - 12,5kg.Bet tagad janvaarii jau buus 4 gadi, bet veel ir ta pat 13kg. Un kaajas cik slaidas apaklshaa , tik augshaa!:gigi:

http://www.snugglepie.com/ezb/634732.png http://www.snugglepie.com/ezb/634736.png

Nedoshana eest darbojas, lai kaut vairaakas dienas need. Taatad vinjam nevaig, lai tikm dzer pietiekami. Veseliibas probleemas var mekleet, ja dienaam "neko needot" paliek apaatisks. Piena kruuze arii ir eediens, pie tam diezgan gruuti paarstraadaajams.

ui, maneejais juniors ar no gadiem trim need... agraak eeda ka nu tik, a nupat div gadus jau paartiek no saules un veeja :) kaut gan nevar teikt ka need vispaar, bet tikai [i]kaut ko sevišķi viņam gatavotu[/i]. taas ir kotletes (nu kaa jau vechiem pienaakas), tomaati, grikji. pa retam jogurts, maize. i svaraa piejemas, i viss buutu oki, tak man shai sakaraa divas lietas dara raizes- tak eediens bezgala vienveidiigs sanaak! vitamiinus dodu, ar aaboliem apelsiiniem pakalj skraidu, bet vot citas vielas?! un veel... kaa ieskaidrot apkaarteejiem- omai, opim, audzinaataajai daarzinjaa, ka beerns ir vesels, normaali sver, i neperinaas jamam nekaads chuuskveidiigais briesmonis iekshaa. jeesinj, oma tak muus pie dietologa censhas aizvilkt. a ko es tur dariishu, seedeeshu i maashu ar galvu, ks jaa, vajadzeet eest to un to...

Dievs, dod man prātu, mainīt to, ko es varu, necensties mainīt to, ko es nevaru, un galvenais, atšķirt, šīs lietas.
[b]willere[/b] http://komarovskiy.vostok.net/ -shite ir viens diezgan praatiigs dakteris, vinsh saka, ka vienveidiigs uzturs (sapraata robezhaas) beernam ir pat labaaks ;) vispaar, ja lasat krieviski, var lejupielaadeet vinja graamatu -здоровье ребенка и здравый смысл его родителей

[b]Joy[/b] Paldies par saitu - man ar viens neēdājs

Lai jums jauka diena
Lotiņš
Mans neēdājs tagad pārtiek no auzu putras ar cukuru un kanēli gan no rīta, gan vakarā.

mans drīz jau 5gadnieks arī neēd ... es tiešām nesaprotu, kā viņam pietiek enerģijas skraidīt, spēlēties... viena divas maizītes ar majonēzi un piena krūze (tad manuprāt ir kaŗtīgi paēdis salīdzinot ar citām dienām)...tas ir ikdienas ēdiens ...vienīgais, ko ēd...suši .... bet nu to katru dienu viņam nevaru piedāvāt tūliņ būs 5 gadi un puiks sver 14kg ...bet pie kopīgā vakariņu galda sēž, uzliek ēdienu un tādu pat neskartu labākajā gadījumā, izmuļļātu sliktājajā - arī atstāj :(

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2386.gif[/img] ...heisā hopsā...
[b]anita.[/b] Es jau gadiem cīnos ar šito problēmu. Manējai ir 9 gadi. Ēd tikai pienzupas un putras(auzu pārslas, griķus).Gaļu, zivis, kartupeli, dārzeņus - i nedomā. Izdarīt nevar neko. Ja nebāzīšos virsū ka jāēd, uz kāiem plkst 5 - 6 vakarā atapsies ka kaut ko gribas ēst. Bet bērns pats aktīvs, jautrs omulīgs. Un nelīdz nekādas viltības, draudi vai vēl kas. Esmu izmēģinājusi visu ko.

Man ar trijiem bērniem šādu problēmu nav bijis bet esmu šo to no viņiem mācījusies, jo nelielas problēmas tomēr gadījušās. Esmu ievērojusi, ka tad, kad mājās nav pieejami nekādi kārumi, maize pieejamā vietā, konfektes, saldi dzērieni, cepumi, pat augļi, ra laiku bērns pieņem spēles noteikumus.Vārdu sakot esmu piedāvājusi tikai trīs maltītes plus otrās brokastis un launagu, tad pēc kāda laika, mazais, saprotot, ka ņekā cita nevar atrast, sāk ēst. Reizēm palīdz pierakstīšana - pieraksta pilnīgi visu, ko bērns ir apēdis un izdzēris. Liekas , it kā nekas, bet ja saskaita kaloriju daudzumu, tad tas attiecīgajam vecumam ir atbilstošs un pēc šādām nelielām uzkodām īsto maltīti nemaz negribas. Pieturos pie tiem, kas uzkata, ka bērnam līdz stingrs dienas režīms.

Manuprāt, mēs vienkārši esam nepareizi samācīti - mums ir iekalts galvā, ka obligāti jāēd daudz un dažādi produkti. Bet lielāko daļu cilvēces vēstures uzturs bijis ļoti trūcīgs un vienveidīgs, tepat, Latvijā, taču pirms dažiem simtiem gadu nebija ne tomātu, ne gurķu, ne kartupeļu, ne burkānu, ne kāpostu, zirņi no visiem šiem tika ieviesti pirmie - kaut kur ap 10-12 gadsimtu, ja atmiņa neviļ. Zinātniskie dati apliecina, ka, piemēram, ar 400 gramiem auzu pārslu pieaudzis 70-kilogramīgs cilvēks var uzņemt visu diennakts ieteicamo olbaltumvielu, tajā skaitā neaizstājamo aminoskābju, devu. Protams, dažu vitamīnu un minerālvielu auzu pārslās trūkst, un kaut ko citu jau nu vajag ēst, bet pašu svarīgāko pat pieaugušais var saņemt ar 400 gramiem auzu pārslu dienā. Pats agrāk neticētu, bet tagad esmu izpētījis produktu uzturvērtības tabulas un tā tas ir.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
4894644