Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ja neēd

anita.

Ja bērns need, nevajag viņam spiezt ar varu :p Es pati atceros savu bērnību - katru ēdienreizi kā murgu.. Un es arī varēju reāli dienām neest NEKO, tikai iedzert ūdini un suliņu.. Sulas patiesībā, jogurti - tā ir patiesībā 'kā' barība bērnam.. Bērni uzņem enerģiju netikai no fiziskas pārtikas vien ;)

O, sen aprunaata teema. Bet man joprojam aktuaala. Kaa pa so gnadriz gadu ir mainijusies situacija ar needajiem? Manai driz 4 gadi, joprojam sver tikai 12 kg. Cik ilgi var ignoret so problemu?

Man tā neešanas problēma bija un ir ar abiem bērniem. Meitiņa ļoti slikti ēda un ļoti lēni, ļoti uztraucos, bet tagad viņai 5,5 gadi un sāka ēst labi bez jebkāda iemesla un tagad svars 23 kg, augums 116 cm. Tagad mocamies ar puiku, ēd divas reizes dienā - no rīta labi kā apēd putriņu un pusdienas (kuras mums ir 18.00) zupiņu. Nekādus augļus neēd. Un es ļoti uztraucos par to kā viņš ļoti slikti pieņemās augumā un svarā. Viņam tagad 2,6 gadi un svars 12 kg, augums 86 cm. Salīdzinot ar visiem bērniem bērnu dārziņā un pazīstamiem, kuri ir pat jaunāki viņš ir viss mazakais. Daktere neko sliktu netaica, bet es internetā izlasīju par tādu slimību, ka Celiakija un jautāju dakterei, tad viņa aizsūtīja mūs uz analīzem un ir viens rādītājs bišķiņ augstāks nekā vajag. Vot 27 augustā iesim pie gastroenterologa, skatīsimies ko viņš mums pateiks. [b]Alija[/b] Kāds augumiņš ir Jūsu meitiņai ?

[b]zjazjuks[/b] sovasar ir pastiepusies, varbut varetu but kadi 98 cm vai metrs. Neesmu meerijusi. Mana ari vismazaka ni visiem grupinjaa, pilnigi aciis kriit, cik siicinja uz citu bernu fona. Lai noteiktu celiakiju, jataisa zarnu biopsija pilna narkozee. To mums taisijusi nav, bet pec arejam paziimeem un analiizem neko tadu neuzraada. Bus laikam japrasa uztaisiit to biopsiju, lai saja zinja sirds mieriga.

[b]Alija[/b] Nu jā es jau arī domāju lai taisa to biopsiju, vajag jau beidzot noskaidrot kas ir. A kā meitiņai ar vēdera izeju, mans puika pa lielām iet ne katru dienu, bet dažreiz pēc vienas vai pat trīs dienām, bet vēdērs viņam nesāp. [s][Papildināts: 16:08:2007 11:00:03][/s] Kāds augums ir Jums un Jūsu vīram ? Man 160 cm, vīram 174 cm.

[b]zjazjuks[/b] puncis vinjai ir hroniski ciets :( Iemesli nav atrasti. Auguma mes ar viru esam 168 un 177 cm.Nu neesam nekadi lielie. Es vairak tads vidusmeers, bet viiram ir diezgan smalka miesasbuuve.

[i]bet var vai visu dienu dzīvot no rīta putras šķīvīša, pāris krūzēm piena, tomāta un iegrauztajiem dārzeņiem, kamēr es sautējumu taisu[/i] No tā jau es ar varu iztikt. [b]Lotiņš[/b] [i]Ār manu tas nedarbojas, labprāt palīdz gatavot - sagriezt, sarīvēt, salikt pannā vai kastrolī, bet kad jāēd - tad vari mammīte pati ēst. Trakas lietas ar to neēšanu.[/i] Ne jau uztaisīto ēst, bet gan procesā. [s][Papildināts: 30:08:2007 14:24:24][/s] [i]Mans neēdājs tagad pārtiek no auzu putras ar cukuru un kanēli gan no rīta, gan vakarā.[/i] Kāds neēdājs?!!!:eek::eek: Gan no rīta, gan vakarā izēd pa porcijai auzu putras! Aceros vēl savu bērnību, kad man spieda ēst un vaimanāja: "Kāda tieviņa, nabaga bērns, tev nav auksti, uzvelc kaut ko, ieēd kaut ko. Tu taču nekā ņeēd" Fui, kā man tas krita uz nerviem. Aceros, ka jutos ļoti labi, biju vesela, daudz skrēju, kustējos un līdz pat skolai neslimoju. (gāju bērnudārzā) Un pilnīgi nesapratu pieaugušos. Tā, ka putra, kaut tikai no rīta tas ir pilnīgi pietiekami, ja vēl uzkož kādu augli un negrib ēst pusdienas kartupeļus, tas ir pavisam normāli. [s][Papildināts: 30:08:2007 14:30:22][/s] [b]Ofēlija1[/b] [i]Vārdu sakot esmu piedāvājusi tikai trīs maltītes plus otrās brokastis un launagu, [/i] Cik tad reizes jūs tiem bērniem stumjat iekšā? 5x dienā? Cik veciem? Manam gads. Ēd 3x. Ja dodu biežāk, tad visas reizes sanāk iemānīt tik pa pāris karotēm. Ja dod 3x, tad paēd normāli.

mans nu jau piesgadnieks aizvien vēl ir neēdājs :( nākamnedēļ dodamies pie daktera, lai dod norīkojumu uz asins analīzēm, gribu tomēr pārliecināties, ka nekas nekaiš, negribās vairs ticēt bez pamatojuma dakteres vienmēr teiktajam - gan jau sāks ēst!

Ja beerns ir dzprieciigs, tad ok, bet atteikshanaas no eediena var buut beernu depresijas simpioms, kaa arii uzmaniibas pieveershanas veids.

Sveikas! Es tomēr ieteiktu jums neignorēt savu bērnu slikto apetīti vai neēšanu. Arī mans bērns bija neēdājs, mazēdājs vai slikts ēdājs, lasīju grāmatas un diskusijās citu pieredzi un radu tam mierinājumu. Taču manam bērnam neēšana izrādījās viena no onkoloģiskas saslimšanas pazīmēm... Protams, tas ne vienmēr ir tā, vienkārši gribēju padalīties ar savu bēdīgo pieredzi....

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
4894644